КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 04:37
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:31
візитів всього:657092
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
25 травня 2017 року
Збільшився максимальний розмір нарахованого ЄСВ

 Калинівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, у зв’язку з підвищенням з 1 травня 2017 року розміру прожиткового мінімуму (1684 грн. - для працездатних осіб), зросла максимальна величина доходу застрахованої особи, на яку нараховується єдиний внесок, яка становить 42 100 грн. (25 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який встановлений в місяці нарахування доходу). Відповідно збільшився максимальний розмір нарахованого ЄСВ. З 1 травня ц.р. він становить 9262 грн. (42 100 грн. х 22%) або 3540,61 грн. (42 100 грн. х 8,41%) при нарахуванні ЄСВ на зарплату працівника-інваліда, якщо роботодавцем є юридична особа. 

24 травня 2017 року
День відкритих дверей центру зайнятості

 На виконання плану заходів спільної діяльності Калинівського районного відділу освіту та Калинівського районного центру зайнятості 23 травня 2017 року в приміщенні центру зайнятості відбувся профінформаційний масовий захід за участі учнів 23 учнів 8-х класів Калинівської ЗОШ №1 - «День відкритих дверей центру зайнятості». 

17 травня 2017 року
Нова ставка податку на доходи фізичних осіб - для доходів у вигляді дивідендів

      З 15.04.2017 набрали чинності зміни до п.167.5 ст.167 Податкового кодексу, відповідно до яких встановлено нову ставку податку на доходи фізичних осіб у половинному розмірі ставки, визначеної у п.167.1 цієї статті (тобто 9%), - для доходів у вигляді дивідендів  по акціях та/або інвестиційних сертифікатах, корпоративних правах, нарахованих нерезидентами, інститутами спільного інвестування та суб’єктами господарювання, які не є платниками податку на прибуток, у тому числі отриманих з іноземних джерел. 

17 травня 2017 року
Для роздрібної торгівлі пивом необхідний касовий апарат та ліцензія

      В Калинівській ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляють, що оскільки пиво віднесено до алкогольних напоїв, суб’єктам господарювання для здійснення роздрібної торгівлі пивом (в т.ч. виключно пивом), необхідно отримувати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Також звертають увагу, однією з умов отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім столових вин) є наявність зареєстрованого належним чином реєстратора розрахункових операцій (книги  обліку   розрахункових операцій).                                                                                                 

13 травня 2017 року
Дізнайтесь про Ваш страховий стаж за допомогою Веб-порталу Пенсійного фонду

 Раніше кожен громадянин мав змогу отримати інформацію про персональні відомості з системи персоніфікованого обліку та роботу пенсійної системи в цілому за допомогою інформаційного кіоску, встановленого в кожному управлінні Фонду.
Відтепер для того, щоб отримати таку інформацію, не потрібно навіть виходити з дому, адже до неї відкритий доступ на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою:
http://portal.pfu.gov.ua/

13 травня 2017 року
Реєстр застрахованих осіб – інформаційна модернізація

 Сьогодні, щоб реалізувати право на виплату за всіма видами соціального страхування (допомога по безробіттю, допомога по тимчасовій непрацездатності), людям не треба збирати довідки у численних інстанціях: інформацію про стан і сплачені внески спеціалізованим фондам надає Пенсійний фонд України. А все це завдяки розширенню можливостей використання реєстру застрахованих осіб.

12 травня 2017 року

 11 травня 2017 року  у м. Вінниці відбулося урочисте закриття ХХV обласного Фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Калинівський район представляли Бовкун Вікторія (15 років) – учениця ЗОШ І – ІІІ ст. м. Калинівка, Качковська Ольга (7 років) – учениця ЗОШ І – ІІІ ст. м. Калинівка, Лукіянчук Іван (11 років) – ЗОШ І – ІІІ ст. м. Калинівка.

11 травня 2017 року
Платника не можна притягнути до відповідальності, якщо він діяв згідно наданої податкової консультації

 Якщо платник податків діяв відповідно до наданої йому в письмовій формі індивідуальної податкової консультації, то його не можна притягнути до відповідальності, - звертають увагу в Калинівській ОДПІ  ГУ ДФС у Вінницькій області. 

11 травня 2017 року
Зберігання документів - обов’язок платників

 Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області нагадує платникам податків про те, що норми Податкового кодексу містять положення щодо обов’язку платників податків забезпечити зберігання документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, не менш як 1095 днів з дня подання податкової звітності, для складення якої використовуються зазначені документи, а у разі її неподання - з передбаченого цим Кодексом граничного терміну подання такої звітності (п.44.3 статті 44 Податкового кодексу України). 

11 травня 2017 року
Кому індексують пенсії

 Індексація – це визначений законодавством механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати подорожчання споживчих товарів і послуг.

Нормативними документами, які регулюють питання індексації, зокрема пенсії, є Закон України «Про індексацію грошових доходів населення» та Порядок проведення індексації грошових доходів населення, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 №1078.

10 травня 2017 року
Презентація навчального закладу

 З 3 по  5 травня 2017 року за ініціативи проректора з навчальної роботи Київського національного університету культури і мистецтв Анатолія Гуменчука у тісній співпраці Калинівської РДА та Калинівського районного центру зайнятості  у 9 школах міста та району відбулися  профінформаційні масові заходи «Презентація навчального закладу». 

4 травня 2017 року
ДОХОДИ ВІД ОРЕНДИ МАЙНА ОПОДАТКОВУЮТЬСЯ ТА ДЕКЛАРУЮТЬСЯ

      Здача в оренду власного майна є додатковим джерелом заробітку, а це може бути й кімната у квартирі, власне, сама квартира, гараж, дачний будиночок тощо. Юридичне оформлення таких правовідносин відбувається шляхом підписання договору про найм (оренду) нерухомого майна. Здавання в оренду власного нерухомого майна може здійснюватися фізичними особами як у межах підприємницької діяльності, так і без реєстрації орендодавця як фізичною особою – підприємцем.

4 травня 2017 року
Нові правила видачі ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном

 Наказом ДФС України від 14.04.2017 р. № 266, внесено  зміни до Рекомендацій щодо організації роботи головних управлінь ДФС України із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. 

3 травня 2017 року

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 27 квітня 2017 року у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття виставки робіт учасників  25 обласного фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

У даному заході взяла участь переможниця районного фестивалю «Повір у себе» Бовкун Вікторія-учениця Калинівської ЗОШ 1-111 ст.№1. Вона читала свої особисті вірші на патріотичну тему.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)