КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:50
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:171
візитів всього:657229
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
31 липня 2017 року
Зміни у порядку надання податкової знижки на навчання.

Нагадуємо, що пунктом 75 розділу І Закону України від 21 грудня 2016 року №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», що набрав чинності з 1 січня 2017 року, внесені зміни до підпункту 166.3.3 пункту 166.3 статті Податкового кодексу України (далі – ПКУ), яка регламентує правила включення до податкової знижки з податку на доходи фізичних осіб оплаченої вартості навчання фізичної особи.

31 липня 2017 року
Бюджетна дотація – на розвиток виробницва

Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області нагадує сільськогосподарським товаровиробникам, які включені до Реєстру отримувачів бюджетної дотації про те, що ціллю використання бюджетних коштів є збільшення обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення продуктивності в сільському господарстві, сприяння розвитку аграрного ринку та забезпечення продовольчої безпеки.

31 липня 2017 року
Президент України підписав закон, який передбачає незастосування штрафних санкцій до платників через кібератаку

Президент України підписав Закон України №2143 «Про внесення змін до підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (щодо не застосування штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних унаслідок несанкціонованого втручання у роботу комп’ютерних мереж платників податків)», який був прийнятий Верховною Радою України 13 липня 2017 року. Він набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

31 липня 2017 року
До уваги платників податку на додану вартість!

Платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі, а в перехідний період (з 01 квітня 2017 року до 01 липня 2017 року) у разі отримання квитанції про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі має право подати на розгляд комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації (далі- Комісія) інформацію за встановленою формою J(F)1312301 (далі - Таблиця) щодо:

31 липня 2017 року
Про моніторинг соціальних паспортів

Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що фахівець із соціальної роботи – Лясковська Л.С., яка обслуговує Калинівську міську об’єднану територіальну громаду, продовжує моніторинг соціальних паспортів учасників антитерористичної операції.

Так, протягом січня – липня 2017 року, здійснено обстеження 140 сімей демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції з метою вивчення їх соціально – побутових потреб.

28 липня 2017 року
До уваги підприємців

Згідно з Податковим кодексом України, суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на чотири групи платників єдиного податку. Відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” фізичні особи-підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, є платниками єдиного внеску.

28 липня 2017 року
Доплата до мінімального страхового внеску

Козятинське об`єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області повідомляє, що відповідно до ч.3 ст.24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях.

27 липня 2017 року
Цього тижня Держенергоефективності відшкодувало 13 млн грн. за «теплими кредитами»

 

Чергове відшкодування у розмірі майже 13 млн грн. здійснило Держенергоефективності в рамках Урядової програми «теплих кредитів». Так, 25 липня з держбюджету перераховано 7,2 млн грн. компенсацій тим, хто купував енергоефективні матеріали для утеплення індивідуального житла.

Ще 5,2 млн грн. отримали ОСББ та ЖБК, які впроваджували енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

Півмільйона гривень виплачено домогосподарствам, які встановили твердопаливні котли за цією програмою.

21 липня 2017 року
До уваги суб’єктів господарювання та громадян!

Калинівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, що з 20 липня поточного року буде змінено номер телефону для прийняття:

- інформації на сервіс «Пульс»;

- усних звернень громадян;

- інформації про особу, стосовно якої поводиться перевірка, щодо поширення на неї заборон відповідно до Закону України «Про очищення влади».

21 липня 2017 року
Якщо змінилися площі земель

Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області нагадує сільгосптоваровиробникам, які перебувають на сплаті єдиного податку четвертої групи про те, що відповідно з підпунктом 295.9.5 статті 295 Податкового кодексу України у разі, коли протягом поточного року змінилася площа сільськогосподарських угідь або земель водного фонду у зв'язку з набуттям чи втратою на неї права власності або користування, вони зобов'язані:

21 липня 2017 року
Відмова у реєстрації податкової накладної – як оскаржити рішення комісії

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017 р. №485, яка оприлюднена в «Урядовому кур’єрі» 14 липня п р. затверджено Порядок розгляду скарг на рішення комісії Державної фіскальної служби про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

21 липня 2017 року
Уряд затвердив форми типових рішень про встановлення податку на майно

Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що Кабінет Міністрів України постановою від 24.05.2017р. № 483 затвердив форми типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Земельні ділянки, на які поширюється дія рішення ради, та які є об’єктом оподаткування земельним податком, систематизовані відповідно до цільового призначення, яке зазначається згідно з Класифікацією видів цільового призначення земель, затвердженою наказом Держкомзему від 23 липня 2010р. №548.Обрахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки проводитиметься згідно класифікації будівель та споруд, які зазначаються відповідно до Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, затвердженого наказом Держстандарту від 17 серпня 2000 р. №507.

21 липня 2017 року
ДФС: Питання зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування

 Питання зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування регулюється п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 341 (далі – Постанова), якою Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних викладено в новій редакції, наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567 «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 16 червня 2017 року за № 754/30622 та наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 566 «Про затвердження Порядку роботи комісії Державної фіскальної служби України, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16 червня 2017 року за № 752/30622.

19 липня 2017 року
Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їх дітей протягом І та ІІ семестру 2016-2017 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форми власності закладу

 

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ  № 321       24 березня 2017 р. 17 сесія 7 скликання

Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їх дітей протягом І та ІІ семестру 2016-2017 навчального року на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації, незалежно від форми власності закладу

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для здобуття професійно-технічної та вищої освіти», враховуючи подання обласної державної адміністрації обласна Рада ВИРІШИЛА:

18 липня 2017 року
Набір до Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції міста Вінниці

Інформація Калинівського центру зайнятості для жителів

МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Набір до Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції міста Вінниці

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- вільне володіння українською мовою;

- вік від 20 до 35 років; - повна загальна середня або вища освіта;

- наявність посвідчення водія категорії В (або готовність отримати водійські права до початку навчання).

18 липня 2017 року
Інформація Калинівського центру зайнятості для жителів

Інформація Калинівського центру зайнятості для жителів

МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЕЛЕКТРИЧНІ СИСТЕМИ»

м. Вінниця, вул. Стрілецька,57 (територія 45 заводу)

ОГОЛОШУЄ НАБІР НА РОБОЧІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЕЛЕКТРОКАБЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ   

У липні 2017 року у м. Вінниця на території ДП "45 Експериментальний механічний завод" у співпраці з американською корпорацією Delphi Automotive PLC розпочинає свою діяльність нове виробниче підприємство ДП "Електричні системи", яке буде виготовляти автомобільні джгути для клієнтів Європейського Союзу.

17 липня 2017 року
Рекордний червень 2017 року: за місяць ОСББ взяли «теплих» кредитів на 18 млн грн, що майже у 5 разів більше ніж у червні 2016 року

 Червень 2017 року ознаменувався абсолютним рекордом з точки зору попиту ОСББ на програму «теплих» кредитів. Цього місяця 93 ОСББ з різних регіонів країни залучили на впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках 18,5 млн грн. Це майже в 5 разів більше за суму коштів, залучену ОСББ за аналогічний період 2016 року.

17 липня 2017 року
До уваги бухгалтерів!!!

 Інформує головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації І.І. Лихогляд

Козятинським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області щомісячно проводиться аналіз відомостей поданих до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

За результатами моніторингу звітності було виявлено найбільш поширені помилки, які допускаються при формуванні звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування за формою додаток 4 (табл.. 1,5,6,7).

14 липня 2017 року
ЯК ЛЮДИНІ ПІДТВЕРДИТИ НАЯВНИЙ СТРАХОВИЙ СТАЖ?

 До страхового стажу зараховуються періоди, протягом якого особа підлягала загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески. Періоди трудової діяльності до 01.01.2004 року (дата набрання чинності Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”), зараховуються на підставі записів трудової книжки, а періоди трудової діяльності з 01.01.2004 - на підставі даних з системи персоніфікованого обліку.

13 липня 2017 року
Відпустка та лікарняні для підприємця-єдинника

 Фахівці Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області роз’яснюють чи звільняється від сплати авансового внеску платник єдиного податку першої або другої групи, який не використовує працю найманих осіб, якщо тривалість відпуски є меншою календарного місяця. 

13 липня 2017 року
Платники податків Калинівської ОДПІ на потреби української армії направили майже 27 млн.грн. військового збору.

 З початку 2017 року платники податків Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області сплатили 26,6 млн.грн. військового збору. В порівнянні з січнем-червнем минулого року надходження зросли на 8,6 млн.грн., або на 47,9%.

Нагадаємо, військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року.

13 липня 2017 року
З початку року платники податків Калинівської ОДПІ перерахували до зведеного бюджету майже 695 млн.грн.

 Впродовж січня-червня 2017 року платники Калинівської ОДПІ перерахували до бюджетів усіх рівнів 694,9 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів. За словами начальника Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Геннадія Садового – це на 243,9 млн.грн. або на 54,1% більше ніж було сплачено за аналогічний період минулого року.

13 липня 2017 року
З 10 липня діятимуть нові форми реєстраційних документів для отримання цифрового підпису.

 Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області звертає увагу, що наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 29.06.2017 №88 «Про затвердження форм реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису» затверджено нові форми реєстраційних документів.

10 липня 2017 року
Пенсія по інвалідності та в разі втрати годувальника відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

 Умови, порядок призначення та мінімальні розміри пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії в разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи визначаються актами Кабінету Міністрів України з відповідних питань.

10 липня 2017 року
Виписка з системи персоніфікованого обліку та виписка з пенсійної справи (для пенсіонерів) на ВЕБ-порталі управління

 З 2000 року в Україні в повному об’ємі запроваджено персоніфікований облік відомостей про застрахованих осіб (фактично, щодо всіх працюючих та само зайнятих осіб). За даними цього обліку здійснюється призначення пенсій. Отже, інформація, накопичена в базах даних персоніфікованого обліку, є дуже важливою для Вашої майбутньої пенсії.

7 липня 2017 року
Калинівський відділ обслуговування громадян Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області

 повідомляє, що враховуючи потребу в подальшому розвитку співпраці у зв'язку з реформуванням пенсійної системи, та необхідністю максимального удосконалення, спрощення, скорочення та оптимізації в межах чинного законодавства процедур надання послуг, шляхом зменшення витрат часу та коштів на території сільської ради с. Іванів відкрито Агентський пункт з метою надання послуг на вимогу громадян, щодо пенсійного забезпечення.

Графік прийому громадян здійснюється у приміщенні сільської ради першої та третьої середи кожного місяця з 9-00 год. до 12 – 00 год. спеціалістом управління. 

7 липня 2017 року
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ УРЯД ПРОПОНУЄ ПРОВЕСТИ ПЕНСІЙНУ РЕФОРМУ

 Складовою частиною пенсійної реформи є обов'язкове осучаснення пенсій, тобто їх перерахунок відповідно до зростання середньої заробітної плати з якої сплачуються внески (спеціального показника, що використовується при обчисленні пенсій).Уряд пропонує з 1 жовтня 2017 року перерахувати раніше призначені пенсії із використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3764 грн. 40коп. Цей показник застосовується для обчислення пенсій, що призначаються в 2017 році (середній розмір заробітної плати за 2014, 2015 та 2016 роки).

data/files/РЕФОРМА.doc

7 липня 2017 року

 Переваги користування послугами ПФУ через веб-портал http://portal.pfu.gov.ua/


Доступ до інфомаційних ресурсів Пенсійного фонду України здійснюється через WEB-портал електронних послуг (далі- Веб-портал) у відповідності до постанови правління Пенсійного фонду України від 30.07.2015 № 13-1 „Про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України”.


7 липня 2017 року
До уваги платників фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку

 Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого фізична особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, за який щомісяця сплачувалися до Пенсійного фонду страхові внески в сумі не менше мінімального страхового внеску. З 01 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 року №1801, яким встановлено розмір мінімальної заробітної плати з 01 січня 2017 року в сумі 3200 грн.

3 липня 2017 року
Якщо є податковий борг з ПДВ - дотація з бюджету не виплачується

 Про це нагадують сільськогосподарським товаровиробникам  фахівці Калинівської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 р. №83 "Про затвердження Порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році" бюджетна дотація виплачується товаровиробникам щомісяця з урахуванням вартості реалізованої продукції пропорційно частці сплаченої до бюджету суми податку на додану вартість за визначеними видами діяльності в загальній сумі сплати податку на додану вартість за умови, що такі товаровиробники не мають податкового боргу з податку на додану вартість на наступний день після граничного строку сплати такого податку за звітний період, за який надається бюджетна дотація. 

3 липня 2017 року
Ви запитували – відповідаємо: Чи потрібно застосовувати РРО при продажі мобільних телефонів, що були у користуванні

  Згідно з п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) не застосовуються фізичними особами – підприємцями, які є платниками єдиного податку першої, другої і третьої груп незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 гривень. 

3 липня 2017 року
До уваги платників податку на додану вартість!

 Починаючи з 01.07.2017 реєстрація податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Реєстр) може бути зупинена відповідно до пункту 201.16 статті 201 Податкового кодексу України у разі відповідності такої податкової накладної / розрахунку коригування сукупності критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Реєстрі. 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)