КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 04:37
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:31
візитів всього:657092
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
28 вересня 2017 року
Інформація для платників Калинівського відділення Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 У зв’язку з подіями що відбуваються у м.Калинівка, Калинівська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, що обслуговування платників податків м.Калинівка та Калинівського району в повному обсязі буде проводитися в м.Козятин (центральний офіс) та в будь-якому відділенні Калинівської ОДПІ .

25 вересня 2017 року
Обчислення заробітку – важливе питання при розрахунку пенсійної виплати

 Зазвичай, коли ти молодий, вчишся чи працюєш, то питання пенсій видається не дуже актуальним. Проте, з наближенням пенсійного віку все частіше приходиться задумуватись: «А як же я буду жити, коли перестану працювати. Що дасть мені держава?». Це питання ставлять собі сьогодні не тільки ті, кому до пенсійного віку залишилось 5 – 10 років, але й свідома молодь. Зокрема, їх цікавить: «Звідки беруться пенсії? Від чого залежить їх розмір? На що можу розраховувати від держави? Що можу зробити самостійно, щоб отримувати більшу пенсію?».

20 вересня 2017 року

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 19.09.2017 року на базі Калинівського технологічного технікуму було проведено просвітницький захід «Запобігання захворювання на ВІЛ – інфекцію СНІД» з студентами закладу (в тому числі з студентами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування). Для проведення заходу було залучено соціальних працівників КЗ «Вінницького обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом» - Кафарську Людмилу Василівну та Бурковського В’ячеслава Григоровича, які працювали з студентами віком 15-17 років. Вони розповіли про негативні наслідки захворювання на ВІЛ – інфекцію СНІД.

20 вересня 2017 року
День відкритих дверей центру зайнятості

 На виконання плану спільних заходів діяльності Калинівського міського відділу освіту та Калинівського районного центру зайнятості 18 вересня 2017 року в приміщенні центру зайнятості відбувся профінформаційний масовий захід за участі 15 учнів 9 класу Калинівської ЗОШ №1 - «День відкритих дверей центру зайнятості». 

20 вересня 2017 року
Увага! Знову активізувалися шахраї!

Калинівська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Вінницькій області звертає увагу суб’єктів господарювання Козятинщини, Калинівщини, Хмільниччини, Погребищенського та Літинського районів на те, що знову активізувалися шахраї, які телефонуючи від імені керівника Калинівської ОДПІ Садового Геннадія Івановича, злочинним шляхом хочуть заволодіти грошовими коштами  представників бізнесу. Отож, вкотре наполегливо радимо бути обачними та негайно повідомляти про такі факти до Головного управління Нацполіції України у Вінницькій області та на телефон «довіри» управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Вінницькій області (0432)66-02-05, для вжиття необхідних заходів.

 

 

20 вересня 2017 року
Нерухомість поповнила місцеві бюджети

 За підсумками восьмі місяців  цього року місцеві бюджети територіальних громад, що обслуговуються Калинівською ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області отримали 420,9 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. 

20 вересня 2017 року
Доходи виплачені на користь самозайнятих осіб відображаються в 1- ДФ

 У разі нарахування доходів податковий агент повинен відобразити в податковому розрахунку такі виплачені доходи на користь всіх платників податків, в тому числі виплачені на користь самозайнятих осіб (фізичних осіб - підприємців та осіб, що проводять незалежну професійну діяльність). 

20 вересня 2017 року
ДФС: Запроваджено новий сервіс для платників податку на додану вартість

 ДФС доопрацьовано «Електронний кабінет платника» в частині надання доступу платникам податків на додану вартість до даних Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН) в режимі реального часу щодо складених ним чи його контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування (ПН/РК). 

20 вересня 2017 року
Застосування типу нарахування «13» при перехіднихлікарняних

 Відповідно до листа ДержавноїфіскальноїслужбиУкраїнивід 02.02.17 №1925/6/09-99-13-02-01-15 щодозастосування норм частини 5 статті 8 Закону Українивід 08 липня 2010 року № 2464-УІ «Про збір та облікєдиноговнеску на загальнообов’язковедержавнесоціальнестрахування» (далі — Закон № 2464) відносини, щовиникаютьпід час провадженнядіяльності, пов’язаноїзізбором та веденнямоблікуєдиноговнеску, регулюютьсявиключно Законом № 2464.

Статтею 4 Закону № 2464 визначеновичерпнийперелікплатниківєдиноговнеску.

Порядок нарахування, обчислення і сплатиєдиноговнескувизначеностаттями 7 — 9 розділу III Закону № 2464.

20 вересня 2017 року
Обмеження щодо спільної роботи близьких осіб

 Відповідно до статті 27 Закон України “Про запобігання корупції” обмеження щодо спільної роботи близьких осіб поширюється виключно на осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зокрема, вони не можуть мати у прямому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам. 

19 вересня 2017 року
Некоректне відображення даних по застрахованих особах, які працюють на умовах неповного робочого часу

 Повідомляємо бухгалтерам наступну інформацію, щодо корректного відображення даних по застрахованих особах,  які працюють на умовах неповного робочого часу, при складанні звіту щодо сумм нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

18 вересня 2017 року
ЗВІТ ПО ЄДИНОМУ СОЦІАЛЬНОМУ ВНЕСКУ ЗА НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ДОДАТКОВА БАЗА НАРАХУВАННЯ

 Особливівипадкизастосуваннявимогищодосплатиєдиноговнеску з мінімальноїзарплати:
• Сума єдиноговнескурозраховується з фактичнонарахованої у поточному місяцізаробітної плати незалежновідїїрозміру (у разізвільненняабоприйняттяпрацівника на основнемісцероботи);
• При оподаткуваннідоходіввнутрішніхсумісників; осіб, якіотримуютьвинагороди за договорами ЦПХ (до увагиберетьсязагальна сума оподатковуваного доходу);

13 вересня 2017 року
Переваги отримання пенсійних виплат через банківські установи

Коли настає час оформляти пенсію, перед людиною постає питання: «Де отримувати виплату - у банку чи на пошті?». Чинним законодавством за кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсії.

Одержувати пенсію через відділення поштового зв'язку або через уповноважені установи банків

- особистий вибір кожної людини. Виплата пенсій через банківські установи - це складова системи заходів, спрямованих на економію пенсійних коштів. Адже банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно, що забезпечує економію Пенсійних коштів на витрати, пов'язані із доставкою пенсій.

11 вересня 2017 року
Спілкування з Пенсійним фондом у зручніший і оперативний спосіб.

 Володіти інформацією з пенсійного забезпечення дуже важливо особливо коли її можливо отримати у зручніший і оперативніший спосіб. Саме таким необхідним і корисним для кожної людини інформаційним ресурсом дедалі стає веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

8 вересня 2017 року
З початку року платники Калинівської ОДПІ перерахували податкових платежів понад 163,6 млн. гривень.

Начальник Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області Геннадій Садовий повідомив про те, що внесок платників з початку 2017 року до Зведеного бюджету склав понад 163,6 млн. грн. податків і зборів, що на 46,2 млн. грн. більше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. З них до державного бюджету надійшло 61,7 млн. грн, до місцевих бюджетів – понад 101,9 млн. грн.

8 вересня 2017 року
Як обчислюється доплата до пенсії за понаднормовий стаж непрацюючим пенсіонерам: з розміру прожиткового мінімуму чи з розміру пенсії за віком?

Відповідно до частини 1 статті 28 України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування” за кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1 відсоток розміру пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 цього Закону, але не більш як на 1 відсоток мінімального розміру пенсії за віком, визначеного на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

8 вересня 2017 року
Пам'ятка - застереження про неприпустимість використання "тіньової зайнятості" і "тіньової заробітної плати"

Шановні громадяни!

Якщо вам виплачують заробітну плату у "конверті" без оформлення трудового договору, без внесення відповідного запису про виконувану роботу до трудової книжки, це означає, що ви працюєте в "тіньовій" економіці або якщо ваша зарплата, що нарахована за платіжною відомістю менша від того, що міститься у "конверті", - пам'ятайте роботодавець вирішує свої проблеми за ваш рахунок.Ви втрачаєте або одержуєте у меншій, ніж вам належить, сумі:

6 вересня 2017 року
В Електронному кабінеті платника запроваджено новий сервіс для платників та фінансових установ

ДФС створено програмний інтерфейс (API) та клієнтське програмне забезпечення для використання у зовнішніх програмних продуктах банків та інших фінансових установ з метою відправки та приймання електронних повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків через Електронний кабінет (Програмний модуль).

6 вересня 2017 року
Алкогольні напої зростуть у ціні

Починаючи з 9 вересня, алкогольні напої подорожчають. Так ціна на горілку та лікеро-горілчані вироби зросте від 14 до 19,41%, віскі, ром та джин – від 6,5 до 6,6%, коньяку (бренді) – від 12,3 до 29,1%, вина – від 7,1 до 13,3%.

4 вересня 2017 року
Про моніторинг соціальних паспортів

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що фахівець із соціальної роботи – Лясковська Л.С., яка обслуговує Калинівську міську об’єднану територіальну громаду, продовжує моніторинг соціальних паспортів учасників антитерористичної операції .

Так , протягом січня-серпня 2017 року, здійснено обстеження 160 сімей демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції з метою вивчення їх соціально-побутових потреб. 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)