КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 04:38
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:31
візитів всього:657092
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
29 серпня 2016 року
1 ВЕРЕСНЯ РОЗПОЧИНАЮТЬ СВОЮ РОБОТУ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

З 1 вересня по всій Україні свої двері для громадян відкриють Бюро правової допомоги. На Вінничині діятиме 26 таких Бюро, з них шість – це відділи Козятинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які працюватимуть в містах Хмільник, Калинівка, Погребище, Липовець, смт. Літин та смт. Оратів.

data/files/Бюро правової допомоги РДА (2).docm

25 серпня 2016 року
Батьки мають право на податкову знижку якщо студент працював та отримував доходи, відмінні від заробітної плати

Якщо студент працював та отримував доходи, відмінні від заробітної плати, то батьки мають право на податкову знижку.

Згідно з п.п. 14.1.170 п.14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, - документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених цим Кодексом.

25 серпня 2016 року
Відповідальність до фізичної особи за несплату транспортного податку, якщо контролюючим органом не надіслано (не вручено) до 1 липня повідомлення-рішення про сплату податку не застосовується

Оскільки сума грошового зобов’язання розраховується контролюючим органом, то платник податків не несе відповідальності за своєчасність, достовірність і повноту нарахування такої суми, проте несе відповідальність за своєчасне та повне погашення нарахованого узгодженого грошового зобов’язання і має право оскаржити зазначену суму в порядку, встановленому Податковим кодексом України . (пункт 54.5 статті 54 Кодексу).

22 серпня 2016 року
Роботодавцям надають додаткові стимули за працевлаштування учасників АТО

Сьогодні особливу увагу служба зайнятості приділяє адаптації до умов мирного життя демобілізованих учасників антитерористичної операції та інтеграції їх на ринку праці. Допомогти знайти роботу захисникам, які повернулись з передової, – пріоритетне завдання Служби.

19 серпня 2016 року
Тарифи на послуги з утримання житлових будинків та прибудинкових територій , що надає комунальне підприємство «Житловик» м.Калинівка з розрахунку на 1 кв.м. загальної площі

Комунальне підприємство «Житловик» м. Калинівка подає на обговорення тариф на утримання будинків та прибудинкової територій, який розраховано з урахуванням мінімальної заробітної плати 1450 грн.

Тарифи, що діють на теперішній час на житлово-комунальні послуги, не дають змогу підприємству виконувати у повному обсязі свої зобов’язання. Кошти, які надходять в даний час на підприємство вистачає лише 65% фактичних витрат. Тариф розраховано згідно Постанови КМУ №869 від 01.06.2011 р. «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та Постанови КМУ №1010 від 26.06.2006р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів» із змінами. Зауваження та пропозиції щодо підвищення тарифу приймаємо в приміщені адміністрації КП «Житловик» на протязі місяця.

12 серпня 2016 року
Історичне виникнення корупції

Історичним підґрунтям корупції вважають звичай (який існував із давніх часів) приносити дарунки вождям (жерцям) для здобуття їхньої прихильності. Коштовний дарунок вигідно вирізняв людину серед інших прохачів і був запорукою того, що її прохання буде виконано. Через це в первісних суспільствах така плата вважалася нормою.

Історико-правові дослідження засвідчують, що корупція існувала в суспільстві завжди з часу виникнення держави.

3 серпня 2016 року
УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ У КАЛИНІВСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАКЛИКАЄ КОНТРОЛЮВАТИ СВОЇХ РОБОТОДАВЦІВ!!!

При працевлаштуванні багато найманих працівників думають, що, якщо їм зробили запис у трудовій книжці, то це означає, що підприємство або підприємець відраховує за працівника внески та звітує, чим самим забезпечує зарахування страхового стажу найманому працівнику. Але слід памятати, що сьогодні багато роботодавців намагаються працювати «у тіні», чим позбавляють своїх працівників соціального захисту, у тому числі, й права на призначення пенсії. Саме для того, щоб бути соціально захищеними зараз та у майбутньому управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі закликає найманих працівників перевіряти свого роботодавця. Адже якщо роботодавець ігнорує сплату внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, хоча і робить запис у трудовій книжці, він залишає робітника без стажу і пенсії у майбутньому.

2 серпня 2016 року
CТРАХОВИЙ СТАЖ ТА ЯК ВІН ЗДОБУВАЄТЬСЯ

Пригадаємо, що ж таке страховий стаж та застрахована особа.

З 1 січня 2004 року набрав чинності Закон України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 9 липня 2003 року №1058-IV (далі – Закон №1058). Важливою новацією цього Закону є те, що наявність стажу прямо пов’язана зі сплатою страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

До 1 січня 2004 року стаж вимірювався часом роботи (і це був трудовий стаж), після цієї дати – сумою фактично сплачених страхових внесків. Тобто з 1 січня 2004 року враховується не трудовий, а страховий стаж.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)