КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 листопада 2019 року, неділя, 18:23
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:159
візитів всього:669240
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
29 липня 2013 року

 


      Терміни подання заяви у разі збігу зі святковим або вихідним днем

      Новостворені суб`єкти господарювання, які протягом 10 днів з дня держреєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановлені для ІІІ-VI груп, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.

29 липня 2013 року

 

     Запрацював «Електронний кабінет платника податків»

     Новий сервіс Міністерства доходів і зборів України «Електронний кабінет платника податків» розпочав свою роботу у тестовому режимі. Першими ознайомитися з можливостями сервісу зможуть великі платники податків, в  подальшому він буде доступним для всіх категорій платників.

     Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце платника, працювати в якому він може з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет, після авторизації.

29 липня 2013 року

 

 

Податок на нерухоме майно: терміни сплати перенесено

Законом №2405 депутати Верховної Ради України на рік перенесли терміни сплати податку на нерухоме майно. Таким чином, отримані в поточному році до 01 липня повідомлення з податкової інспекції Міндоходів України мають бути використані для звірки кількості об'єктів нерухомого майна. Сплачувати за повідомленнями не потрібно. Ті громадяни які уже сплатили податок, можуть його повернути після набрання законом чинності. Для цього їм необхідно звернутися із заявою до податкової інспекції. Крім того, сплачені в цьому році кошти можуть бути зараховані в рахунок сплати податку наступного року. З початку року до  місцевих бюджетів району  уже сплачено 4,4 тис. грн. податку на нерухомість.

23 липня 2013 року

З наступного року сумлінних платників перевірятимуть "віртуально"

 

Вже з 1 січня 2014 року платники єдиного податку, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, зможуть скористатися новим сервісом – електронною перевіркою. Для цього достатньо буде повідомити територіальні органи Міністерства доходів і зборів України  про своє бажання пройти перевірку дистанційно за 10 днів до її проведення.

За рік, з 1 січня 2015 року, цю новацію буде розповсюджено на представників мікро-, малого та середнього бізнесу, що перебувають на загальній системі оподаткування. Нарешті, з початку 2016 року зможуть «замовити» собі проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки всі категорії платників податків в Україні.

За оцінками фахівців Міндоходів, перехід до практики електронних перевірок дозволить не тільки підвищити якість і ефективність податкового аудиту, а й знизить адміністративне навантаження на платника податків. Із запровадженням електронної перевірки очікується значне скорочення часу на проведення аудиту та адміністративних витрат як для бізнесу, так і для держави.

22 липня 2013 року

    Вирішення спільних питань - шлях до покращення бізнес – клімату в районі.

    Проведення відкритого та конструктивного діалогу між органами державної влади та бізнесом є стимулюючим фактором збільшення інвестицій в економіку регіону, розвитку підприємництва, вітчизняного виробництва та забезпечує умови для постійного зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів. Нещодавно Голова комісії з проведення реорганізації  Козятинської ОДПІ Констянтин Коломієць - провів зустріч з представниками  малого та середнього бізнесу району.

22 липня 2013 року


За неподання електронної звітності по РРО не штрафуватимуть до 1 січня 2014 року

 

      Президент України Віктор Янукович підписав Закон України №357-VII, яким внесено зміни до терміну настання відповідальності за неподання електронної звітності по РРО.

     Згідно із законом, фінансова відповідальність настає з 1 січня 2014 року. До цього часу за неподання електронної звітності платників, які використовують касові апарати, не штрафуватимуть.

     Нагадаємо, що починаючи з 2013 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Саме для цього реєстратори розрахункових операцій мають бути оснащені електронними стрічками, на яких формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації Міністерства.

22 липня 2013 року

        

   Не хочете стояти в чергах – переходьте на подачу податкової

 

 

                                 звітності в електронному вигляді

 

    Калинівське відділення Козятинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області запрошує платників податків району перейти  на подачу податкової звітності в електронному вигляді, адже це економія кожним підприємством та приватним підприємцем своїх коштів та часу, зникає необхідність стояти в чергах під час подання податкової звітності, зменшується документообіг, термін відшкодування ПДВ, проведення зустрічних перевірок, скорочуються накладні витрати як для платників податків так і для органів Мін доходів, тощо .

Для переходу на подачу податкової звітності в електронному вигляді необхідно:

-          Заключити договір з Калинівським відділенням Козятинської ОДПІ, заповнивши Заяву – приєднання до договору «Про надання послуг електронного цифрового підпису» юридичною особою або фізичною особою – підприємцем (кімната №41).

-          Безкоштовно отримати посилений сертифікат відкритого ключа електронного цифрового підпису в акредитованому центрі сертифікації ключів в Вінницькій міській ОДПІ (вул. 30 –річчя Перемоги, буд. 21, 1 – поверх, Зал №1 ЦОПП (видача довідок та дозвільних документів), телефон (0432) 052-33-28.

15 липня 2013 року

Практика застосування норм податкового законодавства України. Останні зміни

На виконання доручення начальника ГУ Міндоходів у Вінницькій області Ірини Зленко 10 липня 2013 року у Козятинській ОДПІ проведено семінар спільно із філією Державного підприємства ”Сервісно-видавничий центр Міндоходів України у Вінницькій області” за участі фахівців Головного управління Міндоходів України у Вінницькій області. У семінарі приймали участь платники податків – юридичні особи трьох підпорядкованих інспекції районів: Козятинського, Калинівського та Погребищанського. Завдяки організації skype-відеоконференції платники податків змогли відвідати семінар і прийняти активну участь в обговоренні питань, що підіймались на семінарі, знаходячись у різних районних центрах, що є абсолютно новим підходом до організації семінарів.

12 липня 2013 року

Практика застосування норм Податкового Кодексу  таостанніх

                          змін в законодавстві  обговорено на   інтернет -  семінарі

Шляхом конструктивного діалогу вирішують усі проблемні питання в оподаткуванні працівники Міндоходів Калинівщини та представники бізнесу Калинівського району. Нещодавно на черговому інтернет - семінарі предметом розмови були податок на прибуток , ПДВ , податок на доходи фізичних осіб, спрощена система оподаткування, податок на доходи фізичних осіб, застосування РРО з контрольною стрічкою, ресурсні платежі, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, нові форми податкової звітності  з ПДВ та по інших податках і зборах, бухгалтерський облік окремих операцій.

12 липня 2013 року

   До відомапідприємців - платників єдиного податку першої та другої груп

   Згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» з 01 січня 2013 року мінімальну місячну заробітну плату встановлено на рівні 1147 гривень, в зв’язку з цим змінилися і ставки єдиного податку для платників єдиного податку фізичних осіб – підприємців першої та другої груп (встановленні у відсотках від мінімальної зарплати окремо кожною сільською , міською радами). Прохання до підприємців провести звірку нарахованих та сплачених сум єдиного податку в кімнаті №3 Калинівського відділення Козятинської ОДПІ Головного управління  Мін доходів у Вінницькій області.

     Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ

12 липня 2013 року
До уваги мешканців територіальної громади м. Калинівка!

 

Доводимо до вашого відома, що рішенням №138 23-ої сесії Калинівської міської ради 6-го скликання від 16.05.2013 року затверджено нормативну грошову оцінку земель населених пунктів Калинівської міської ради. Відповідно до цього рішення та Податкового кодексу України з 01.01.2014 року змінюється розмір земельного податку та орендної плати за землю з фізичних та юридичних осіб. З розрахунками грошової оцінки земель різного функціонального призначення у розрізі економіко-планувальних зон по м. Калинівка, по с. Прилуцьке, по с. Рівнинне та по сщ. Калинівка Друга можна ознайомитися в Калинівській міській раді та на її сайті kalynivka.vn.ua.

 

12 липня 2013 року

Ключі електронного цифрового підпису безкоштовно можна отримати в м. Калинівка

16 липня 2013 року о 10 год  в актовому залі Калинівського відділення Козятинської ОДПІ відбудеться виїздне засідання – зустріч працівників відділу реєстрації користувачів при ГУ Мін доходів у Вінницькій області з юридичними та фізичними особами – підприємцями Калинівського району, по питанню безкоштовного отримання ключів ЕЦП для подання податкової звітності в електронному вигляді, на якому можна та необхідно отримати ключі ЕЦП. На зустріч запрошуються юридичні особи (керівники та головні бухгалтера ) та фізичні особи – підприємці які, ще не отримали ключі електронного цифрового підпису. Ключі ЕЦП будуть видаватися протягом дня до 18 -00 год.

10 липня 2013 року

Київ приймав учасників Всеукраїнського форуму працівників Міністерства доходів і зборів України

        6 липня 2013 року відбувся Всеукраїнський форум працівників Міністерства доходів і зборів України, присвячений обговоренню пріоритетних напрямів роботи Міністерства доходів і зборів України. Президент України Віктор Янукович привітав учасників з початком роботи форуму та зазначив, що важливим завданням сьогодення є:

- реалізація державної політики, спрямованої на створення сприятливого бізнес-клімату;

- прискорення процесу дерегуляції та забезпечення свободи підприємництва;

- розбудова єдиної ефективної системи адміністрування податкових і митних платежів;

- суттєве підвищення рівня життя громадян.

 

8 липня 2013 року

 Ключі електронного цифрового підпису безкоштовно можна отримати в м. Калинівка

 

 16 липня 2013 року о 10 год. в актовому залі Калинівського відділення Козятинської ОДПІ відбудеться виїздне засідання – зустріч працівників відділу реєстрації користувачів при ГУ Мін доходів у Вінницькій області з юридичними та фізичними особами – підприємцями Калинівського району, по питанню безкоштовного отримання ключів ЕЦП для подання податкової звітності в електронному вигляді, на якому можна та необхідно отримати ключі ЕЦП. На зустріч запрошуються юридичні особи (керівники та головні бухгалтера ) та фізичні особи – підприємці які, ще не отримали ключі електронного цифрового підпису.

8 липня 2013 року


      З наступного року сумлінних платників перевірятимуть «віртуально»

      Згідно наказу Міндоходів України від 03.06.2013 р. №143 з 1 січня 2014 року платники єдиного податку, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, зможуть скористатися новим сервісом – електронною перевіркою. Для цього достатньо буде повідомити податкову іспекцію  про своє бажання пройти перевірку дистанційно за 10 днів до її проведення.

      За рік, з 1 січня 2015 року, цю новацію буде розповсюджено на представників мікро-, малого та середнього бізнесу, що перебувають на загальній системі оподаткування. Нарешті, з початку 2016 року зможуть «замовити» собі проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки всі категорії платників податків в Україні.

      За оцінками фахівців Міндоходів, перехід до практики електронних перевірок дозволить не тільки підвищити якість і ефективність податкового аудиту, а й знизить адміністративне навантаження на платника податків. Із запровадженням електронної перевірки очікується значне скорочення часу на проведення аудиту та адміністративних витрат як для бізнесу, так і для держави.

        Право на електронну перевірку матимуть платники податків з незначним ступенем ризику на підставі заяви, у якій крім загальних облікових даних зазначається інформація про податкові періоди господарської діяльності, що підлягають перевірці; систему оподаткування, що застосовується платником податків; перелік податків, які будуть перевірені під час проведення електронної перевірки тощо.

        Платник податків сам визначатиме податкові періоди, за які буде проводитися електронна перевірка, за умови, що за ці періоди не проводились документальні планові або позапланові перевірки (з відповідних питань, які платник податків має намір перевірити).

 

        Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ

8 липня 2013 року

      

За перше півріччя поточного року бізнес Калинівщини поповнив казну на

 

                                                       43,9 млн. грн.

       Це майже на  6,7 відсотків  або на 2753,1 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період 2012 року. Загалом державна казна поповнилася на 13033,6 тис.грн., решта 30824,6 тис. грн.  надійшла  в місцеві бюджети. По зведеному бюджету планові показники виконанні на 105,54 відсотків. Найбільше платежів вдалося зібрати, завдяки надходженням податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток, ПДВ, виноградарство, а також , плати за землю та єдиного податку з  підприємців і юридичних осіб.

        Таких результатів вдалося досягти за рахунок покращення рівня сервісних послуг для платників податків, удосконалення адміністрування податків та вжитих заходів, спрямованих на руйнування схем ухилення від оподаткування,  легалізації доходів громадян, погашення податкового боргу, впровадження  електронного  документообігу та тісній співпраці з сумлінними платниками податків.

        Працівники Міндоходів району висловлюють щиру подяку платникам податків, які своєю наполегливою працею забезпечили виконання бюджетних надходжень .

 

        Заступник начальника Козятинської ОДПІ          Костянтин Коломієць

3 липня 2013 року

Міндоходів переніс строк застосування штрафних санкцій на 01.01.2014 року

В приміщенні Козятинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області 27 червня 2013 року відбувся семінар з платниками податків – фізичними особами на тему «Застосування норм Податкового кодексу України. Розгляд змін та актуальних питань. Звітність». Участь у семінарі, крім посадовців Козятинської ОДПІ, прийняли заступник начальника відділу Козятинського міськрайонного центру зайнятості Скіцько О.Д. та заступник начальника Козятинського ПФУ Ясінський О.П.

1 липня 2013 року

      Митна декларація пасажира на території країн СНД матиме єдиний стандарт

 

      Для  громадян країн СНД готують спрощення документації, необхідної для перетину кордону.  Планується, що митна декларація пасажира на території СНД матиме єдиний стандарт,  що полегшить формальності для громадян, які подорожують між країнами Співдружності.

 

      Формат відповідної декларації та правила її заповнення були погоджені в ході 57 – го засідання Ради керівників митних служб країн СНД в Херсоні.

1 липня 2013 року

       «Гарячі  лінії з працівниками Міндоходів у районі».

       19 липня 2013 року з 10.00 до 11.00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” Калинівського відділення Козятинської ОДПІ.

На ваші запитання щодо запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній  формі за  телефоном 2-29-51 відповідає завідувач сектору ІТ та обліку платників податків Слуцька Татяна Вацлавівна.

25 липня  2013 року з 10.00 до 11.00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку “гаряча лінія” Калинівського відділення Козятинської ОДПІ.

На ваші запитання щодо  оподаткування доходів юридичних та фізичних осіб згідно Податкового кодексу України та змін до нього, сервіси які надає Міністерства доходів і зборів  України платникам податків ,законодавчі ініціативи Міндоходів  України по зменшенню податкового навантаження та розвитку малого підприємництва   за телефоном 2-29-51 відповідає головний державний  інспектор   Маслюківський Денис Павлович.

1 липня 2013 року

   Як визначатиметься орієнтир для оподаткування при продажу авто фізособами

   Постановою від 10.04.2013 року №403 (чинна з 11.06.2013 року) Кабінет Міністрів України ухвалив механізм визначення середньоринкової вартості легкових авто, мотоциклів, мопедів для цілей оподаткування. Згідно постанови Мінекономрозвитку щокварталу обчислюватиме середньоринкову вартість такого транспорту для кожної марки та моделі (з урахуванням року випуску та пробігу) і оприлюднюватиме до 10 числа наступного місяця на своєму офіційному веб-сайті ( http:// www.me.gov.ua/) для вільного доступу. Тож незабаром можна буде дізнатися мінімальну вартість, виходячи із якої орієнтовано доведеться сплатити податок на доходи за ставкою 5% за другий та кожний наступний продаж транспорту протягом року.

 

     Інформаційно – комунікаційний сектор Козятинської ОДПІ

 

1 липня 2013 року

     Відмова у прийнятті податкової звітності

     Згідно роз’яснень Мін доходів України, у разі подання платником податків податкової декларації з ПДВ (декларацій по інших податках і зборах), заповненої з порушенням вимог пунктів 48.3 та 48.4 статті 48 Податкового кодексу України (без заповнення всіх обов'язкових реквізитів), податкова інспекція зобов'язана надати платнику податків письмове повідомлення про відмову в прийнятті декларації із зазначенням причин відмови:

1 липня 2013 року

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ: ПІДСУМКИ РОБОТИ ТА ЗАВДАННЯ НА МАЙБУТНЄ

 18 липня виповнюється два роки з часу утворення Указом Президента України
№ 769/2011 Національного агентства України з питань державної служби - центрального органу виконавчої влади зi спеціальним статусом, що забезпечує формування та реалізацію єдиної державної політики у сфері державної служби, здійснює функціональне управління державною службою, бере участь у формуванні державної політики у сфері служби в органах місцевого самоврядування.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)