КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 листопада 2019 року, неділя, 18:23
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:159
візитів всього:669240
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
27 березня 2015 року
02.03.2015 ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ ПРИЙНЯТО ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"

Зазначений Закон передбачає зміну законодавчих норм, що регулюють питання пенсійного забезпечення за трьома основними блоками.

 

Блок І:порядок пенсійного забезпечення громадян, які працюють на "спеціальних" посадах

 

Зокрема це стосується державних службовців, прокурорів, суддів, народних депутатів, деяких інших категорій працівників.

Внесені до 14 "пенсійних" законів зміни передбачають, що у період роботи на зазначених посадах призначені пенсії не виплачуються до звільнення з роботи. При цьому не має значення вид пенсії та закон, згідно з яким вона призначена.

Водночас, пенсіонер має право вибору: продовжувати працювати на "спецпосаді" та отримувати заробітну плату, чи звільнитись з посади і отримувати пенсію.

27 березня 2015 року
Актуальні питання до управління ПФУ у Калинівському районі: Я – учасник війни. Які документи мені необхідно надати в Пенсійний фонд при призначенні пенсії?

Порядок, який регулює питання подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1, зареєстрованою в Мін’юсті України 27.12.2005 за № 1566/11846 (зі змінами).

Документами, які засвідчують, що особі встановлено статус ветерана війни чи особи, на яку поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та особи, яка має особливі заслуги перед Батьківщиною, є завірені в установленому порядку копії відповідних посвідчень. Якщо особа є учасником війни — подається посвідчення учасника війни, якщо учасником бойових дій чи інвалідом війни — то відповідно посвідчення учасника бойових дій чи посвідчення інваліда війни.

27 березня 2015 року
Управління ПФУ В Калинівському районі надає пояснення:

Припиняється достроковий вихід на пенсію у звязку із скороченням штатів та за станом здоров'я

 

З 1 січня 2015 року скасовано можливість виходу на пенсію достроково за півтора року до досягнення пенсійного віку, якщо людина звільняється у зв’язку із скороченням штатів або за станом здоров’я.

Також виключено норму щодо дострокового виходу на пенсію за два роки до досягнення пенсійного віку особам, які вивільняються у зв’язку із закриттям ЧАЕС. Але ця зміна здебільшого є технічною, оскільки норма практично не використовувалась.

Пенсії, призначені достроково до 1 січня 2015 року, будуть виплачуватися і надалі.

 

27 березня 2015 року
Управління ПФУ В Калинівському районі інформує про законодавчі зміни у пенсійній системі з 1 січня 2015 року

28 грудня 2014 року Верховною Радою прийнято Державний бюджет України на 2015 рік та низку законів, що регулюють питання бюджетного, податкового, трудового, пенсійного та іншого законодавства. Ухвалені зміни мають значний вплив і на розвиток пенсійної системи.

27 березня 2015 року
ПДВ за лютий сплачуємо з електронного рахунку

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ звертається до платників ПДВ про те, що податкові зобов’язання, задекларовані в податковій декларації з ПДВ за лютий 2015 року та наступні звітні періоди (в.т.ч. і ПДВ по спец декларації сільгосптоваровиробників), погашають з електронного рахунку, відкритого в казначействі., Тобто суму коштів, що дорівнюють сумі податкових зобов’язань, задекларованих до сплати в бюджет і на спецрахунок, платнику необхідно перерахувати з поточного рахунку в банку на рахунок в системі електронного адміністрування ПДВ, відкритий в Казначействі. Це слід зробити не пізніше граничного строку, передбаченого для самостійної сплати податкових зобов’язань(зокрема за лютий 2015 року – не пізніше 30 березня 2015 року). Однак рекомендуємо не зволікати з переказом коштів на електронний рахунок та не затягувати його до граничної дати.

27 березня 2015 року
Шановні громадяни – задекларуйте свої доходи отримані в 2014 році

     Триває деклараційна кампанія-2015, яка проводиться з 1 січня і завершується 30 квітня 2015 року.

       Наразі у районній податковій інспекції, насамперед, очікують тих громадян, хто в 2014 році одержував будь –які доходи, з яких при їх одержанні не було сплачено податок на доходи , мав доходи за кордоном, отримував подарунки чи спадщину, продав чи здавав у оренду майно, отримував інвестиційний прибуток від продажу акцій, отримував  матеріальну допомогу понад 1710 грн. на рік, обробляв самостійно земельні паї та продавав власну сільгосппродукцію, отримав додаткове благо у вигляді прощеного боргу платника податку, займався репетиторською діяльністю тощо.

27 березня 2015 року
Нові умови застосування понижуючого коефіцієнта при обчисленні ЄСВ

   Калинівське відділення Козятинської ОДПІ інформує, що з 13 березня п.р. набрав чинності Закон від 02.03.2015 р. № 219, яким внесено зміни до Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування". Нововведення передбачають, що по 31 грудня 2015 року при нарахуванні заробітної плати або винагороди за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами розмір єдиного внеску застосовується з понижуючим коефіцієнтом, якщо платником виконуються одночасно такі умови:

27 березня 2015 року
Зустріч працівників фіскальної служби району з головами, секретарями та землевпорядниками органів місцевого самоврядування

Нещодавно в залі засідань Калинівського відділення Козятинської ОДПІ відбулася зустріч працівників фіскальної служби району   з головами, секретарями та землевпорядниками органів місцевого самоврядування по питаннях прийняття рішень та встановлення ставок податку на землю.

25 березня 2015 року
Управління ПФУ В Калинівському районі інформує про оподаткування пенсії

Чи утримується з пенсії військовий збір?

Відповідно до п. 16-1 підрозділу 10 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України, об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 цього Кодексу, тобто загальний місячний оподатковуваний дохід, зокрема, визначений статтею 164.2.19.

Базою оподаткування у 2015 році є суми пенсій або щомісячного довічного грошового утримання у частині, що перевищує 3654,00 грн. на місяць.

Пенсія у частині, що перевищує 3654,00 грн. на місяць, підлягає оподаткуванню.

Ставка податку становить 15 відсотків, ставка військового збору – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

20 березня 2015 року
Як заповнити окремі реквізитів платіжного доручення у разі перерахування коштів з власного поточного рахунку на електронний рахунок у по ПДВ

Відповідно до пункту 2 статті 2001 Податкового кодексу України платникам податку автоматично відкриваються рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість.

Рахунок у системі електронного адміністрування податку (далі - електронний рахунок) - рахунок, відкритий платнику податку в Казначействі, на який таким платником перераховуються кошти з власного поточного рахунка у сумі, необхідній для досягнення розміру суми, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Реєстр), а також у сумі, необхідній для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань.  Кошти з такого рахунка підлягають перерахуванню до бюджету та/або на спеціальний рахунок.

20 березня 2015 року
Хто із селян зобов’язаний декларувати доходи від продажу власної сільгосппродукції

     Податковий кодекс містить досить значні пільги щодо оподаткування сільськогосподарських доходів податком з доходів фізичних осіб (ПДФО). Зокрема, доходи, що отримують громадяни від продажу власної сільськогосподарської продукції, яка вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, розмір яких не перевищує 2 гектари, не декларуються і податок на доходи фізичних осіб не сплачується.

20 березня 2015 року
Як декларувати акцизний податок

Податкова декларація з акцизного податку затверджена наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015р. № 14 "Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку", який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 30.01.2015р. за № 105/26550.

20 березня 2015 року
Для звільнення металобрухту від ПДВ потрібен урядовий перелік

Калинівське відділення Козятинсської ОДПІ  інформує про застосування режиму звільнення від ПДВ операцій з постачання та імпорту металобрухту, визначеного п.23 підр.2 розділу ХХ Податкового кодексу України. Діюче законодавство вбачає, що пільговий режим застосовується при наявності затвердженого Кабінетом Міністрів України переліку відходів та брухту чорних та кольорових металів.

13 березня 2015 року
Зустріч керівництва району з головами органів місцевого самоврядування , бізнесом та громадськістю

Нещодавно в залі засідань Калинівської РДА відбулася нарада керівництва району  з керівниками підприємств та організацій, головами органів місцевого самоврядування та громадськістю по питаннях життєдіяльності району.

13 березня 2015 року
Інвестиційний прибуток калинівчани мають задекларувати до 1 травня 2015року

     Протягом перших чотирьох місяців громадяни декларують свої минулорічні доходи. Серед обов’язкових видів декларування є декларування інвестиційного прибутку. Він розраховується як позитивна різниця між доходом, отриманим платником податку від продажу інвестиційного активу (акцій, сертифікатів та інших корпоративних прав), та витратами, понесеними у зв’язку з його придбанням.

13 березня 2015 року
Правильно формуємо Звіт по єдиному внеску

   Калинівське відділення Козятинської ОДПІ надає інформацію  про формування та подання Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Нововведеннями, які набрали чинності з 1 січня 2015 року, змінено мінімальний розмір страхового внеску та передбачена можливість застосування понижуючого коефіцієнту для роботодавців.

13 березня 2015 року
Затверджені нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису

Державною фіскальною службою України затверджено нову редакцію Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС та нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису, що набудуть чинності 2 березня 2015 року.

6 березня 2015 року
Шановні жінки!

Восьме березня знаменує собою не лише прихід весни як пори року, а є своєрідним символом певного оновлення. Прокидається природа і її велич та краса просто зачаровує. Це дає поштовх і нашому бажанню змін. Сьогодні Україна переживає надто складну економічну та політичну ситуації, тому кожний з нас прагне змін на краще. Попри все, попри всілякі негаразди вам, жінкам, вдається залишатися прекрасними. Ваші розумні поради, витривалість та виваженість допомагають чоловікам знайти правильні рішення.

 Тож від щирого серця прийміть вітання зі святом весни, любові та краси. Нехай здійсняться ваші мрії та бажання. Нехай любов, повага та турбота від чоловіків буде присутньою у вашому житті щодня, а не лише у цей день. Бажаю миру вам та вашим рідним!

 

          З повагою, заступник начальника Козятинської ОДПІ    Ігор Бондар

6 березня 2015 року
За два місяці 2015 року бізнес Калинівщини поповнив казну на 17 245 тисяч гривень

    Заступник начальника Козятинської ОДПІ Ігор Бондар каже, що це краще минулорічних  показників  за такий же період приблизно на 3104 тисячі гривень. Найбільший відсоток від усіх надходжень склав податок з доходів фізичних осіб – понад 5 277 тис. грн.  Більше 2 713 тис. гривень надійшло від сплати податку на прибуток підприємств, понад 1 908 тис. гривень сплачено бізнесом району ПДВ , майже 1 591 тис. гривень плати за землю та 1623 тис. гривень єдиного податку який сплатили юридичні та фізичні особи – підприємці. . Усі ці види сплати збільшились порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, крім ПДВ.

6 березня 2015 року
Особливості формування податкового кредиту на підставі податкових накладних, складених до 1 січня 2015 року

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ нагадує платникам ПДВ про те, що з урахуванням змін, внесених до пункту 198.6 Податкового Кодексу, з 1 січня 2015 року скасовано правило «365 днів», яке дозволяло платникам протягом 365 календарних днів з дати складання податкових накладних включати до складу податкового кредиту поточного звітного періоду суми ПДВ по «запізнілих вхідних» податкових накладних. Замість цього – до складу податкового кредиту звітного періоду можуть бути включені податкові накладні, які зареєстровані в ЄРПН не пізніше ніж через 180 днів після їх складання.

6 березня 2015 року
Доходи від двох роботодавців необхідно декларувати

     Але не всім громадянам, а лише тим, які в минулому році отримували заробітну плату у зв'язку з трудовими відносинами та виплати за цивільно-правовими договорами від двох або більше податкових агентів, загальна сума яких перевищила 146160 гривень (120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного податкового року).

6 березня 2015 року
Застосування РРО платниками єдиного податку у 2015 році

Калинівське відділення Козятинської ОДПІ нагадує, що Законом України від 28 грудня 2014 року №71 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" внесено зміни до Податкового кодексу України і, зокрема, Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

2 березня 2015 року
Неприбуткові організації - 2 березня останній термін подання звітності за 2014 рік

Обмаль часу залишилося установам, які внесені до Реєстру неприбуткових, щоб подати Податковий звіт  про використання коштів неприбуткових установ та організацій. Додамо, що таких платників налічується на Вінниччині близько 8 тисяч.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)