КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 04:39
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:31
візитів всього:657092
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
26 вересня 2014 року
Спрощенці Калинівщини сплатили до бюджету 3857 тис.грн. єдиного податку

     При цьому на 528 тис..грн. перевищивши надходження за аналогічний період минулого року. Як зауважив заступник начальника – начальник Калинівського відділення Козятинської ОДПІ Ігор Бондар: „Якщо, за січень-серпень минулого року спрощенці району сплатили до місцевого бюджету близько 3329 тис. грн. єдиного податку, то цьогоріч ця сума сягнула 3857тис..грн.”.

26 вересня 2014 року
До електронного адміністрування ПДВ – готуємося заздалегідь

 Калинівське відділення Козятинської ОДПІ нагадує платникам ПДВ, що з 1 січня 2015 року звітність із ПДВ має подаватися виключно в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб.

26 вересня 2014 року
Одноразова матеріальна допомога не оподатковується військовим збором

     Якщо працедавець надає окремим працівникам нецільову благодійну (матеріальну) допомогу за їх заявами у зв’язку з особистими обставинами, яка носить разовий характер, наприклад на вирішення соціально-побутових потреб, вона не входить до складу заробітної плати, тому не розглядається як об’єкт оподаткування військовим збором.

26 вересня 2014 року
Новий перелік медвиробів

 

Кабінет Міністрів України постановою від 03 вересня 2014 року №410 затвердив новий Перелік медичних виробів які оподатковуються ПДВ за ставкою 7%.

19 вересня 2014 року
З підроблених поштових адрес Державної фіскальної служби розсилається шкідливе програмне забезпечення

Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. З підроблених поштових адрес ДФС зловмисниками розсилаються електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням.

19 вересня 2014 року
Військовий збір: правила обчислення та сплати

Механізм обчислення та сплати військового збору викладено у розділі ХХ Податкового кодексу України (підрозділ 10, п.16.1). Платниками збору є безпосередньо громадяни України та іноземці, а функції нарахування, утримання та сплати до бюджету виконують податкові агенти - суб’єкти господарювання, які виплачують їм дохід.

19 вересня 2014 року
Бізнесмени району з місцевими міндоходівцями обговорювали концепцію реформування податкової системи

Нещодавно в залі засідань Калинівського відділення Козятинської ОДПІ відбулася зустріч працівників Міндоходів Калинівщини   з представниками бізнесу району. На зустрічі роглядалося питання концепція реформування податкової системи України – шлях до покращення бізнес – клімату в державі .

19 вересня 2014 року
Мобілізовані підприємці звільнені від сплати податків на весь період їх військової служби

Законом України від 20.05.2014р.  № 1275-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації", який набрав чинності 6 вересня п.р., внесено зміни до Податкового кодексу України та встановлено пільги щодо сплати податків та звітування для самозайнятих осіб або громадян – приватних підприємців, які призвані на військову службу під час мобілізації.

12 вересня 2014 року
Про спростування листів від імені Державної фіскальної служби України щодо сплати податку на нерухоме майно

Управління внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Вінницькій області інформує про те, що через мережу Інтернет з електронної адреси: nalogs_ua@minrd.gov.ua розповсюджуються листи від імені Державної фіскальної служби України. В них міститься пропозиція ознайомитися з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що знаходяться у додатку.

12 вересня 2014 року
Ліквідовано підпільну лінію по розливу горілчаного фальсифікату

Оперативними співробітниками ГУ Міндоходів у Вінницькій області спільно з підрозділами УМВС України в області виявлено незаконне виробництво алкогольної продукції в одній з промислових зон у м. Вінниці.

12 вересня 2014 року
За серпень калинівчани сплатили до державної скарбниці 213,6 тис. грн. військового збору

Мотивації запровадження законодавцями військового збору загальновідомі та зрозумілі. Окремо слід зазначити те, що, напевно вперше в історії поява нового податку не спричинила у суспільстві негативного резонансу - усі свідомі громадяни прагнуть усіляко допомогти державі у скрутні часи.

12 вересня 2014 року
Ключі електронного цифрового підпису безкоштовно можна та необхідно отримати в м. Калинівка

15 вересня 2014 року о 9 годині в приміщені Калинівського відділення Козятинської ОДПІ відбудеться зустріч працівників відділу реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Вінницькій області з юридичними , фізичними особами – підприємцями та громадянами Калинівського району, по питанню безкоштовного отримання ключів ЕЦП для подання податкової звітності в електронному вигляді через мережу internet, на якому можна та необхідно отримати ключі ЕЦП .

12 вересня 2014 року
Нові підакцизні товари та підвищення ставок акцизного податку

   Згідно Закону України від 31.07.2014р. №1621, яким внесені зміни до Податкового кодексу України апроваджуються нові підакцизні товари.

5 вересня 2014 року
Податківці на першому дзвонику

Традиційно  Перший дзвоник у Кашперівській ЗОШ І-ІІІ ст. для школярів розпочинається разом з представниками Козятинської ОДПІ ГУ Міндоходів у Вінницькій області. Вихованці школи чекають на них і зустрічають як добрих знайомих посмішками та святковою лінійкою.

5 вересня 2014 року
Привітання з Днем підприємця

    Колектив Калинівського відділення Козятинської ОДПІ щиро вітає підприємців району з Днем підприємця.

    Бажаємо міцного здоров”я, сімейного благополуччя.

    Нехай у ваших родинах завжди панують любов і злагода.

    Нехай здійснюються ваші надії та сподівання в особистому житті, підприємницькій діяльності, в отриманні прибутку та сплаті податків.

5 вересня 2014 року
За вісім місяців 2014 року бізнес Калинівщини поповнив казну на 73 мільйона гривень

      Така цифра приблизно на 6,2 мільйонів більша ніж очікувані показники. Місцеву казну бізнес Калинівського району поповнили більш як на 45,8 млн. грн.

5 вересня 2014 року
Чим простіше податкова система – тим менше корупції

 «Чим простіше буде податкова система – тим менше буде корупції. Тому у запропонованому реформуванні податкового законодавства передбачено значне скорочення, з 22 до 9, кількості податків, що спростить адміністрування податків», - заявив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус під час прямого ефіру на телеканалі 112.ua

5 вересня 2014 року
Статус продукції як медичного виробу підтвердить свідоцтво

Практичне застосування постанови Кабінету Міністрів України від 1 липня 2014 року № 216 «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків» обумовлює документальне підтвердження належності продукції до медичних виробів.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)