КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 04:40
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:31
візитів всього:657092
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
27 вересня 2016 року
НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Волинський ресурсний центр ОГОЛОШУЄ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР МОЛОДИХ (до 35 років) НОВООБРАНИХ ДЕПУТАТІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Херсонської областей для участі у навчальній програмі, яка включатиме:

Чотири дводенні тренінги на теми:

• « Парламентські процедури»;

• «Налагодження зв’язків з громадськістю»;

• «Стратегічне планування»;

• «Підготовка і впровадження проектів місцевого розвитку».

26 вересня 2016 року
НАКОПИЧУВАЛЬНА СИСТЕМА ПЕНСІЙ

Накопичувальна система пенсійного забезпечення може почати діяти в Україні з 1 липня 2017 року, а не з початку 2017 року, як передбачалося раніше.

Відповідне рішення закріплене в законопроекті №4608 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування і єдиних принципів нарахування пенсій", направлених Кабінетом міністрів на розгляд Верховною Радою.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, з 1 липня 2017 року запроваджено сплату страхових внесків до другого рівня пенсійної системи застрахованими особами, які до цієї дати не досягли пенсійного віку. Розмір страхового внеску у перший рік складе 2% і щорічно буде збільшуватися на 1% до досягнення показника в 5% до 2020 року.

26 вересня 2016 року
Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України: швидко, зручно, корисно.

Одним з пріоритетних напрямів діяльності органів Пенсійного фонду України завжди була інформаційно-роз'яснювальна робота, яка постійно проводиться серед роботодавців, працюючого населення та пенсіонерів, та підвищення якості обслуговування громадян. Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідання і часу обслуговування, а також підвищення якості своєчасного та доступного інформування українців про зміни в пенсійному законодавстві, їхні права і обов’язки. Форми і методи інформаційно-роз'яснювальної роботи постійно вдосконалюються, адже технології покращуються, законодавство змінюється і ми повинні допомогти нашим шановним клієнтам бути обізнаними та інформованими, навчити їх користуватися усіма перевагами сучасних технологій в органах Фонду.

22 вересня 2016 року
Мирослав Продан: Проект Twinning спрямований на створення європейських правил та процедур на кордоні України

Виконуючий обов’язки заступника Голови ДФС Мирослав Продан взяв участь в урочистій церемонії відкриття проекту міжнародної допомоги Twinning «Підтримка прикордонної служби України у подальшому запровадженні принципів інтегрованого управління кордонами, зокрема у сфері перевірки документів та виявлення викрадених автомобілів».

Мирослав Продан наголосив на важливості подібних проектів: «Із січня 2016 року аналогічний дворічний проект почав реалізовуватися і в Державній фіскальній службі. Для нас, як і для прикордонників, допомога з боку Європейської Комісії та країн-членів ЄС надзвичайно важлива».

22 вересня 2016 року
При виявленні розбіжностей у документах щодо сплати податку на нерухоме майно фіскальна служба проводить перерахунок

Про це повідомляють у Калинвській ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області. Так, відповідно до п. 3 глави дев’ятої розд. ІV Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07.04.2016 № 422, з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, податкові повідомлення-рішення можуть бути скасовані (відкликані) на підставі заяви платника податку, поданої до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

22 вересня 2016 року
Які документи подавати житлово-будівельні кооперативам для включення до реєстру неприбуткових установ та організацій

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №440 органи ДФС надсилають неприбутковим організаціям письмові запити щодо підтвердження статусу, а неприбуткові організації протягом місяця з дня їх отримання надають відповідь, завірені копії установчих документів та реєстраційну заяву за формою №1-РН з позначкою «зміни», або (у разі невідповідності установчих документів п.133.4 ст.133 Податкового кодексу України)приводять свої документи у відповідність з вимогами Кодексу, а тоді надаютьзавірені копії установчих документів та реєстраційну заяву за формою №1-РН з позначкою «зміни». Документи надаються до державної податкової інспекції за місцем обліку неприбуткової організації.

Неприбуткові організації, які діють на підставі установчих документів організації вищого рівня відповідно до закону, повідомляють ДФС про належність до структури відповідної організації вищого рівня та подають до державної податкової інспекції за місцем обліку копії документів, що підтверджують таку належність (підпорядкованість) і реєстраційну заяву за формою №1-РН з позначкою «зміни».

15 вересня 2016 року
Накопичувальна пенсійна система як інструмент соціального захисту громадян

Пенсійне забезпечення – важлива складова системи соціального захисту населення як нинішніх пенсіонерів, так і працюючих громадян, які повинні в процесі трудової діяльності заробити гідну пенсію. Соціальна значущість ефективного функціонування пенсійної системи настільки велика, що реформування її не може бути предметом розгляду лише вузьких спеціалістів. Розвиток та реформування системи пенсійного забезпечення мають важливе значення для соціального розвитку держави, забезпечення соціальної стабільності в суспільстві. Водночас реформування пенсійної системи є складним процесом, насиченим соціальними ризиками. Функціонування вітчизняної солідарної пенсійної системи в умовах трансформаційних процесів негативно позначилося на соціальній справедливості пенсіонерів, зокрема має місце велика розбіжність у розмірі пенсій – від занадто великих для окремих категорій громадян до загальної зрівнялівки (майже на рівні мінімальної) для всіх інших пенсіонерів.

15 вересня 2016 року
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТА ПЕНСІЇ ЖІНКАМ, ЯКІ СКОРИСТАЛИСЯ ПРАВОМ ДОСТРОКОВОГО ВИХОДУ НА ПЕНСІЮ

Відповідно до норм статті 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон), вік виходу на пенсію жінок – 60 років. Пенсійний вік збільшується поступово, протягом 10 років.

Жінкам, які скористались правом дострокового виходу на пенсію (після виповнення 55 років) відповідно до пункту 7-2 Прикінцевих положень Закону, розмір пенсії зменшується на 0,5 % за кожний повний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію. Зменшення розміру пенсії за віком застосовується протягом усього періоду отримання пенсії. Тобто, після досягнення жінкою встановленого законодавством пенсійного віку, зменшення розміру пенсії продовжується. У разі, якщо після призначення дострокової пенсії жінка працевлаштувалась, виплата пенсії припиняється.

15 вересня 2016 року
ЯКЩО ВИ КРОКУЄТЕ В НОГУ З ЧАСОМ – ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС (про переваги користування Веб-потралом електронних послуг)

Управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі хоче ще раз нагадати про те, що з моменту створення Веб-потралу електронних послуг Пенсійного фонду України (далі – веб-портал) Вам не обов’язково з кожним питанням особисто звертатись до того чи іншого територіального управління Пенсійного фонду. Саме завдяки Веб-порталу Ви можете здійснювати постійний контроль за своїми даними, що впливають на пенсійні права, отримувати іншу необхідну інформацію та цілий ряд послуг, про що йтиметься далі.

13 вересня 2016 року
ПРО ПЕНСІЇ ПО ІНВАЛІДНОСТІ

12 травня 2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо необхідного страхового стажу для призначення пенсій інвалідам II групи» від 19.04.2016 № 1110-\/ІІІ.

Завдяки цим змінам до 1 січня 2017 року продовжено право виходу інвалідів II групи на пенсію по інвалідності за наявності страхового стажу від одного до десяти років (залежно від їхнього віку).

12 вересня 2016 року
Зменшення податкового навантаження на пенсії

Враховуючи запит суспільства на зменшення податкового навантаження на пенсії, Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики підтримав соціально важливий проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій, поданий Кабінетом Міністрів України (далі Закон).

2 червня 2016 року Верховною Радою України цей законопроект було ухвалено як Закон України, який набирає чинності з 1 липня 2016 року.

9 вересня 2016 року
Надійшло майже 2 мільйони гривень податку на нерухомість

З початку року до місцевих бюджетів надійшов майже 2 мільйони гривень податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки. Рівень очікуваних прогнозів на цей рік перевищено на 0,7 мільйона гривень.

9 вересня 2016 року
За використання найманої праці поза правовим полем на роботодавців чекають штрафні санкції

У зв‘язку із зверненнями бізнесу та громадськості щодо роз‘яснення вимог нормативних документів, які регламентують діяльність роботодавців у сфері трудової зайнятості, а також щодо настання фінансових наслідків у разі їх порушення, Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області інформує, з 10 лютого 2016 року набрала чинностi постанова Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 03.02.2016 року № 55, якою внесено змiни до постанови вiд 17.07.2013 року № 509 «Про затвердження Порядку накладення штрафiв за порушення законодавства про зайнятiсть населення».

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)