КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 липня 2019 року, субота, 02:51
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:9
візитів всього:648034
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
24 листопада 2016 року
З 15 листопада діють нові сертифікати під час подання електронної звітності до ДФС України

Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України сформовано нові технологічні сертифікати шлюзу приймання та обробки електронної звітності ДФС, які необхідно використовувати з 15 листопада 2016 року при поданні електронних звітів до ДФС.

24 листопада 2016 року
Оновлений Електронний кабінет платника працює безкоштовно, цілодобово та в режимі реального часу

Для покращення сервісного обслуговування платників фахівцями ДФС було спрощено роботу Електронного кабінету платника. Відтепер для роботи з кабінетом не потрібно встановлювати спеціалізованого програмного забезпечення. Він працює як за допомогою персональних комп’ютерів, так і смарт-пристроїв, підключених до мережі Інтернет. Електронний кабінет працює безкоштовно в режимі реального часу та цілодобово. Він має відкриту та приватну частини. У відкритій частині робота здійснюється без ідентифікації користувача.

24 листопада 2016 року
До уваги платників:

Калинівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, що відповідно до Закону України від 19 травня 2016 року №1384-VIII ,,Про внесення змін до Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2016 рік” мінімальна заробітна плата з 01.12.2016 року установлена в розмірі 1600 гривень.

24 листопада 2016 року
МІН’ЮСТ ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ НЕГАЙНО ВНЕСТИ ЗМІНИ ДО СТАТУТІВ

До 1 січня 2017 року Громадським організаціям, щоб не сплачувати податки, необхідно переглянути власні статути, внести і зареєструвати зміни до них відповідно до Податкового кодексу України та подати копії установчих документів до територіального органу ДФС – Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області (м. Калинівка, вул. В.Нестерчука, 28).

23 листопада 2016 року
Веб-портал Пенсійного фонду України - черговий етап на шляху покращення обслуговування громадян

Одним з основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є підвищення якості обслуговування громадян. Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідання і часу обслуговування, а також підвищення якості своєчасного та доступного інформування громадян про зміни в пенсійному законодавстві, їхні права і обов’язки. З огляду на ці завдання, ухвалено урядове рішення про створення веб-порталу Пенсійного фонду України.

22 листопада 2016 року
Перерахунок пенсій з 01.12.2016 року

З 1 грудня 2016 року відповідно до Закону України від 25.12.2015 року № 928 «Про державний бюджет України на 2016 рік» у зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1247 грн. 00 коп.), Пенсійним фондом України буде забезпечено проведення масового перерахунку пенсій, обчислених відповідно до статті 28 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму. Розмір підвищення кожному пенсіонеру розраховується індивідуально.

21 листопада 2016 року

 

18 листопада 2016 року
На Вінниччині працівники податкової міліції викрили нелегальні автозаправки

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області під час відпрацювань в ході загальнодержавної операції «Акциз-2016» протягом кількох днів викрито два факти незаконної реалізації паливно-мастильних матеріалів.

18 листопада 2016 року
Фіскальна служба надала роз’яснення щодо подання звіту платниками єдиного внеску

 Державна фіскальна служба листом від 08.11.2016 №35758/7/99-99-13-02-01-17 надала роз'яснення щодо подання звіту платниками єдиного внеску.

У листі повідомлено, що Міністерство фінансів України наказом від 07.09.2016 р. № 813 внесло зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

18 листопада 2016 року
З 1 січня вводиться нова форма декларації про майновий стан і доходи

 Наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859» внесено зміни до форми декларації про майновий стан і доходи. Так, зокрема, передбачено зменшення обсягу декларації (зменшення кількості додатків з чотирьох до двох) та зміна порядку розрахунку податкових зобов’язань фізичних осіб-підприємців. 

15 листопада 2016 року
Прес-реліз Служба зайнятості зменшує кількість адмінперсоналу та зосереджує увагу на наданні послуг шукачам роботи та роботодавцям

У рамках реформування державної служби зайнятості в області розпочата реорганізація базових центрів зайнятості шляхом їх приєднання до обласного центру зайнятості та створення відокремлених підрозділів (філій).

Окрім економічного ефекту, зазначені зміни сприятимуть підвищенню якості послуг Служби, оскільки працівники філій будуть зосереджені переважно на обслуговуванні та наданні послуг шукачам роботи, безробітним та співпраці із роботодавцями. Також, за рахунок скорочення адмінперсоналу, буде збільшено кількість фахівців, які надають послуги населенню, фахівців з питань зайнятості, організації профорієнтації, профнавчання, фахівців по роботі з роботодавцями.

14 листопада 2016 року
НОВИЙ СТАТУС: Чи впливає зміна прізвища після заміжжя на заповнення звіту з ЄСВ?

Працівниця вийшла заміж і змінила прізвище. Їй видали новий паспорт. Про зміну прізвища бухгалтеру стало відомо лише через 2 місяці. Тому два звіти з ЄСВ подали зі старим прізвищем застрахованої особи.

Чи потрібно уточнювати відомості за ті два місяці, коли особа мала вже інше прізвище?

Що зазначати в табл. 6: нові паспортні дані й старий податковий номер?

Відповідь:

У разі зміни прізвища особа змінює паспорт, а номер облікової картки платника податків – фізичної особи залишається незмінним.

14 листопада 2016 року
НЕСПЛАЧЕНИЙ ВНЕСОК – ВТРАЧЕНА ПЕНСІЯ

Коли настає час пенсійного віку й треба оформлювати пенсію, багато хто дізнається, що розмір їх пенсії є набагато меншим, ніж розраховували, а для декого, взагалі втрачено право на призначення пенсії. Чому таке відбувається? Що треба робити, щоб не потрапити у таке становище? Прагматичні європейці пильно слідкують за кількістю коштів, які перераховано на пенсійне страхування, бо від цієї суми залежить розмір пенсії в майбутньому, та регулярністю відрахувань, щоб не припустити факту несплати страхових внесків.

10 листопада 2016 року
Умови ведення та доступу до Реєстру змінилися

Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що з 4 листопада п.р., набрали чинності зміни до Порядку ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв, які були затверджені Постановою КМУ від 28.10.2015р. № 864.

10 листопада 2016 року
ФОП у разі припинення підприємницької зобов’язані подати Звіт і сплатити ЄВ за останній звітний період

У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичні особи – підприємці (далі – ФОП) зобов’язані подати самі за себе Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

10 листопада 2016 року
Повідомлення про прийняття працівника на роброту подається власником підприємства, установи, оганізації

Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області повідромляє, що листом від 18.10.2016 № 22502/6/99-99-13-02-03-15 ДФС України роз’яснено про порядок повідомлення ДФС та її териториальних органів про прийняття працівника на роботу затверджено постановою Кабінету Міністрів УКраїни від 17.06.2015 № 413 (далі –постанова №413).

8 листопада 2016 року
Якщо Ви працюєте без оформлення трудових відносин або отримуєте зарплату двома частками: "офіційну" - на рівні мінімальної або меншу за мінімальну, а решту зарплати - у "конверті"

УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ !!!

Ця інформація може бути корисною для Вас !

Переваги офіційного працевлаштування:

-право на призначення трудової пенсії;

-право на гарантований розмір заробітної плати (у тому числі доплати, надбавки й заохочувальні виплати);

8 листопада 2016 року
Добровільне страхування у запитаннях та відповідях

1. Хто може брати участь у добровільному страхуванні?

Правом добровільної сплати єдиного внеску можуть скористатися особи, які досягли 16-річного віку і водночас не належать до застрахованих осіб – непрацюючі громадяни, студенти, а також громадяни України, які працюють за її межами, членами фермерського і особистого селянського господарства.

8 листопада 2016 року
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ МОДЕРНІЗУВАВ ВЕБ-ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ

З 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом.

Відтак, користувачі веб-ресурсу без черг і зайвих витрат часу можуть скористатись наступними електронними послугами:

3 листопада 2016 року
Матеріальна допомога фізичній особі за рахунок міського бюджету не підлягає оподаткуванню ПДФО

Матеріальна допомога, що надається фізичним особам за рахунок міського бюджету, не підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за умови виконання міською радою затвердженої програми соціально-економічного розвитку чи цільової програми з питань діяльності місцевого самоврядування, в якій передбачено надання такої допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету (з конкретним визначенням її напрямів, умов надання та кошторисом).

3 листопада 2016 року
Платники єдиного внеску - ФОП: взяття на облік та припинення підприємницької діяльності

Калинівська ОДПІ головного управління ДФС у Вінницькій області звертає увагу на те, як отримати повідомлення у контролюючому органі, взяття на облік та яким чином платнику єдиного внеску - ФОП знятись з обліку у разі припинення підприємницької діяльності. Вказані питання – відповіді взяті з бази «ЗІР», категорія 301.02. Адреса розміщення ресурсу: http://zir.sfs.gov.ua/

Так, відповідно до абзацу першого частини третьої ст. 5 Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями платникам єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зазначеним у пп. 1, 4 та 5 частини першої ст. 4 Закону №2464-VI, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» від 15 травня 2003 року №755-IV, у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики, за погодженням з Пенсійним фондом безоплатно надсилається повідомлення про взяття їх на облік. Згідно з п. 3 розд. ІІІ Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2014 №1162, платникам єдиного внеску, на яких не поширюється дія Закону №755-IV, контролюючим органом наступного робочого дня з дня взяття на облік безоплатно надсилається (вручається) повідомлення про взяття їх на облік за формою № 2-ЄСВ згідно з додатком 2 до Порядку №1162.

3 листопада 2016 року
Наближається останній день подання звітів, декларацій, розрахунків за три квартали 2016 року

Калинівська ОДПІ головного управління ДФС у Вінницькій області повідомляє, що 9 листопада, середа, останній день подання:

- звіту про суми податкових пільг за три квартали 2016 року;

- податкової декларації з податку на прибуток підприємства за три квартали 2016 року платниками, в яких податковий період дорівнює календарному кварталу1;

- розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності, за три квартали 2016 року;

2 листопада 2016 року
Практичне застосування персоніфікованого обліку при переході органів Пенсійного фонду України на централізоване призначення пенсії.

Управління Пенсійного фонду України працює над запровадженням нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, яка вже запрацює до кінця поточного року. При цьому дані про стаж і заробіток із системи персоніфікованого обліку завантажуються автоматично. В системі персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України накопичується та підтримуються в актуальному стані дані про стаж та заробітну плату працюючих починаючи з 01.07.2000 р.

Персоніфікований облік – єдиний спосіб точного обліку відомостей та необхідних реалізації права на пенсійні виплати та здійснення диференціації їх розміру залежно від трудового внеску особи. Вся необхідна для призначення пенсій інформація зберігається в персональних облікових картках органів Пенсійного фонду України та регулярно оновлюється. Проте мають місце випадки, коли роботодавці невірно зазначають прізвище, ім’я та по-батькові особи, вказують неправильний індетифікаційний номер у звітності.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)