КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 липня 2019 року, субота, 02:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:9
візитів всього:648034
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
29 листопада 2017 року
Податковим агентам про несвоєчасну виплату доходів

 Відповідно до пп. 168.1.5 п. 168.1 ст. 168 розділу IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ), якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику податку, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає перерахуванню до бюджету податковим агентом у строки, встановлені ПКУ для місячного податкового періоду, тобто не пізніше 30 календарних днів, наступних за місяцем нарахування доходу. 

29 листопада 2017 року
Як сплачувати ЄСВ «незалежнику» у разі відсутності доходу у звітному році або окремому місяці

 Нагадуємо, що згідно з п. 2 частини першої ст. 7 Закону України від 08.07.2010 № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон про ЄСВ) базою нарахування єдиного внеску для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць. 

29 листопада 2017 року
До уваги релігійних організацій. Для отримання статусу неприбуткової організації подайте документи до кінця грудня

 Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області повідомляє, що релігійні організації для включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій повинні привести свої установчі документи у відповідність до вимог п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу України в термін до 01.01.2018 року. 

29 листопада 2017 року
Скористатися правом на отримання податкової знижки можна лише до 29 грудня 2017року

 Калинівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує, що відповідно до пп. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 – VI, платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати. 

29 листопада 2017 року
УВАГА! Знову активізувалися шахраї, які телефонуючи від імені керівників ДФС Вінниччини, злочинним шляхом хочуть заволодіти грошовими коштами представників бізнесу регіону!

 УВАГА! Знову активізувалися шахраї, які телефонуючи від імені керівників ДФС Вінниччини, злочинним шляхом хочуть заволодіти грошовими коштами представників бізнесу регіону. Податківці  радять бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію. 

28 листопада 2017 року
Офіційна, прозора зарплата сьогодні – гарантія безбідного існування в майбутньому

 Актуальним сьогодні є питання виплати офіційної, прозорої заробітної плати. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну, вищу за мінімальну зарплатню. Використання роботодавцями праці найманих працівників без офіційного працевлаштування та виплата заробітної плати “в конверті” – важлива проблема, яка послаблює соціальний захист працівників та позбавляє їх таких виплат, як : оплата тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною та допомогу по вагітності й пологах; виплата втраченого заробітку у зв'язку з втратою непрацездатності у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання; виплата допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи. 

28 листопада 2017 року
ЯК ДОКУПИТИ СТАЖ

 Нормами статті 12 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» ще з 2004 року передбачено добровільну участь осіб у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Тобто в періоди після 1 січня 2004 року, коли страховий стаж зараховується лише за умови сплати страхових внесків, людина, яка не належала до категорії застрахованих осіб (наприклад, офіційно на території України не працювала або працювала неофіційно), може звернутися до органів фіскальної служби та укласти відповідний договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового соціального страхування згідно з нормами статті 10 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». 

22 листопада 2017 року
Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці подали 36,2 тис. вакансій

Протягом січня-жовтня 2017 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулось 6,8 тисяч роботодавців, які подали відомості про 36,2 тисячі вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до обласної служби зайнятості, збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 5,5%, а кількість вакансій на 10%.

20 листопада 2017 року
Умови зарахування страхового стажу

Порядок визначення страхового стажу наведено у статті 24 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон 1058). Як до ухвалення Закону 2148, так і після страховий стаж із січня 2004 року обчислюють за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку, до зазначеної дати — на підставі документів і в порядку, визначеному законодавством, що діяло до набрання чинності цього Закону. При цьому періоди трудової діяльності та інші періоди, що враховувалися до стажу роботи для призначення пенсії до 01.01.2004 р., зараховуються до страхового стажу в порядку і на умовах, передбачених законодавством, що було чинним раніше (на підставі документів: трудової книжки, диплома про освіту, військового квитка, свідоцтва про народження дитини тощо). За наявності підстав до зазначених періодів застосовуються і норми законодавства щодо пільгового обчислення стажу. Наприклад, стаття 60 Закону України «Про пенсійне забезпечення» передбачає подвійне обчислення стажу за роботу в окремих медичних закладах і відділеннях (психіатричних, інфекційних, реанімаційних тощо). Пільговий порядок обчислення стажу роботи, передбачений законодавством, що було чинним раніше, за періоди роботи після 1 січня 2004 року застосовується виключно в частині визначення права на пенсію за віком на пільгових умовах та за вислугу років. До страхового стажу для обчислення розміру пенсії за віком, з якого обчислюється розмір пенсії по інвалідності або у зв'язку з втратою годувальника, крім наявного страхового стажу зараховується також на загальних підставах, відповідно, період із дня встановлення інвалідності до досягнення особою віку, передбаченого частиною першою статті 26 Закону 1058, і період із дня смерті годувальника до дати, коли годувальник досяг би віку, передбаченого частиною першою статті 26 цього Закону. Період, протягом якого особа, що підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу в період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, також включається до страхового стажу.

20 листопада 2017 року
5 ВАЖЛИВИХ ЗМІН У НАРАХУВАННІ ЄСВ УЗВ’ЯЗКУ З ПЕНСІЙНОЮ РЕФОРМОЮ

Козятинське об’єднане УПФУ Вінницької області нагадує, що Законом від 03.10.2017 р. №2148-VІІІ внесені зміни до системи пенсійного страхування до Законів «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

17 листопада 2017 року
ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

Збережено право на пенсію за вислугу років артистам театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів за наявності стажу творчої діяльності від 20 до 35 років за переліком та в порядку, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

17 листопада 2017 року
Тренінг для безробітних матерів

Однією з вразливих категорій безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, є жінки, які тривалий час перебували в декретній відпустці або не працювали за сімейними обставинами. Для підвищення їх конкурентоспроможностіна ринку праці 15 листопада 2017 року в приміщенні Калинівського районного центру зайнятості відбувся тренінг з пошуку роботи для 17 безробітних жінок такої категорії. З учасниками заходу працювала тренер Громадської організації «Прогресивні жінки» Ганна Шнайдер.

16 листопада 2017 року
День відкритих дверей

 Сьогодні одним з пріоритетних напрямків діяльності державної служби зайнятості є співпраця з військовими частинами у напрямку проведення змістовної інформаційно-просвітницької роботи серед шукачів роботи щодо популяризації служби в Збройних Силах України. Калинівським центром зайнятості 15 листопада 2017 року проведено День відкритих дверей у роботодавця в/ч 3028

13 листопада 2017 року
Детінізація заробітної плати

 Коли мова йде про Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, управління виконує важливу соціальну функцію – забезпечує своєчасну виплату пенсій та допомог.
Пенсійні виплати постійно зростають, тому робота органів Пенсійного фонду спрямована на збільшення надходжень, а забезпечити це можливо за умови легальної зайнятості населення та підвищення заробітної плати.

13 листопада 2017 року
Як у таблиці 6 звіту з ЄСВ відобразити суму компенсації за невикористану відпустку під час звільнення? Коли ставити ознаку «Неповний робочий час»? Які відомості не зазначаються у звітному місяці? Як відобразити коригування додаткової бази нарахування ЄСВ, а також суми відпускних та лікарняних?

 1) Суму компенсації за невикористану відпустку потрібно відображати в одному рядку із зарплатою, нарахованою за місяць звільнення, тобто без виділення цієї суми окремим рядком.

7 листопада 2017 року
Деякі періоди, що будуть зараховуватися до стажу для призначення пенсій та інше

 Відповідно до Закону України від 03.10.17 № 2148 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" (чинний із 11.10.2017 року) фізичним особам - підприємцям і працівникам, які перебувають у соціальній відпустці, додано додатковий проміжок часу до стажу для призначення пенсій.

7 листопада 2017 року
Помилка в прізвищі та в даті звільнення працівника: виправляємо ЄСВ-звіт

 У Звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за серпень 2017 року допущено дві помилки: у таблиці 6 щодо однієї з працівниць неправильно вказано прізвище (працівник вийшла заміж і змінила прізвище);  у таблиці 5 щодо одного з працівників неправильно вказали дату звільнення. Як виправити такі помилки, якщо вони були виявлені після закінчення граничного строку для надання звіту, тобто наприкінці вересня? Чи передбачена відповідальність за допущення такої помилки? 

1 листопада 2017 року
Нелегальна заробітна плата

 Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

1 листопада 2017 року
ІЗ НАСТУПНОГО РОКУ «КУПИТИ» СТРАХОВИЙ СТАЖ БУДЕ УДВІЧІ ДОРОЖЧЕ

 Пенсійна реформа істотно змінює  умови виходу на пенсію для українців, зокрема переглядає вимоги до кількості років страхового стажу.

Вже з 1 січня 2018 року вийти на пенсію українці зможуть у 60, 63 або 65 років залежно від накопиченого за роки трудової діяльності страхового стажу.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)