КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 листопада 2019 року, неділя, 18:24
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:159
візитів всього:669240
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
30 березня 2017 року
Збільшено суму сплати за навчання без податків

 Відповідно до п.165.1.21 статті 165 Податкового кодексу України з 1 січня 2017 року суттєво збільшено суму, яку юридична чи фізична особа може сплатити за навчання іншої фізичної особи в українських вищих та професійно-технічних закладах без оподаткування такої суми ПДФО. Про це повідомляють в відділі податків і зборів з фізичних осіб Калинівська ОДПІ  Головного управління ДФС у Вінницькій області . 

30 березня 2017 року
Куди звертатися, якщо потрібна усна податкова консультація

 Калинівська ОДПІ  Головного управління ДФС у Вінницькій області  звертає увагу на те, що для оперативного отримання необхідної інформації з питань податкового законодавства і усних податкових консультацій щодо його застосування платникам слід звертатись до Центру обслуговування платників за місцем  перебуванням на обліку. 

30 березня 2017 року
Змінено порядок оподаткування спадщини

 Калинівська ОДПІ  Головного управління ДФС у Вінницькій області повідомляє, що 25.03.2017 набрав чинності Закон України від 23 лютого 2017 року № 1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини» (далі – Закон), який опубліковано 24.03.2017 в газеті «Голос України» № 54. 

29 березня 2017 року
Пенсійне забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції

 06.02.2017 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції» від 18.10.2016 № 1683-\/ІІІ (далі — Закон 1683).

Законом 1683 розширено коло осіб, які мають право достро­кового виходу на пенсію за віком після досягнення чоловіка­ми 55 років, жінками — 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок.

27 березня 2017 року
Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

 Подбайте про своє майбутнє вже сьогодні. Для цього Пенсійний фонд України закликає всіх бажаючих зареєструватись на веб-порталі електронних послуг.

Для чого звичайному громадянину потрібен такий веб-ресурс?

Кожна застрахована особа (тобто кожен працівник), зареєструвавшись на порталі, має змогу щомісяця бачити в своєму «особистому кабінеті» дані з реєстру застрахованих осіб. А саме: перелік страхувальників, які подавали щодо громадянина відомості в систему персоніфікованого обліку, сума заробітку, з якого сплачено страхові внески, відмітки про сплату страхового (єдиного) внеску та інші відомості.

24 березня 2017 року
Проведення профінформаційного заходу «Презентація професії»

 23 березня 2017 року в приміщенні Калинівського районного центру зайнятості в рамках проведення Дня поліції відбувся профінформаційний  семінар «Презентація професії» для 15 безробітних - учасників АТО .

      Мета заходу: забезпечення співпраці з територіальними органами Національної поліції України для організації добору кандидатів на службу в поліції серед зареєстрованих безробітних та осіб, які перебувають на обліку  як шукачі роботи. 

15 березня 2017 року
Податок на додану вартість: деякі податкові зміни – 2017

      Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області повідомляє, що Законом України від 21.12.2016 №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», що набрав чинності з 01.01.2017, внесені зміни до розділу V «Податок на додану вартість» Податкового кодексу України (далі – ПКУ), який регламентує правила нарахування та сплати податку на додану вартість (далі-ПДВ). 

15 березня 2017 року
Адміністративні наслідки за неподання звіту про суми податкових пільг

  Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області повідомляє, що Податковим кодексом України передбачено подання відомостей про суми коштів, не сплачених до бюджету в зв’язку з отриманням податкових пільг (суми отриманих пільг) у вигляді звіту про суми податкових пільг. Даний звіт затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233. Відтак за неподання або несвоєчасне подання звіту про суми податкових пільг застосовуються штрафні санкції, передбачені п. 120.1 ст. 120 ПКУ. 

15 березня 2017 року
Четвер, 16 березня, - останній день подання заяви

 Це стосується підприємців та підприємств, які виявили бажання обрати спрощену систему оподаткування або планують самостійно перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп єдинників. 

14 березня 2017 року
Про моніторинг соціальних паспортів

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що фахівець із соціальної роботи – Лясковська Л.С., яка обслуговує Калинівську міську об’єднану територіальну громаду, продовжує моніторинг соціальних паспортів учасників антитерористичної операції .

Так , протягом січня-березня  2017 року, було здійснено обстеження 106 сімей демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції з метою вивчення їх соціально-побутових потреб. 

13 березня 2017 року
ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ!

 Підприємці, як і звичайні громадяни, досягнувши пенсійного віку, мають право на призначення пенсії за віком.
З 1 січня 2004 року для обчислення розміру пенсії враховується страховий стаж людини, тобто період, протягом якого вона підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Страховий стаж обчислюється в місяцях, і той місяць (чи місяці), за який внески до Пенсійного фонду не сплачені, не включається до страхового стажу.

10 березня 2017 року
До уваги всіх застрахованих осіб!

 Управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі запрошує всіх небайдужих до свого майбутнього зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. 
Даний електронний ресурс дає можливість кожній застрахованій особі, тобто кожному працівнику, бачити в своєму «особистому кабінеті» дані з системи персоніфікованого обліку, перелік страхувальників, які звітували за дану особу, відмітки про сплату страхових внесків, а саме головне - суму заробітку, яку роботодавець відображає в звітності за свого працівника.
Водночас нагадуємо, що з першого січня 2017 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 3200 грн., мінімальний страховий внесок - 704 грн. 

10 березня 2017 року
Усунення помилок у звітності – обов’язок кожного роботодавця

Одним із головних обов’язків Пенсійного фонду України та його територіальних органів є забезпечення своєчасного внесення відомостей до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру. І це є не дивним, адже для призначення (перерахунку) пенсії повинна використовуватися вся актуальна персональна інформація щодо громадянина, яка міститься в системі персоніфікованого обліку за період, починаючи з липня 2000 року. Поповнення згаданого реєстру відбувається під час подання щомісячної звітності в розрізі застрахованих осіб, що надходить від страхувальників (роботодавців).

1 березня 2017 року
Затверджено Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

 Державна фіскальна служба України наказом від 17.02.2017 року № 102 затвердила Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. У наказі визначено перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, їх модифікацій, які відповідають вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, пройшли державну сертифікацію і дозволені для застосування під час здійснення розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.  

1 березня 2017 року
Податкові зміни – 2017: екологічний податок

 Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791-УІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» внесено зміни до статей 243-248 Податкового кодексу України. 

1 березня 2017 року
Зміни у трудовому законодавстві зумовили перегляд колективних договорів.

 З 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України від 6 грудня 2016 року № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (далі- Закон) яким, серед іншого, внесено зміни до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про оплату праці».

1 березня 2017 року
Що таке Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України та як ним користуватися

 Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних. У відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо. Електронні послуги, які може отримати користувач на порталі після відповідної реєстрації: отримання інформації з персоніфікованого обліку (для працюючих громадян); отримання пенсійної інформації (для пенсіонерів); формування запитів на попередню підготовку документів; можливість подачі скарг; запис на прийом до фахівців Фонду. 

1 березня 2017 року
НАЙЗРУЧНІШІ МОЖЛИВОСТІ ПОРТАЛУ

 Виписка з системи персоніфікованого обліку Інформація, накопичена в базах даних персоніфікованого обліку, є дуже важливою для Вашої майбутньої пенсії. Пенсійний фонд надає Вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за такими даними, що впливають на Ваші пенсійні права:
- Перелік страхувальників, які подавали по Вам відомості до системи персоніфікованого обліку; 
- За кожний місяць, починаючи з 2000 року, по кожному зі страхувальників: сума заробітку, з якої сплачені страхові внески, кількість днів для стажу, відмітка про сплату пенсійного/єдиного внеску; 

1 березня 2017 року
Управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі Вінницької області повідомляє: подання звіту – запорука повноти наповнення реєстру застрахованих осіб!

 Відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464 зі змінами Пенсійний фонд формує та веде реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування (далі – реєстр застрахованих осіб).

1 березня 2017 року
До уваги фізичних осіб-підприємців: контролюємо дані в персональній обліковій картці через Веб-портал ПФУ!

 З початком 2017 року розпочався період звітування фізичних осіб-підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, за 2016 звітний рік до органів доходів і зборів. Звіт формується та подається до органів доходів і зборів один раз на рік до 10 лютого.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)