КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 04:38
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:31
візитів всього:657092
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
30 червня 2017 року
1211 учасників АТО знайшли роботу завдяки Вінницькій обласній службі зайнятості

 «З початку проведення АТО на Вінниччині 1211 демобілізованих військових, які брали участь в антитерористичній операції, знайшли роботу завдяки службі зайнятості. Фахівці центрів зайнятості застосовують індивідуальний підхід до кожного бійця та надають не лише традиційні послуги, такі як пошук постійної або тимчасової роботи, інформаційні та консультаційні послуги, сприяння в організації власної справи, так і проводять заходи, які сприяють поверненню до мирного життя, соціально-психологічній адаптації, зокрема на ринку праці, та подоланню посттравматичного синдрому бійців», - розповідає в. о. директора Вінницького обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва.

27 червня 2017 року
До уваги фізичних осіб – підприємців, віднесених до І групи платників єдиного податку!!!!!

          Законом України «Про державний бюджет України на 2017 рік» установлено мінімальну заробітну плату з 1 січня 2017 року 3200 грн.

         Законом України №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» №2464.

26 червня 2017 року

 22 червня 2017 року  працівниками  Калинівського бюро правової допомоги Ганною Патинською та Іриною Братанюк проведено лекцію з колективом Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Калинівського району на тему: «Нова пенсійна система». Під час даного заходу працівники бюро ознайомили присутніх з поняттями солідарної та накопичувальної пенсійної системи, порядку сплати внесків у обидві системи та відсоток відрахувань до пенсійного фонду, а також зазначено що майбутня реформа дасть змогу зменшити дефіцит бюджету Пенсійного фонду.

23 червня 2017 року
До відома жителів громади:

 Талановиту молодь та відомих артистів утретє об'єднає фестиваль "Пісенний Спас" ім. В. Шинкарука

Втретє з 17 по 20 серпня у Житомирі відбудеться Міжнародний фестиваль мистецтв «Пісенний Спас» ім. Володимира Шинкарука.

Організатори запрошують талановитих молодих людей взяти участь у конкурсній програмі в 3-х номінаціях: "виконавець естрадної пісні", "виконавець авторської пісні", "конферансьє (ведучий)":

"Якщо ти співаєш, пишеш пісні, хочеш бути ведучим! Якщо ти прагнеш підкорити сцену і телепростір, і тобі від 14 до 35 років, тоді фестиваль «Пісенний Спас» саме для тебе! Заповнюй заявку та бери участь у конкурсі!"

Заявки приймаються до 1 липня.

На фестиваль цьогоріч знову в якості гостей приїдуть найвідоміші артисти. А конкурсанти зможуть продемонструвати власні таланти та перейняти досвід зірок української та зарубіжної естради.

Детальна інформація на сайті
www.pisennyispas.com та у соцмережах.

 

data/files/38010073788_5125 3.1 - 1 (1).pdf

23 червня 2017 року
Оновлено форму акцизної накладної

 Калинівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області інформує про те, що з 6 червня п р. (дня опублікування в «Офіційному віснику України») набрали чинності Зміни до форми акцизної накладної, форми розрахунку коригування акцизної накладної, Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, які затверджені наказом Міністерства фінансів України від 24.04.2017р.  № 452. 

23 червня 2017 року
З початку року Калинівською ОДПІ надано майже 11 тисяч адміністративних послуг

 Реалізовуючи державну політику у сфері адміністрування податків, органи ДФС, з поміж виконання інших завдань, забезпечують та організовують надання адміністративних послуг відповідно до Закону України “Про адміністративні послуги” та в межах своїх повноважень.  

23 червня 2017 року
Право на податкову знижку при навчанні в інтернатурі

 Згідно з пп. 166.3.3 Податкового кодексу України платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 Податкового кодексу України фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення. 

23 червня 2017 року
ДФС: До уваги платників податків!

 Станом на 21.06.2017 всі звітні документи, що подані платниками податків, прийняті та оброблені у встановленому порядку. Датою та часом прийняття звітних документів в електронній формі (у разі позитивної другої квитанції) є дата та час, зафіксовані у першій квитанції.   

23 червня 2017 року
Перелік виплат роботодавців, на які не нараховується ЄСВ

 Пунктом 1 частини першої ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі - Закон № 2464) визначено, що платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є роботодавці, зокрема, підприємства, установи та організації, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань). 

23 червня 2017 року
Оновлено податкову звітність з податку на прибуток підприємств

 Фахівці Калинівської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області повідомили про те, що форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 жовтня 2015 року №897 викладено у новій редакції. 

21 червня 2017 року
Здобути сучасну професію допоможе служба зайнятості

 «Вимоги сучасного ринку праці такі, що людина постійно має здобувати нові знання, вдосконалювати свої навички, займатись самоосвітою та саморозвитком. Нерідко, люди, які шукають роботу за сприяння служби зайнятості, потребують підвищення кваліфікації, перепідготовки, а то і здобуття нової професії, яка є потрібною на ринку праці. Такі послуги можна отримати в центрах зайнятості області, де запропонують скористатись можливістю для зареєстрованих безробітних безкоштовно підвищити конкурентоспроможність на ринку праці в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості», - розповідає заступник директора Вінницького обласного центру зайнятості Вячеслав Гаврилюк.

21 червня 2017 року
Можливості Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України

 З жовтня 2012 року запущено в експлуатацію Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, а в 2016 році проведено його модернізацію та збільшено кількості доступних послуг з п’яти до десяти. Також в 2016 році користувачам Веб-порталу розширили доступ до інформації, яка міститься в базі даних персоніфікованому обліку по заробітній платі (наприклад, інформацію можливо переглянути по страхувальниках, можливо по роках), а також на перегляд надаються дані про страховий стаж особи (дані про кількість днів роботи, за які страхувальником було сплачено за особу страхові внески).

21 червня 2017 року
Заповнення Звіту з ЄСВ у разі припинення діяльності

 Відповідно до п. 8 розд. III Порядку, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.15 р. № 435, у разі припинення діяльності, зокрема, фізособи-підприємця, така особа зобов’язана подати сама за себе звіт із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом буде період із дня закінчення попереднього звітного періоду до дня держреєстрації припинення підприємницької діяльності.


19 червня 2017 року
День кар’єри

  15 червня 2017 року в приміщені Калинівського технологічного технікуму відбувся «День кар’єри», в якому взяли участь представники ПРАТ «Калина» , фахівець районного центру зайнятості та 29 випускників даного навчального закладу, які навчаються  за спеціальністю «технолог швейного виробництва».

19 червня 2017 року
До уваги фізичних осіб-підприємців !

 Відповідно до змін у чинному законодавстві, з 1 січня 2017 року фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску.

16 червня 2017 року

 Калинівська дільниця Хмільницького відділення ПАТ «Вінницягаз» доводить до відома мешканців, що в зв’язку з проведенням планово-ремонтних робіт на газопроводі високого тиску буде відсутнє газопостачання з 19.06.2017 р 7.00 год. по 16.00 год. 20.06.2017 р. в м. Калинівка по вул. Островського, пров. Островського, вул. Тімірязєва, вул. Сонячна, вул. Заводська, вул. Кузнєчна, вул. Некрасова, пров. Некрасова, пл. Шкільна, вул. Підгорна, вул. Зарічна, вул. Степового та ТОВ «Глікохім».

 

14 червня 2017 року
Зміни до форми декларації акцизного податку набрали чинності

 Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що з 6 червня п. р. (дня опублікування в «Офіційному віснику України») набрали чинності Зміни до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку, які затверджені наказом Міністерства фінансів України від 24.04.2017р.  №451. 

14 червня 2017 року
Особливості закупівлі металобрухту у населення фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку

 Законом України від 05 травня 1999 року №619-XIV «Про металобрухт» зазначено, що купівля та/або реалізація металобрухту – діяльність, пов’язана із передачею права власності на металобрухт іншому власнику в обмін на еквівалентну суму коштів або боргових зобов’язань. 

14 червня 2017 року
Щоб зберегти статус неприбутковості необхідно подати статутні документи із внесеними змінами до 1 липня 2017 року

 Громадські інституції, професійні спілки, релігійні і благодійні організації закон зобов’язує впорядкувати свої статутні документи та надати до територіальних органів ДФС комплект документів для внесення їх до Реєстру неприбуткових установ та організацій, - нагадують фахівці Калинівської ОДПІ. 

14 червня 2017 року
Спадщина, успадкована членами сім’ї спадкодавця другого ступеня з 2017 року оподатковується за нульовою ставкою ПДФО

 З 25 березня набрав чинності Закон України від 23 лютого 2017 року № 1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини». Даним Законом внесено зміни до Податкового кодексу України щодо визначення членів сім’ї фізичної особи першого та другого ступенів споріднення, а також щодо оподаткування спадщини за нульовою ставкою у разі успадкування майна цими категоріями осіб із застосуванням цих норм з 1 січня 2017 року. 

14 червня 2017 року
Незабаром літній відпочинок – нагадуємо правила оподаткування вартості путівок

 Податківці Калинівської ОДПІ звертають увагу на те, що до доходу, який оподатковується податком на доходи фізичних осіб не включається вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку - члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України, або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування . 

14 червня 2017 року
Повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до початку роботи

  Про це роботодавцям наголошують у Калинівській ОДПІ. Фахівці податкової служби нагадують про законодавчі положення Кодексу законів про працю України,  якими визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та інформування органу Державної фіскальної служби України про прийняття працівника на роботу. 

12 червня 2017 року

 З 01 квітня 2017 року в державі стартувала Урядова програма «Доступні ліки», яка надає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою препарати від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету ІІ типу.

12 червня 2017 року
СТРАХОВИЙ СТАЖ і ПЕНСІЯ

 Багато наших громадян звертаються з таким питанням до установ Пенсійного фонду.

Щоб розібратися з цим, звернемося до чинного законодавства – Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування».
Розділ ІІ цього Закону має назву
СТРАХОВИЙ СТАЖ У СОЛІДАРНІЙ СИСТЕМІ
Стаття 24. Періоди, з яких складається страховий стаж

1. Страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

9 червня 2017 року
Відмінність трудового договору від цивільно-правової угоди

 Козятинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області інформує що, відповідно до Конституції України кожен має право на працю, що передбачає можливість заробляти собі на життя роботою, яку він вільно обирає або на яку він вільно погоджується. Право на працю в Україні реалізується переважно шляхом укладання трудового договору між працівником та роботодавцем.

7 червня 2017 року
Відображення сум відпускних у звіті Д4

 Суми відпускних відображають у звіті з ЄСВ. Однак відпустка не завжди припадає на один місяць. Якщо дні відпустки відносяться до двох різних місяців, працівнику можуть нараховувати так звані перехідні відпускні або виплати за поточні та майбутні періоди.
Коли відображати
У формі Д4 відпускні, в тому числі перехідні, повинні відображатися в місяці їх нарахування — місяці, в якому працівник іде у відпустку, але в окремих рядках за місяці, за які вони нараховані.

6 червня 2017 року
ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЙ ПО ІНВАЛІДНОСТІ, ЯКА НАСТАЛА ВНАСЛІДОК ТРУДОВОГО КАЛІЦТВА ЧИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

 Причина, група, час настання інвалідності, строк, на який установлюється інвалідність, визначаються ор­ганом медико-соціальної експертизи згідно із зако­нодавством.
Отже, документом, який підтверджує встановлення ін­валідності, є довідка медико-соціальної експертної комі­сії про визнання особи інвалідом. 

6 червня 2017 року
Подорож у дитячий світ

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Сектором у справах сім’ї, молоді та спорту Калинівської районної державної адміністрації  відповідно до розпорядження Вінницької обласної державної адміністрації від 14 квітня 2017 року № 265 про організацію та проведення обласної акції «Подорож у дитячий світ» організували екскурсію до Вінницького обласного краєзнавчого музею та Подільського зоопарку в  Міжнародний день захисту дітей -1червня.

2 червня 2017 року
Чи має право підприємець на допомогу по вагітності та пологах у разі припинення діяльності

 Частиною п’ятою ст. 8 Закону про ЄСВ передбачено сплату фізособами — підприємцями єдиного внеску у розмірі 22 % бази нарахування єдиного внеску.
Постановою №675 затверджено розподіл єдиного внеску, що сплачується цією категорією платників, зокрема, на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)