КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
30 жовтня 2015 року
До уваги платників єдиного податку – щодо акцизного, земельний податків та інвалюти

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ нагадує платникам єдиного податку - суб'єктам господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів (роздрібний продаж паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльність фізичних осіб з роздрібного продажу пива та столових вин), про те, що згідно з положеннями Податкового кодексу України, суми акцизного податку, які отримані від реалізації вказаних підакцизних товарів включаються до складу доходу, отриманого протягом звітного періоду. При цьому платники єдиного податку третьої групи справляють податок за ставкою, визначеною у п. 293.3 ст. 293 Кодексу, з доходу з урахуванням сум акцизного податку.

30 жовтня 2015 року
Протягом січня – вересня фіскальна служба Калинівщини надала майже 4,5 тисячі адмінпослуг

А загалом, протягом девяти місяців 2015 року до Центру обслуговування платників Калинівського відділення Козятинської ОДПІ звернулося 15,9 тисяч відвідувачів. Обслуговування платників податків на території Калинівського району здійснюється у ЦОПі, який надає вільний доступ платникам в отриманні консультаційних, інформаційних та адміністративних сервісів. Найбільш запитуваною є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Станом на 01.10.2015 року їх надали понад 2,4 тисячі.

30 жовтня 2015 року
Акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів через мережу АЗС

Підпунктом 213.1.9 статті 213 Податкового кодексу України встановлено, що об'єктом оподаткування акцизним податком є, зокрема, операції з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. При цьому реалізація суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - це продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, нафтопродуктів чи скрапленого газу безпосередньо громадянам чи іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків. З економічної точки зору комерційне використання підакцизних товарів передбачає подальший перепродаж, перероблення (використання як сировини) чи перетворення товару, а некомерційне - використання для кінцевого споживання, тобто не передбачає подальшого перепродажу, перероблення (використання як сировини) чи перетворення товару.

30 жовтня 2015 року
Всі бажаючі мають можливість внести в паспорт дані про так званий „ідентифікаційний код”

Норми діючого законодавства надають право кожному пересічному громадянину в будь-якому випадку: чи під час отримання Картки платника податків, чи під час внесення змін в облікові дані, чи за власним бажанням звернутися в податкову інспекцію з проханням зробити відповідну відмітку в паспорті про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, – інформує Головне управління ДФС у Вінницькій області. Зазначена інформація проставляється на сьомій, восьмій або дев’ятій сторінці паспорта.

30 жовтня 2015 року
Про особливості визначення надрокористувачами коефіцієнту рентабельності

У ІІІ кварталі 2015 році діяли три облікові ставки Національного банку України : 30 відс., 27 відс., 22 відс., затверджені постановами Правління Національного банку України від 02.03.2015р. № 154, 27.08.2015р. № 557,24.09.2015р. № 627, відповідно.

26 жовтня 2015 року
До уваги застрахованих осіб

Пенсійний фонд України, як орган виконавчої влади, забезпечує реалізацію державної політики з питань пенсійного забезпечення та збору, ведення персоніфікованого обліку надходжень від сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування. Відповідно до пункту 7 статті 1 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» Пенсійний фонд України – орган, уповноважений відповідно до цього Закону вести реєстр застрахованих осіб Державного реєстру та виконувати інші функції, передбачені законом. Згідно з частиною 12 статті 20 Закону реєстр застрахованих осіб – автоматизований банк відомостей, створений для ведення єдиного обліку фізичних осіб, які підлягають загальнообов`язковому державному соціальному страхуванню. З 2000 року в Україні в повному об’ємі запроваджено персоніфікований облік відомостей про застрахованих осіб (фактично, щодо всіх працюючих та само зайнятих осіб). За даними цього обліку здійснюється призначення пенсій. Отже, інформація, накопичена в базах даних персоніфікованого обліку, є дуже важливою для Вашої майбутньої пенсії.

23 жовтня 2015 року
За дев’ять місяців калинівчани сплатили до казни понад 109,7 млн. грн. єдиного соціального внеску

При очікуваних 101,3 млн. грн., надходження єдиного соціального внеску за січень-вересень 2015 року склали 109,7 млн. грн. Перевиконання очікуваних показників склало 8,4 млн. грн. На цьому наголошує заступник начальника Козятинської ОДПІ Ігор Бондар.

При цьому, темп росту, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, складав 112,6%, а надходження збільшились на 12,3 млн. грн.

23 жовтня 2015 року
Розмір ЄСВ зріс відповідно до підвищення мінімальної зарплати

Відповідно до Закону України від 19.09.2015 року № 174 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» змінено розмір мінімальної заробітної плати та розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. З 1 вересня 2015 року мінімальна заробітна плата становить 1378 гривень, прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб - 1378 гривень.

23 жовтня 2015 року
Для підтримки збройних сил платники Калинівщини перерахували за вересень понад 608 тисяч гривень військового збору

Для підтримки української армії платники Калинівщини перерахували за вересень поточного року 608 тисяч гривень військового збору. За словами заступника начальника Козятинської ОДПІ Ігоря Бондара – це на 20 тис. грн. більше, ніж було сплачено калинівчанами впродовж вересня минулого року. Загалом з початку року платники Калинівського району перерахували більш ніж 4 103 тис. грн. військового збору.

23 жовтня 2015 року
Як визначається доход єдинниника отриманий в іноземній валюті

Для заповнення податкової декларації та ведення обліку платник єдиного податку-фізична особа використовує книгу обліку доходів платників єдиного, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 N 579.

20 жовтня 2015 року
Легальні доходи – соціальна захищеність застрахованих осіб.

Питання виплати офіційної зарплати сьогодні дуже актуальне. Такі явища, як зарплата в «конверті» та робота без оформлення трудових відносин, мають глибокі корені й руйнують суспільство зсередини, позбавляючи майбутнього тих, хто отримує неофіційну заробітну плату. Адже працівники іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну) та неофіційну (значно вище мінімальної) зарплатню.

19 жовтня 2015 року
Управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі роз’яснює щодо виплати пенсій пенсіонерам, які залучаються до виборчих процесів

Відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» від 14.07.2015р. №595 (далі – Закон) до місцевих виборів відносяться проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост.

16 жовтня 2015 року
Запрошуємо скористатись електронними послугами Веб-порталу Пенсійного фонду України

 Веб-портал – зручний метод оперативного отримання необхідної інформації у зручному для себе форматі та з економією власного часу.

Якщо Ви застрахована особа – маєте змогу щомісяця бачити у своєму «особистому кабінеті» дані із системи персоніфікованого обліку:

  • перелік страхувальників, які подавали щодо Вас відомості в систему персоніфікованого обліку;
  • суму заробітку, з якого сплачені страхові внески;
  • відмітки про сплату пенсійного (єдиного) внеску;
  • відомості про спеціальний або пільговий стаж (за його наявності).
16 жовтня 2015 року
Запрошуємо скористатись електронними послугами Веб-порталу Пенсійного фонду України

 Веб-портал – зручний метод оперативного отримання необхідної інформації у зручному для себе форматі та з економією власного часу.

Якщо Ви застрахована особа – маєте змогу щомісяця бачити у своєму «особистому кабінеті» дані із системи персоніфікованого обліку:

  • перелік страхувальників, які подавали щодо Вас відомості в систему персоніфікованого обліку;
  • суму заробітку, з якого сплачені страхові внески;
  • відмітки про сплату пенсійного (єдиного) внеску;
  • відомості про спеціальний або пільговий стаж (за його наявності).
16 жовтня 2015 року
Оновлено перелік держав ризикових для трансфертного ціноутворення

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 16 вересня 2015 р. № 977-р затвердив перелік держав (територій), які відповідають критеріям, установленим підпунктом 39.2.1.2 Податкового кодексу України.

16 жовтня 2015 року
Порядок обкладення ПДВ операції з експорту товарів за ціною, нижчою собівартості або придбання

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ інформує про те, що ДФСУ у листі від 10.08.2015 р. № 16878/6/99-99-19-03-02-15 надала роз’яснення стосовно оподаткування ПДВ операції з експорту товарів за ціною, нижчою за собівартість.

16 жовтня 2015 року
Довіра бізнесу до податкових органів має велику вагу для ДФС

Основа Держави – підприємства, які формують державний бюджет. Тому сервісні органи, такі, як Державна фіскальна служба України, мають фактично стати помічником для підприємців в сфері розрахунків з бюджетом.

16 жовтня 2015 року
Хто може скористатися пільгою з ПДВ у разі постачання зернових та технічних культур

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ інформує, що зазначеною пільгою можуть скористатися лише платники, які для цілей оподаткування ПДВ не відносяться до сільськогосподарських підприємств, тобто у яких вартість сільськогосподарських товарів/послуг, поставлених протягом 12 місяців, становить менше 75 % вартості всіх товарів/послуг. Такі платники у разі здійснення операцій з постачання власно вирощених зернових культур товарних позицій 1001 - 1008 згідно з УКТ ЗЕД та технічних культур товарних позицій 1205 і 1206 00 згідно з УКТ ЗЕД звільняються від оподаткування ПДВ. Як виняток із вищевказаного переліку не підпадають під дану норму операції з постачання зернових культур товарної позиції 1006 та товарної підкатегорії 1008 10 00 00 згідно з УКТ ЗЕД (рис, гречка, просо), які оподатковуються ПДВ на загальних підставах.

12 жовтня 2015 року
До уваги платників ПДВ! Не порушуйте термін реєстрації податкових накладних в ЄРПН

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ нагадує платникам ПДВ про те, що згідно із нормами пункту 35 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України, штрафи, передбачені пунктом 2001.1 статті 2001 Податкового кодексу за порушення платниками податку термінів реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування, не застосовуються до податкових накладних, складених до 1 жовтня 2015 року.

12 жовтня 2015 року
Затверджено нову форму податкової декларації екологічного податку

Мінфін України наказом від 17.08.2015 р. №715 затвердив нову форму Податкової декларації екологічного податку та 9 додатків до неї. Слід додати, що в новій формі звітності передбачене місце для зазначення кодів забруднюючих речовин та відходів. Для цього затверджено кодифікатори забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення та скидаються у водні об’єкти, а також відходів, що розміщуються у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах (додатки 7, 8, та 9).

12 жовтня 2015 року
ПДВ, що акумульований сільгосптоваровиробниками на спецрахунках – використання виключно на виробничі цілі

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ інформує про те, що Державна фіскальна служба України листом від 11.09.2015 р. № 338356/7/99-99-19-03-01-17 надала роз’яснення щодо цільового використання коштів, що акумульовані сільськогосподарськими підприємствами на спеціальних рахунках.

Основне:

У системі електронного адміністрування ПДВ сільськогосподарські підприємства використовують два електронних рахунки: основний та додатковий.

12 жовтня 2015 року
Всім платникам ПДВ отримувати витяг із Реєстру не обов'язково

    Адже дані із Реєстру щоденно оприлюднюються на офіційному веб-порталі ДФС (www.sfs.gov.ua). За запитом в електронній формі платнику ПДВ можуть бути надані довідки із Реєстру про реєстрацію його контрагентів як платників ПДВ. Окрім того, платник ПДВ може отримати витяг із Реєстру в електронному вигляді.

7 жовтня 2015 року
Пенсійний фонд впроваджує нові стандарти обслуговування громадян

 Як повідомив Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, на селекторній нараді Пенсійного фонду України з керівниками регіональних управлінь Фонду, Пенсійний фонд України розпочинає тестування на практиці нової централізованої системи призначення та виплати пенсій.

5 жовтня 2015 року
Персоніфікований облік у Пенсійному фонді – запорука неможливості зловживань роботодавців при виході їх працівників на пенсію

Персоніфікований облік у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування — це ведення обліку відомостей про застраховану особу. На підставі відомостей, наданих страхувальниками (підприємствами, установами, організаціями, де працює особа, або підприємцями), у центральному банку даних Пенсійного фонду на кожну особу відкривається електронна персональна облікова картка з постійним номером у Державному реєстрі фізичних осіб.

2 жовтня 2015 року
За девять місяців 2015 року платники податків Калинівщини перерахували до Зведеного бюджету 115 397 тисяч гривень

Заступник начальника Козятинської ОДПІ Ігор Бондар каже, що це краще минулорічних  показників  за такий же період приблизно на 32 435 тисяч  гривень.  Найбільший відсоток від усіх надходжень склав податок з доходів фізичних осіб – понад 46 770 тис. грн.  Більше 12 791 тис. гривень надійшло від сплати податку на прибуток підприємств, понад 22 317 тис. гривень сплачено бізнесом району ПДВ , майже 10 399 тис. гривень плати за землю, 4 131 тис. гривень акцизного податку, 8 812 тис. гривень єдиного податку та 4 712 тис. гривень  військового збору  сплатили юридичні та фізичні особи – підприємці. . Усі надходження по вказаних   податках і зборах  збільшились порівнюючи з аналогічним періодом минулого року.

2 жовтня 2015 року
Мінімальна зарплата збільшилася до 1378 гривень

  Відповідно до Закону України від 17.09.2015 року №704 яким внесено зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» (чинний з 20.09.2015 р) з 01 вересня поточного року збільшується мінімальна зарплата до 1378 гривень в розрахунку на місяць та інші соціальні стандарти.

2 жовтня 2015 року
До уваги платників єдиного податку

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ  нагадує платникам єдиного податку про те, що наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015р. № 578 „Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку”, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07.07.2015 за № 799/27244 (далі - Наказ № 578), затверджено

- форму податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи – підприємця (1-3 груп);

- форму податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи);

- форму податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи.

2 жовтня 2015 року
Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність

     Відповідно до пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

   Камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків, та даних системи електронного адміністрування ПДВ (даних Держказначейства, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій).

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)