КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
14 листопада 2019 року, четвер, 09:42
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:109
візитів всього:668609
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
31 жовтня 2018 року
До уваги роботодавців та застрахованих осіб!

 Питання легалізації заробітної плати та детінізації ринку праці в області є одним із пріоритетних завдань.Адже лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж,і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії.Нагадуємо, що з 1 січня 2018 право на призначення пенсії за віком мають особи за наявності страхового стажу не менше 25 років (кожного наступного року кількість необхідних років страхового стажу буде збільшуватися на 1 рік та з 1 січня 2028 року становитиме 35 років).

31 жовтня 2018 року
Пенсійний фонд впровадив довідку «Дані про трудовий та страховий стаж»

 З жовтня 2018 року, за новим Порядком фінансування страхувальників, затвердженим постановою ФССУ від 19.07.2018 №12, виплати за лікарняними листками проводитимуться лише за наявності довідки про підтвердження стажу.

31 жовтня 2018 року
НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЗАПРАЦЮВАВ КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ

 Пенсійний фонд України продовжує розширювати можливості веб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних прав його працівників, про правильність подання звітності тощо. 

31 жовтня 2018 року
Зарплата «в конверті» чи легальне працевлаштування?

 При вирішенні питання, на яких умовах працюватимуть працівники, роботодавцеві необхідно зважити всі «за» і «проти» та прийняти правильнее рішення.

31 жовтня 2018 року
РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ДОБРОВІЛЬНОЇ УЧАСТІ В СИСТЕМІ ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ

 Добровільна участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування – це реальна можливість забезпечити страховий стаж та створити умови для збільшення розміру майбутньої пенсії. Якщо особа у певні періоди не сплачувала страхові внески, то єдиною можливістю для включення цих періодів до страхового стажу є добровільна сплата таких внесків. Добровільна сплата єдиного внеску врегульована Законом України від 08.07.2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» .

31 жовтня 2018 року
На замітку роботодавцям – юридичним та фізичним особам

 Пенсійний фонд України розширив можливості Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасного способу надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів.

18 жовтня 2018 року
«Права людини крізь призму сучасності»

 До 70-ї річниці з дня проголошення Загальної декларації прав людини Освітній Дім прав людини в Чернігові в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» (http://edu.helsinki.org.ua) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством юстиції України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Українською Гельсінською Спілкою з прав людини, оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності».

 

16 жовтня 2018 року
“Листівка з села 2018

 Громадська організація “Екодія” оголошує всеукраїнський конкурс “Листівка з села 2018″!
Мета конкурсу – привернути увагу до різностороннього життя у сільській місцевості з його перевагами та екологічними проблемами.
Напиши історію, яку варто побачити всій Україні!

16 жовтня 2018 року
Не пропустіть свій шанс виграти грант на поїздку в Бразилію

 Тобі від 18 до 25 років? Ти вільно володієш англійською мовою? Маєш ідею, як прогодувати зростаюче населення планети? Тоді Вас запрошують до участі в конкурсі відеороликів. Дедлайн - 10 січня 2019 р.

 

 

 

11 жовтня 2018 року
Diamond Challenge for High School Entrepreneurs

 Знову в Україні буде проведено конкурс для молодих підприємців віком 15-18 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Вже втретє, Благодійний Фонд ICEPP виступить організатором відбіркового етапу американського конкурсу. 
У 2012 році Університет штату Делавер, США (University of Delaware), враховуючі значні досягнення у науковій сфері та методології навчання підприємництву започаткував конкурсний проект для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Diamond Challenge. 
Проект стрімко розширився між зацікавленими країнами-учасницями, оскільки Diamond Challenge надає унікальну можливість для підлітків у віці 14 - 18 років зрозуміти сутність підприємницької діяльності реалізуючи власні ідеї у життя. 

 

8 жовтня 2018 року
Єдина система місцевих петицій

 Станом на 8 жовтня петиція (посилання нижче), котра була опублікована 24 вересня 2018 року, зібрала 100% підписів громадян і була передана на розгляд до органу місцевого самоврядування. Результати розгляду будуть опубліковані на офіційній сторінці Калинівської міської ради.

https://e-dem.in.ua/kalynivka/Petition/View/5

8 жовтня 2018 року
Участь у“Діалозі з бізнесом”

 Міністерство економічного розвитку України (Департамент технічного регулювання) за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) запрошують представників комерційного сектору взяти участь у“Діалозі з бізнесом”, який відбудеться у Києві 10 жовтня ц.р. під час другого дня Міжнародного форуму “Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації”.

8 жовтня 2018 року
"EU4Business"

 Більшість компаній в Україні є малими та середніми підприємствами (МСП), вони забезпечують роботою більш ніж 4 мільйони людей, виробляючи близько 20% ВВП країни. Ініціатива "EU4Business" спрямована на поліпшення бізнес-клімату в країні. Програми ініціативи полегшують отримання фінансування для малого і середнього бізнесу, забезпечують навчання та адресну підтримку підприємств, очолюваних жінками, і тих, які працюють в сфері зеленої економіки. МСП також отримують технічну підтримку щодо узгодження зі стандартами ЄС, що дозволить їм збільшувати експорт та отримувати вигоду від угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС. Детальніше тут http://www.eu4business.eu/uk/ukraine

Картинки по запросу "EU4BUSINESS"

 

5 жовтня 2018 року
ПРАВО НА ДОСТРОКОВУ ПЕНСІЮ ЧЛЕНАМ СІМЕЙ ОСІБ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ АБО ПОМЕРЛИ ВНАСЛІДОК ПОРАНЕНЬ, КАЛІЦТВА, КОНТУЗІЇ ЧИ ІНШИХ УШКОДЖЕНЬ ЗДОРОВ’Я, ОДЕРЖАНИХ ПІД ЧАС УЧАСТІ В РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

 З 21 лютого 2018 року набрали чинності зміни, внесені Законом України від 08.02.2018 року №2281-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» до Закону України від 09.07.2003 р. №1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», якими надано право на достроковий вихід на пенсію членам сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності.

data/files/Стаття на сайт Рев Гидности.docx

3 жовтня 2018 року
Шановні представники ОТГ Вінниччини!
Програма "U-LEAD з Європою" та Інститут Політичної Освіти ЗАПРОШУЄ депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності!

Деталі за посиланням: 
https://bit.ly/2zLogza
3 жовтня 2018 року
Пакунки малюка

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 21.09.2018 року ми отримали першу партію «пакунків малюка», які передбаченні як одноразова допомога породіллям при народженні дитини. 
Починаючи з 21 вересня пакунки роздаватимуть матусям, які народили з 1 по 7 вересня. Всі мами, які виписалися з пологових відділень пізніше, також обов’язково отримають комплекти, однак згодом. Їм їх доставлятимуть додому. В подальшому породіллі отримуватимуть комплекти при виписці.

1 жовтня 2018 року
Інститут Політичної Освіти звпрошує

Депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зголошуватися до участі в навчальних семінарах з актуальних питань депутатської діяльності
Протягом 2018-2019 рр. Інститут Політичної Освіти в рамках Проекту «Сильні ради – спроможні громади» організує низку навчальних заходів для депутатів ОТГ, присвячених статусу, правам та обов’язкам депутатів, житлово-комунальному господарству, бюджетній сфері, земельним відносинам. Проект «Сильні ради – спроможні громади» реалізується Інститутом Політичної Освіти за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)