КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 04:42
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:31
візитів всього:657092
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
31 серпня 2017 року
ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕРАХУНКУ ПЕНСІЙ

 Порядок проведення перерахунку пенсій особам, які після призначення пенсії продовжували працювати та набули відповідний страховий стаж, визначений частиною 4 статті 42 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” (далі - Закон).

У разі, якщо особа після призначення пенсії продовжувала працювати та набула страхового стажу не менш як 24 місяці, за бажанням пенсіонера перерахунок пенсії може проводитись із дорахуванням страхового стажу та врахуванням заробітної плати за ці періоди.

31 серпня 2017 року
ЯК САМЕ ВИЗНАЧАЮТЬ ТРИВАЛІСТЬ СТРАХОВОГО СТАЖУ?

Страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов`язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачувалися страхові внески в сумі, не меншій встановленого законодавством мінімального страхового внеску.

31 серпня 2017 року
До уваги страхувальників! Відображення лікарняних та відпускних у звіті ЄСВ

Інформує головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області І.І. Лихогляд.

Одним із питань при складанні звіту з ЄСВ залишається правильність відображення відпускних та лікарняних, отож нагадуємо “Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” регламентується наказом Міністерства фінансів України №435 від 14.04.2015.

31 серпня 2017 року
За порушення правил продажу алкогольних та тютюнових виробів – позбавлення ліцензії та штраф

Відповідно до ст. 153 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів:

31 серпня 2017 року
Граничні терміни реєстрації податкової накладної та розрахунку коригування до неї в ЄРПН

Пунктом 201.10 статті 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку на додану вартість (далі – ПДВ) – продавець товарів/послуг зобов’язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) та надати покупцю за його вимогою.

31 серпня 2017 року
Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб

Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області нагадує, що пільги стосовно сплати земельного податку для фізичних осіб визначені статтею 281 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

31 серпня 2017 року
Для пересічних громадян затверджена нова Книга обліку доходів і витрат

Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області звертає увагу громадян, що наказом Мінфіну від 23.06.2017р. №591 затверджено Книгу обліку доходів і витрат для визначення суми загального річного оподатковуваного доходу та Порядок її ведення. Оновлена форма Книги та Порядок набрали чинності з 11 серпня поточного року, тобто з дня опублікування в бюлетені «Офіційний вісник України» №63.

30 серпня 2017 року
Легалізація заробітної плати – гідне забезпечення нашого майбутнього

В умовах сьогодення найбільш актуальним залишається питання щодо забезпечення дотримання соціальних гарантій, в першу чергу, нарахування заробітної плати у розмірі не менше мінімальної та її легалізація. На жаль, виплата не легальної заробітної плати, все більше набуває характеру соціального явища, ослаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Працівник, який отримує заробітну плату в «конверті», стає повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість ніяким чином не фіксується - роботодавець може платити працівнику стільки і до тих пір, скільки вважає за потрібне, а працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та страхового стажу.

23 серпня 2017 року
ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ! ВІРНО ЗАПОВНЮЄМО ЗВІТНІСТЬ ПО ЄСВ.

Відповідно до наказу Міністерства фінансів України № 441 від 11.04.2016 р. «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» ознака «неповний робочий час» при заповненні звітності встановлюється у разі, якщо особа працює

23 серпня 2017 року
ДО УВАГИ ПРАЦІВНИКІВ! Як реалізувати право на отримання заробітної плати офіційно та не менше 3200 гривень щомісячно

 Мінімальна заробітна плата, відповідно до ст. 95 Кодексу законів про працю України, є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

22 серпня 2017 року
Затверджено порядок переходу платників податку на прибуток підприємств до подання спрощеної податкової декларації

Калинівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, що постановою КМУ від 9 серпня 2017 року №592 затверджено Порядок переходу платників податку на прибуток підприємств до подання спрощеної податкової декларації з такого податку.

22 серпня 2017 року
Фізичним особам – власникам нежитлової нерухомості

Калинівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує фізичним особам - платникам податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки про наближення терміну сплати даного виду податку. Також рекомендуємо платникам, які мають сумніви щодо правильності визначення об’єкту оподаткування чи суми податку звернутися до фіскального органу за місцем реєстрації такого об’єкта нерухомого майна не очікуючи настання граничного терміну сплати.

21 серпня 2017 року
Козятинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області роз'яснює про веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

1. Що таке веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (далі – веб-портал), який інформаційний ресурс містить веб-портал і який перелік послуг можна отримати завдяки цьому електронному сервісу?

Інформаційний ресурс веб-порталу Пенсійного фонду України створений ще у 2012 році з метою дистанційного отримання необхідної інформації та контролю за персональними даними, що стосується громадян України, які є або були працюючими особами (у тому числі фізичними особами-підприємцями), пенсіонерів та роботодавців.

16 серпня 2017 року
Про особливості подання податкової звітності з податку на прибуток неприбутковими організаціями

 Державна фіскальна служба України повідомила про зміни у порядку звітування неприбутковими підприємствами, установами та організаціями (далі - неприбуткові організації).

Зокрема, йдеться про порядок подання податкової звітності організаціями, які з 01 липня 2017 року виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій (далі - Реєстр) на виконання п. 35 підрозділу 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі - Кодекс) 

16 серпня 2017 року
Підприємець на загальній системі оподаткування заповнює Книгу обліку доходів і витрат самостійно за підсумками робочого дня

 Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат (далі – Книга), у якій щоденно на підставі первинних документів здійснюються записи про операції, що відбулися у звітному (податковому) періоді (п. 177.10 ст. 177 Податкового кодексу України).

Порядок ведення Книги фізичними особами – підприємцями на загальній системі оподаткування встановлений наказом Міндоходів від 16.09.2013 № 481 (далі – Порядок).

Книга ведеться за вибором платника податку в паперовому або електронному вигляді (п.2 Порядку)

16 серпня 2017 року
Транспортний податок необхідно сплатити до кінця серпня

 Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року. 

16 серпня 2017 року
Нова форма довідки щодо подання декларації про майновий стан і доходи

 У Калинівській ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляють, що 28 липня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 13 червня 2017 року №568 «Про затвердження форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (про сплату або відсутність податкових зобов'язань) та Порядку її оформлення і видачі (далі – Наказ №568). 

16 серпня 2017 року
До уваги платників податків: режим роботи ЦОП у святкові та вихідні дні серпня

  Калинівська ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області інформує про режим роботи центрів обслуговування платників у святкові та вихідні дні серпня 2017 року:

- 19 серпня 2017 року – робочий день до 16:45;

- 25 серпня 2017 року – робочий день у режимі чергування (за необхідності, із залученням спеціалістів відповідних структурних підрозділів) до 13:00;

- 24, 26 та 27 серпня 2017 року – вихідні дні. 

16 серпня 2017 року
Як правильно суб’єкту господарювання зареєструватися платником єдиного податку

 Фахівці Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області інформують, що відповідно до норм ст.299 Податкового кодексу України для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву.

При цьому реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку. 

16 серпня 2017 року
Що змінилося в Порядку електронного адміністрування ПДВ

 Калинівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області інформує, що Кабінет Міністрів України постановою від 19.07.2017р. №536 вніс зміни до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість.

Змінами Порядок приведено у відповідність із нормами Податкового кодексу, які діють з початку року. 

16 серпня 2017 року
З 12 серпня податкові накладні блокуватимуться за оновленими критеріями

 Калинівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області звертає увагу платників податку на додану вартість, що наказом Мінфіну від 21.07.2017 р. №654 внесені зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (ПНРК) в ЄРПН. Нагадаємо, що попередня редакція Критеріїв була викладена в наказі Мінфіну від 13.06.2017 р. №567. 

16 серпня 2017 року
Для майбутньої пенсії потрібен страховий стаж

 Сьогодні кожному громадянину відомо, що розмір пенсії за віком залежить від величини страхового стажу і розміру заробітної плати, з якої сплачувалися страхові внески до Пенсійного фонду України.
З 1 січня 2004 року, з набуттям чинності Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», поняття «трудовий стаж» замінилося поняттям «страховий стаж», який став одним із основних факторів, що впливає на розмір майбутньої пенсії.

15 серпня 2017 року
Програму «теплих кредитів» відновлено

 Сьогодні, 14 серпня, державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ.

         

 

«Тепер всі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Цією нагодою скористалося вже близько 300 тисяч родин. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне – свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

9 серпня 2017 року
Пенсійний фонд повідомляє:

 наказом Міністерства соціальної політики України від 10.05.2017 р. за № 750 затверджено Порядок видачі довідок про заробітну плату для призначення пенсій окремим категоріям осіб у разі ліквідації державних органів, у яких особи працювали, а також перейменування (відсутності) їхніх посад, який набрав чинності 21.07.2017 року.

9 серпня 2017 року
ПЕНСІЙНА РЕФОРМА ЗАКОНОДАВЧІ ІНІЦІАТИВИ

 Законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (№6614) пропонує зміни до 32 законодавчих актів. Закон має набути чинності з 01 жовтня 2017 року – частково, а з 01 січня 2018 року – у повному обсязі.

9 серпня 2017 року
ВИЗНАЧАЄМО ТРИВАЛІСТЬ СТРАХОВОГО СТАЖУ

 До Козятинськог об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області звертаються громадяни з проханням провести роз”яснення щодо розрахунку страхового стажу.
Як відомо страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов”язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачувалися страхові внески в сумі, не менше встановленого законодавством мінімального страхового внеску.


9 серпня 2017 року
Легалізація заробітної плати – актуальна тема!

 В даний час підвищення рівня заробітної плати, створення умов для своєчасної її виплати та легалізація тіньової зайнятості залишається одним з основних завдань у сфері соціально-правових відносин.

7 серпня 2017 року
Основні вимоги для попередження нещасних випадків при використанні газу в побуті

При експлуатації газового устаткування не дозволяється підігрівати балони зі зрідженим газом, встановлювати їх поблизу опалювальних приладів, виявляти витікання газу за допомогою запаленого сірника, користуватися несправними газовими приладами чи використовувати їх не за призначенням.

Не можна залишати без нагляду працюючі газові прилади, бо на випадок затухання одного з пальників в приміщення починає надходити газ, він накопичується та, змішуючись із повітрям, утворює вибухонебезпечну суміш, що може вибухнути. Необхідно стежити, щоб рідина, що кипить, не залила вогонь пальника, протяги не загасили полум’я.

4 серпня 2017 року
УВАГА! Знову активізувалися шахраї, які телефонуючи від імені керівників ДФС Вінниччини, злочинним шляхом хочуть заволодіти грошовими коштами представників бізнесу регіону!

Калинівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області звертає увагу суб’єктів господарювання на те, що знову активізувалися шахраї, які телефонуючи від імені керівників ДФС Вінниччини, злочинним шляхом хочуть заволодіти грошовими коштами представників бізнесу регіону. Отож, наполегливо радимо бути обачними та негайно повідомляти про такі факти до Головного управління Нацполіції України у Вінницькій області та на телефон „довіри” управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Вінницькій області (0432) 66-02-05, для вжиття необхідних заходів.

3 серпня 2017 року
З початку року послугамиКалинівської районної служби зайнятості скористались майже 2 тисячі осіб

З початку року послугами Калинівської районної служби зайнятості скористалисьмайже 2 тис. громадян, причому понад 1 тис. осіб звернулися до служби зайнятості протягом 7 місяців 2017 року.

Завдяки новим формам роботи, індивідуальному підходу при підборі підходящої роботи, 15% або303. особи,які звернулися за сприянням у працевлаштуванні, знайшли роботу оперативно - до надання статусу безробітного.

3 серпня 2017 року
Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України – в допомогу громадянам

Однією із форм надання дистанційних послуг громадянам є Веб-портал Пенсійного фонду України, який з моменту впровадження постійно вдосконалюється. Нині електронний ресурс дає унікальну можливість усім зацікавленим особам зручно взаємодіяти з органами Фонду і дистанційно безкоштовно отримувати різні послуги.

3 серпня 2017 року
ДО УВАГИ ВСІХ РОБОТОДАВЦІВ !!!

Одним із завдань Пенсійного фонду України є ведення Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування.

Що це означає і як це працює?

При поданні роботодавцем звіту про нарахування єдиного соціального внеску до органів Державної фіскальної служби, дані зі звіту автоматично, на центральному рівні, завантажуються до реєстру застрахованих осіб Пенсійного фонду України.

2 серпня 2017 року
З початку року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористались майже 50 тисяч осіб

З початку року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористались майже 49 тис. громадян, причому понад 24 тис. осіб звернулися до служби зайнятості протягом 1 півріччя 2017 року.

Завдяки новим формам роботи, клієнтоцентрованому підходу при підборі підходящої роботи, 26% або5,5 тис. осіб,які звернулися за сприянням у працевлаштуванні, знайшли роботу оперативно - до надання статусу безробітного.

2 серпня 2017 року
Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)