КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 липня 2019 року, субота, 02:50
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:9
візитів всього:648034
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
31 грудня 2015 року
Про встановлені ставки податку на нерухоме майно згідно рішень органів місцевого самоврядування Калинівського району на 2016 рік
31 грудня 2015 року
До уваги платників податків та громадян!
Для зручності платників та створення комфортних умов при поданні податкової звітності Центр обслуговування платників Калинівського відділення Козятинської ОДПІ працюватиме: – 31 грудня 2015 року –робочий день до 17 год. 00 хв.; – 2, 9 січня 2016 року – робочі дні у режимі чергування до 16 год. 00 хв.; – 4, 5 січня 2016 року – робочі дні; – 6 січня 2016 року – робочий день до 17 год. 00 хв.; – 8 січня 2016 року – робочий день у режимі чергування до 18 год. 00 хв.; 1, 3, 7 та 10 січня 2016 року – вихідні дні. Калинівське відділення Козятинської ОДПІ
31 грудня 2015 року
Правила оподаткування прибутку - 2015: вивчаємо основи. Методи нарахування амортизації необоротних активів

 

 

31 грудня 2015 року
Розгляду звернень громадян – першочергову увагу

Калинівським відділенням Козятинською ОДПІ ДФС у Вінницькій області приділяється особлива увага всебічному розгляду звернень громадян, задоволенню їх законних прав та інтересів, забезпеченню реалізації громадянами конституційного права на звернення. Програма Президента України та Уряду вимагають перебудови свідомості та відповідальності посадових осіб Державної фіскальної служби  щодо поліпшення якості розгляду звернень громадян.

31 грудня 2015 року
Чи звільняється учасники АТО від сплати земельного податку ?
Земельні відносини в Україні регулюються Земельним кодексом України (ЗКУ), а справляння плати за землю Податковим кодексом (ПКУ). Плата за землю - це обов'язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності Платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Відповідно до ст. 281 ПКУ від сплати земельного податку звільняються, зокрема, ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України від 22.10.1993, № 3551-XII "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
30 грудня 2015 року
Повідомлення громадськості щодо фінансування пенсій у січні

На виконання Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік», прийнятого 24.12.2015 року (законопроект №3689), Пенсійним фондом України 28 та 29 грудня поточного року буде проведено фінансування коштів для виплати пенсії січня 2016 через рахунки одержувачів у банках-за датами виплати по 23 січня 2016 року

24 грудня 2015 року
Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ щиро вітає всіх платників податків та громадян району з Новим роком та Різдвом Христовим.

Зичимо вам у Новому 2016 році життєвих гараздів, успіхів у всіх сферах життя, достатку і взаєморозуміння в родинах, здоров”я на весь рік, Божого благословення у всіх ваших добрих починаннях.

 

За дорученням колективу Ігор Бондар,

заступник начальника – начальник Калинівського відділення Козятинської ОДПІ

24 грудня 2015 року
Не забудьте замінити свої РРО до 1 січня 2016 року

З 1 січня 2015 року дозволяється первинна реєстрація лише реєстраторів розрахункових операцій (далі РРО), які створюють контрольну стрічку в електронній формі, та електронних таксометрів, автоматів із продажу товарів(послуг), РРО із купівлі –продажу іноземної валюти.

24 грудня 2015 року
Оподаткування прибутку - 2015: вивчаємо основи. Порядок обчислення та звітність

У 2015 році законодавчі положення щодо порядку оподаткування прибутку підприємств були кардинально змінені Законом від 28 грудня 2014 року №71 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи". З метою надання консультаційної допомоги платникам податку на прибуток, Калинівське відділення Козятинської ОДПІ продовжує цикл лекцій з вивчення діючих положень розділу ІІІ Податкового кодексу України.

24 грудня 2015 року
Щодо оподаткування благодійної допомоги, наданої учасникам бойових дій

Відповідно до п.п. «а» п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума (вартість) благодійної допомоги виплаченої (наданої) благодійниками, у тому числі благодійниками - фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції в порядку, визначеному Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», на користь:

23 грудня 2015 року
Як у звіті з ЄСВ виправити помилки, пов`язані з коригуванням відпрацьованого часу?

Що робити, коли працівнику закрили і оплатили останні дні місяця робочими, а він раптово захворів?

В даному випадку необхідно коригувати і нараховану зарплату, і дані Таблиці 6. А саме:

– потрібно зменшити нараховану зарплату – в окремому рядку Таблиці 6 за звітний місяць вказати суму надмірної зарплати та ЄСВ зі знаком «-» із зазначенням місяця, за який необхідно коригувати дані;

17 грудня 2015 року
Податкову реформу , особливості складання квартальної та річної податкової звітності обговорено на семінарі – практикумі

Шляхом конструктивного діалогу вирішують усі проблемні питання в оподаткуванні працівники державної фіскальної служби Калинівщини та представники бізнесу Калинівського району. Нещодавно на черговому cемінарі - практикумі предметом розмови були реформування податкової системи України, річна та квартальна податкова звітність, законодавство щодо єдиного соціального внеску, єдиного податку , система електронного адміністрування ПДВ , зміни в податковому законодавстві та податковій звітності звітності , порядок нарахування та сплати ЄСВ, податку на доходи, ресурсних платежів, військового збору, та по інших податках і зборах.

17 грудня 2015 року
Як оподатковуються новорічні та різдвяні подарунки

Наближаються новорічні свята. І найбільше цих свят чекають діти. Їхня мрія – отримати подарунок. І це те маленьке диво, яке можуть здійснити підприємства, профспілки, держава тощо.

Як виняток із загальних положень, встановлених Податковим кодексом України Законом України від 30 листопада 2000 року N 2117 передбачено звільнення від оподаткування податком на додану вартість операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, що закуповуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій. При цьому суми податку, сплачені виробниками дитячих святкових подарунків за придбання сировини та матеріалів для їх виробництва, відносяться до складу валових витрат і до податкового кредиту не включаються.

17 грудня 2015 року
Чи звільняється від оподаткування заробітна плата учасників бойових дій?

Пунктом 18 частини першої ст. 12 Закону N 3551 "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" встановлено, що учасникам бойових дій надається пільга зі сплати податків, зборів, мита та інших платежів відповідно до податкового та митного законодавства. Відповідно до п. 7.3 ст. 7 Податкового кодексу України (ПКУ) будь-які питання оподаткування регулюються ПКУ і не можуть встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів, що містять виключно положення щодо внесення змін до ПКУ та/або положення, які встановлюють відповідальність за порушення норм податкового законодавства.

17 грудня 2015 року
Правила оподаткування прибутку - 2015: вивчаємо основи. Ставки податку на прибуток

Ставки податку на прибуток У 2015 році законодавчі положення щодо порядку оподаткування прибутку підприємств були кардинально змінені Законом від 28 грудня 2014 року № 71 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи". З метою надання консультаційної допомоги платникам податку на прибуток, Калинівське відділення Козятинської ОДПІ продовжує цикл лекцій з вивчення діючих положень розділу ІІІ Податкового кодексу України.

17 грудня 2015 року
Реалізація і захист прав людини з питань, що стосуються діяльності Пенсійного фонду України

10 грудня 1948 року в Парижі Генеральна Асамблея ООН урочисто прийняла Загальну Декларацію прав людини – перший документ, який на міжнародному рівні проголосив основні громадянські, політичні, соціальні, економічні та культурні права і таким чином встановив їх стандарти. Після прийняття Загальної декларації прав і свобод людини почалося її активне визнання.

14 грудня 2015 року
Актуальні питання при заповненні звіту з ЄСВ

 1. Як зміна прізвища впливає на заповнення звіту з ЄСВ ? У разі зміни прізвища особа змінює паспорт, а реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) залишається таким самим. Тобто, виправлення у звітності за минулі періоди можна не вносити, оскільки інформація про суми нарахованого доходу та єдиного внеску прив`язана до номера облікової картки застрахованої особи (ідентифікаційного коду) і береться до уваги за даними останнього звіту (де і буде вказуватись нове прізвище працівника). І лише якщо працівник звільнився і звернувся за призначенням пенсії, тоді слід зробити виправлення за останній звітний місяць, тобто подати Таблицю 6 додатка 4 на цю особу: – тип «скасовуюча» – із зазначенням попереднього прізвища; – тип «початкова» – із зазначенням нового зміненого прізвища.

10 грудня 2015 року
Податок на нерухомість в 2016 році громадяни платитимуть за новими правилами

В 2015 році новації оподаткування торкнулися майже всіх місцевих податків, не виключенням є і податок на нерухомість. Найголовніше те, що відтепер оподатковується як житлова, так і нежитлова нерухомість, в тому числі її частка. Однак за новими правилами в 2015 році сплачуватимуть податок на нерухомість лише юридичні особи. Адже вони самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування податкову декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

10 грудня 2015 року
Понад 13 441тис.грн. єдиного податку сплатили до бюджету спрощенці Калинівщини

За словами заступника начальника Козятинської ОДПІ Ігора Бондара із загальної суми єдиного податку, сплаченого до місцевих бюджетів за січень-листопад 2015 року, понад 6 645тис. грн. – це внесок громадян – підприємців. Решта припадає на юридичних осіб – платників ІІІ та ІУ груп єдиного податку.

Високопосадовець нагадує, що нині в Калинівському відділенні платниками єдиного податку зареєстровано понад 1260 суб’єктів підприємництва району. Понад 87 відсотків із них – фізичні особи-підприємці.

10 грудня 2015 року
Особливості застосування пільг по земельному податку

При яких умовах пільгове оподаткування земельним податком не застосовується, нагадала ДФС України своїм листом від 06.11.2015 р. N 23718/6/99-99-15-03-02-15. В листі зокрема зазначається, що плата за землю належить до місцевих податків і відповідно встановлюється рішеннями сільської, селищної чи міської ради. Останніми також затверджуються пільги по даному податку з врахуванням норм Податкового кодексу України.

10 грудня 2015 року
Щодо оподаткування виплат працівникам, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації

Статтею 119 Кодексу законів про працю (далі – КЗпП) передбачені гарантії, зокрема, для працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації. За такими працівниками зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. Виплата таких компенсацій із бюджету в межах середнього заробітку провадиться за рахунок коштів Державного бюджету України у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

4 грудня 2015 року
За одинадцять місяців 2015 року платники податків Калинівщини перерахували до казни 148 028 тисяч гривень

Заступник начальника Козятинської ОДПІ Ігор Бондар каже, що це краще минулорічних показників за такий же період приблизно на 41 974 тисячі гривень. Найбільший відсоток від усіх надходжень склав податок з доходів фізичних осіб – понад 60 735 тис. грн. Більше 14 697 тис. гривень надійшло від сплати податку на прибуток підприємств, понад 27 755 тис. гривень сплачено бізнесом району ПДВ , майже 12 883 тис. гривень плати за землю, 5 199 тис. гривень акцизного податку, 13 441 тис. гривень єдиного податку та 6 067 тис. гривень військового збору сплатили юридичні та фізичні особи – підприємці. . Усі надходження по вказаних податках і зборах збільшились порівнюючи з аналогічним періодом минулого року.

4 грудня 2015 року
Платникам податку на прибуток: якщо товари чи послуги придбані у неприбуткової організації

Законом від 28 грудня 2014 року № 71 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" розділ III "Податок на прибуток підприємств" Податкового кодексу України (далі - Кодекс) викладено в новій редакції та передбачено розраховувати об'єкт оподаткування податком на прибуток на підставі даних бухгалтерського обліку шляхом коригування фінансового результату до оподаткування, визначеного у фінансовій звітності, на різниці, які збільшують або зменшують фінансовий результат до оподаткування, відповідно до положень Кодексу.

4 грудня 2015 року
Затверджено нову декларація про майновий стан і доходи

З 17 листопада 2015 року набрала чинності нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкція щодо її заповнення. Зазначений документ затверджений наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015р. №859 та зареєстрований в Мін’юсті 26.10.2015р. №1298/27743.

Нагадаємо, що ці зміни внесено з метою приведення декларації про доходи та Інструкцію у відповідність до Закону України від 28.12.2014 р. №71 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

4 грудня 2015 року
Застосування РРО не залежить від кількості господарських одиниць платників єдиного податку

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ інформує про те, що Державна фіскальна служба України листом від 06.11.2015 р. № 10397/Т/99-99-22-07-03-14 розглянула звернення щодо необхідності застосування фізичною особою - підприємцем - платником єдиного податку третьої групи реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) при відкритті додатково нової господарській одиниці, якщо обсяг доходу підприємця не перевищив 1 мільйон гривень, і повідомляє.

3 грудня 2015 року
Що приховано за зарплатою в «конверті»?

Протягом багатьох років органи державної влади працюють над тим, як вивести зарплати із тіні і припинити практику їх видачі в «конвертах». Є підприємства (особливо це стосується малого бізнесу), які платять своїм працівникам дві заробітні плати: офіційну і неофіційну («у конверті»), а є й такі , що платять лише неофіційну.

В більшості випадків рішення про виплату зарплати в «конверті» приймає сам роботодавець. Але, при прийомі на роботу нових співробітників їм самим пропонують визначити, яку зарплату платити – нижчу офіційну або вищу «в конверті». Крім того, в першому випадку роботодавець пропонує самостійно сплачувати податки із заробітної плати (прибутковий податок, єдиний соціальний внесок, нарахування на фонд оплати праці). І, щоб не сплачувати додаткові кошти, працівники вибирають друге не задумуючись про наслідки.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)