КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:54
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
26 червня 2015 року
Шановні жителі району!

Прийміть щирі вітання з нагоди славетного державного свята – Дня Конституції України!

         Ця знаменна дата, що золотими літерами вписана в історію нашої держави, віншує прагнення мільйонів українців до побудови демократії у суспільстві та утвердження миру і злагоди. У досягненні цих світлих ідеалів передбачена і частка вашої праці. Тож нехай демократичні засади, закріплені Конституцією, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави.

        В цей урочистий день бажаю вам міцного здоров‘я, добробуту та непохитної віри у свою справу, нових здобутків і перемог в ім‘я мирної та вільної України!

                    

                                                    

 З повагою ,заступник начальника – начальник Калинівського відділення Козятинської ОДПІ  І. А. Бондар

26 червня 2015 року
Як оподатковуються доходи мобілізованих працівників

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ  нагадує, що відповідно до норм трудового  законодавства  працівникам, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, гарантується збереження місця роботи, посади і виплата компенсації із бюджету у розмірі середнього заробітку. Відшкодування зазначених витрат провадиться за рахунок коштів Державного бюджету в порядку, визначеному Кабміном та затвердженому Постановою КМУ  від 04.03.2015р. №105.

26 червня 2015 року
Військовий збір при обміні валюти відтепер не утримується

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ  повідомляє, що відповідно до положень Закону України від 12.05.2015р. №381 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору», скасовано оподаткування військовим збором доходів від операцій з валютними цінностями. Вказаний Закон набрав чинності з 11 червня 2015 року

 Калинівське відділення Козятинської ОДПІ

26 червня 2015 року
Податок на додану вартість – відповіді на актуальні запитання

Чи потрібно в податковій накладній окремо відображати суми акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів?

Статтею 201 Податкового кодексу ( далі – ПКУ) визначено порядок складання податкових накладних, а також зазначені обов'язкові реквізити, які повинні містити податкові накладні. Зокрема, у податковій накладній відображається, окремо вартість товару, що постачається (без урахування ПДВ), яка є базою оподаткування ПДВ, та сума ПДВ, що нараховується на вартість такого товару. Відображення у податковій накладній окремо суми акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів ПКУ не передбачено.

26 червня 2015 року
Податкова накладна: виправляємо помилки правильно

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ  доводить до відома платників ПДВ особливості виправлення деяких помилок, які були допущені при складанні податкових накладних.

                 Насамперед, враховуючи загальні вимоги Податкового кодексу, звертаємо увагу на те, що оскільки можливість реєстрації в ЄРПН податкових накладних та розрахунків коригування обмежується терміном у 180 днів, виправлення помилок у раніше складених податкових накладних можливе лише у випадку, коли з дати складання податкової накладної з помилками не минуло 180 календарних днів.

19 червня 2015 року
Вшанування кращих платників податків

Нещодавно в виробничому цеху ПРаТ «Калина» м. Калинівки відбулися урочисті збори присвячені професійному святу Дню працівника легкої промисловості. Привітали коллектив з професійним Святом голова РДА, мер міста , директор  підприємства та заступник начальника Козятинської ОДПІ Ігор Бондар. За високі досягнення рівня податкової культури по сплаті платежів до бюджетів усіх рівнів  та з нагоди професійного свята Дня працівника легкої промисловості від імені фіскальної служби району Ігор Бондар, як сумлінному платнику податків вручив підприємству «Подяку», та висловив надію, що підприємство буде працювати ще краще на благо коллективу  та держави.

           

 Калинівське відділення Козятинської ОДПІ  

19 червня 2015 року
На засіданні «круглого столу» бізнесмени району з працівниками районної фіскальної служби обговорили реформування податкової системи України

       Нещодавно в залі засідань Калинівського відділення Козятинської ОДПІ було проведено «круглий стіл» працівників ДФС Калинівщини   з представниками бізнесу району. На засіданні «круглого столу» обговорювалися питання введення обов’язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій для платників єдиного податку 3-ї групи, починаючи вже з 1 липня 2015 року та деякі інші норми Податкового кодексу які наберуть чинності з 1 липня 2015 року.

19 червня 2015 року
Інструкцію про нарахування та сплату єдиного соціального внеску приведено у відповідність до Закону про ЄСВ

   Калинівське відділення Козятинської ОДПІ  інформує про те, що Міністерство фінансів України наказом від 20.04.2015р. № 449 затвердив Інструкцію про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, якою визначається процедура нарахування і сплати ЄСВ страхувальниками, визначеними Законом "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", порядок обчислення понижуючого коефіцієнту, нарахування і сплати фінансових санкцій, стягнення заборгованості зі сплати страхових коштів ДФС та її територіальними органами. Інструкція чинна з 29.05.2015 року.

19 червня 2015 року
Військовий збір, податок на нерухомість та ПДФО з путівок: відповідаємо на питання платників

     При заповненні форми № 1ДФ за І квартал 2015 року були допущені помилки у рядках щодо військового збору. Як виправити помилки і правильно відобразити військовий збір?

Відповідно до п. 3.11 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, що затверджено наказом МФУ від 13.01.2015 р. № 4, у рядку «Військовий збір» відображається загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору.

16 червня 2015 року
До уваги платників єдиного соціального внеску

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ повідомляє, що на офіційному сайті ДФС запрацювало Програмне забезпечення «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» з можливістю подання за його допомогою звітів по ЄСВ!

 

 Калинівське відділення Козятинської ОДПІ 

15 червня 2015 року
Управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі надає інформацію: Я працював у Болгарії 10 місяців, чи призначать мені пенсію за цей стаж?

Відповідно до статті 12 Договору між Україною та Республікою Болгарія про соціальне забезпечення від 04.09.2001, якщо загальна тривалість страхового (трудового) стажу, накопиченого відповідно до законодавства однієї договірної сторони, становить менш ніж дванадцять місяців, і якщо на підставі цього не виникає право на пенсію відповідно до її законодавства, то цей стаж зараховує для призначення пенсії компетентна установа другої договірної сторони.

Отже, у разі відсутності права на пенсію за стаж 10 місяців згідно із законодавством Болгарії, цей період буде зараховано при призначенні пенсії в Україні.

15 червня 2015 року
Управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі надає інформацію: про пенсію у зв'язку із втратою годувальника

Гр. Ф. звернулась за призначенням пенсії у зв’язку із втратою годувальника. Годувальник отримував пенсію за віком на пільгових умовах, помер у лютому 2014 року, на час смерті не досяг пенсійного віку. Розмір пенсії був обчислений із заробітної плати згідно із ст. 40 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», при наявності страхового стажу 38 років. Після призначення пенсії він продовжував працювати. Чи змінюється розмір пенсії за віком померлого годувальника при призначенні гр. Ф. пенсії у зв’язку із втратою годувальника?

12 червня 2015 року
За п’ять місяців 2015 року по району надійшло ЄСВ на суму 55 797 тис. гривень

 

При індикативному показнику 50 035 тис. грн., надходження єдиного соціального внеску за п’ять місяців 2015 року склали 55 797 тис. грн. Таким чином, за словами заступника начальника Козятинської ОДПІ Ігоря Бондара очікувані показники перевиконані на понад 5 762 тис. грн. Темп росту в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року складає 138%, надходження збільшились на суму 15 364 тис. грн.

12 червня 2015 року
Норми Податкового кодексу України які набирають чинності з 01 липня 2015 року

     Відповідно до п. 296.10 Податкового кодексу України з 01.07.2015 платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці), які не здійснюють діяльність на ринках та через засоби пересувної роздрібної мережі, зобов’язані проводити готівкові розрахунки із застосуванням РРО. Для єдинників другої групи цей термін настане 1 січня 2016 року.

     Крім того, з 1 липня 2015 року пиво віднесено до алкогольних напоїв. Тому для його продажу суб’єктам господарюванням необхідно мати (придбати) ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями.

12 червня 2015 року
Єдиний соціальний внесок у запитаннях та відповідях

 

Який порядок застосування понижуючого коефіцієнта відокремленими підрозділами?

Згідно із нормами Закону України від 08.07.2010р. № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі - Закон №2462) право на зниження навантаження на фонд оплати праці мають, зокрема, філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи юридичних осіб, при умові, що вони мають окремий код ЄДРПОУ, виділені на окремий баланс, самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами. Для визначення понижуючого коефіцієнта відокремлений підрозділ має використовувати показники у звітності з єдиного внеску за 2014 рік саме цього підрозділу, а не у звітності юридичної особи в цілому.

12 червня 2015 року
Чи потрібно сільгоспвиробникам застосовувати реєстратори розрахункових операцій?

 У 2015 році сільгоспвиробник надає сільськогосподарські послуги, які підпадають під спеціальний режим (оранка, сівба та інше). Замовник розраховується готівкою.

11 червня 2015 року
ОНЛАЙН ПОСЛУГИ: ЗРУЧНО І ШВИДКО

 Адміністративні послуги через Інтернет уже є звичними для багатьох країн світу. Це сучасно, зручно, швидко. Для України запровадження онлайн сервісів – це реальний крок для спрощення ведення бізнесу та для зручності громадян, які звертаються за адміністративними послугами.

8 червня 2015 року
Порядок кредитування фізичних осіб на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів від АТ "Ощадбанк"
5 червня 2015 року
Управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі надає інформацію: про пенсію за вислугу років особам, які проходять службу в органах внутрішніх справ

Пенсія за вислугу років призначається, зокрема, особам, які проходять службу в органах внутрішніх справ, незалежно від віку, якщо вони звільнені зі служби, зокрема, у період з 1 жовтня 2014 року по 30 вересня 2015 року і на день звільнення мають вислугу 22 календарних роки і більше.

5 червня 2015 року
За п’ять місяці поточного року бізнес Калинівщини поповнив казну майже на 54 980 тисяч гривень

    Заступник начальника Козятинської ОДПІ Ігор Бондар каже, що це краще минулорічних  показників  за такий же період приблизно на 12 465 тисяч гривень.  Найбільший відсоток від усіх надходжень склав податок з доходів фізичних осіб – понад 16 365 тис. грн.  Більше 8 699 тис. гривень надійшло від сплати податку на прибуток підприємств, понад 7 716 тис. гривень сплачено бізнесом району ПДВ , майже 5 220 тис. гривень плати за землю, 1 864 тис. гривень акцизного податку, 3 223 тис. гривень єдиного податку та 2205 тис. гривень військового збору  сплатили юридичні та фізичні особи – підприємці. . Усі ці види сплати  податків і зборів збільшились порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, крім ПДВ та податку на доходи фізичних осіб.

5 червня 2015 року
Операції з постачання відходів та брухту чорних та кольорових металів звільнено від ПДВ

 

   Відповідно до Закону України від 28грудня 2014 року №71 –УІІІ  до 1 січня 2017 року продовжено дію режиму звільнення від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання, у тому числі операції з імпорту, відходів та брухту чорних та кольорових металів згідно переліку який затверджується Кабінетом Міністрів України.

5 червня 2015 року
Нюанси, які слід враховувати під час виплати доходів закордонним бізнес-партнерам

    Податкове законодавство України установлює певні особливості щодо порядку оподаткування доходів(прибутків) нерезидентів при здійсненні ними діяльності на території України та отриманні відповідних економічних благ.

Згідно з пп.141.4.2 статті 141 Податкового кодексу України під час виплати нерезиденту доходу з джерелом його походження з України утримується податок, якщо інше не передбачено положеннями чинних міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати.

5 червня 2015 року
Користуєтесь реєстратором розрахункових операцій – перевірте чи він не застарів

 

     Про це нагадують фахівці Калинівського відділення Козятинської ОДПІ, у зв’язку з тим, що днями було оновлено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (наказ ДФС України від 27.04.2015 №302). Наразі до нього увійшли нові моделі касових апаратів. Вони відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів державної фіскальної служби в електронній формі.

3 червня 2015 року
Управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі інформує: що Мас-медійники Вінниччини ознайомились із перспективою законодавчих пенсійних змін

«Солідарна система пенсійного забезпечення себе не вичерпала, вона продовжуватиме працювати. Проте, потребує суттєвого удосконалення». На цьому наголосив начальник головного управління Пенсійного фонду Вінницької області Микола Черненко 20 травня ц.р. під час брифінгу для представників ЗМІ. З його слів, у області близько 80% пенсіонерів отримують виплати пенсій за віком, за інвалідністю – 13%.

3 червня 2015 року
Управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі інформує: що час перейти до реального реформування - Олексій Зарудний

Пакет законопроектів, внесених Урядом щодо пенсійної реформи, вирішує багато системних питань пенсійної системи України, які накопичувалися протягом багатьох років, але, на жаль, крім розмов, не було реальних кроків щодо їх вирішення. Про це на брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі заявив Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

2 червня 2015 року
Меседж-бокси

У рамках реформ забезпечено відкритий доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та
фізичних осіб-підприємців та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
8 квітня запущено систему надання електронних онлайн сервісів. Зареєструвати бізнес та отримати
необхідну довідку, витяг або виписку можна на оновленому сайті Мін′юсту в режимі онлайн.
З початку роботи через систему надання онлайн сервісів на оновленому сайті Мін’юсту було видано
понад 12 тис. електронних довідок. Кількість запитів у окремі дні сягала 600.
Для полегшення ведення бізнесу в аграрних регіонах з 1 квітня право проводити реєстрацію
договорів оренди земельних ділянок сільгосппризначення було надане нотаріусам, які активно
підключились до цього процесу.
Крім того, Мін’юст розробив 2 законодавчі акти, які вдосконалюють процедури примусового
виконання рішень та запроваджують змішану систему. Їх підтримав Уряд та Рада з питань судової
реформи при Президентові.
Мін’юст підготував 2 проекти законів для спрощення процедур реєстрації бізнесу та

2 червня 2015 року
Єдинники третьої групи вже з 1 липня 2015 року мають працювати з касовими апаратами

   На обліку в Калинівському відділенні Козятинської ОДПІ нараховується 244 фізичних осіб-підприємців, платників єдиного податку третьої групи.

    Відповідно згідно з п. 296.10 Податкового кодексу України з 01.07.2015 платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці), які не здійснюють діяльність на ринках та через засоби пересувної роздрібної мережі, зобов’язані проводити готівкові розрахунки із застосуванням РРО. Для єдинників другої групи цей термін настане 1 січня 2016 року.

2 червня 2015 року
Спрощення умов ведення бізнесу

 

  Згідно Закону України від 21.04.2015 року №344-УІІ який чинний з 14.05.2015 року банки та інші фінансові установи зобов’язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття рахунку юрособи (зокрема відкритого через її відокремлені підрозділи) чи само зайнятої особи до фіскальної служби, в якій платник перебуває на обліку, у день відкриття або закриття рахунку (раніше – не пізніше наступного робочого дня з дня відкриття чи закриття рахунку).  

2 червня 2015 року
Звітність по РРО подається не пізніше 15 числа щомісячно

Звітність подається до органу ДФС за місцем реєстрації РРО, книги ОРО та РК не пізніше 15 числа місяця, наступного за звітним, в електронному вигляді. Однак, якщо  суб’єкти господарювання, вже подають до органів ДФС по дротових та бездротових каналах зв’язку звітність про використання РРО, вони не подають звіт про використання РРО (КОРО) за формою 3ВР-1

У разі неподання або несвоєчасного подання звіту з використання РРО до суб’єкта господарювання застосовується штраф у розмірі до 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 170 грн.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)