КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
14 листопада 2019 року, четвер, 09:44
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:109
візитів всього:668609
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
16 листопада 2018 року
Голова Асоціації міст України Віталій Кличко запропонував план дій для вирішення проблеми забезпечення теплом жителів міст

 Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко запропонував Президенту Українита Прем’єр-міністру України чіткий план дій для вирішення проблеми теплопостачання, яку відчувають багатоміст. Практично всі ЗМІ поширюють інформацію про зрив опалювального сезону. Найгостріше ця проблема постала у містах Сміла, Кривий Ріг, Шепетівка, Херсон та Кам'янське.

16 листопада 2018 року

 15 листопада 2018р. Калинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з центром практичної психології та соціальної роботи «Довіра» районного відділу освіти в приміщенні Калинівського районного будинку культури проведено батьківський всеобуч з опікунами/піклувальниками та прийомними батьками району за темою: «Режим дня під час навчального процесу та канікулярного періоду. Організація дозвілля дитини з батьками. Попередження домашнього насилля над дитиною. Шкідливі звички дітей». В зустрічі прийняло участь 35 сімей, в яких виховуються діти –сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

9 листопада 2018 року

 Відтепер мешканці міста Калинівка можуть дивитись стан розрахунків, знайомитись з новинами підприємства у персональному кабінеті абонента КП "Житловик" за такою адресою:
https://www.abon.com.ua/company?company_id=75

На сервісі є можливість дізнатись про стан рахунків, переглядати поточні ціни на послуги, історію оплат, пільги та субсідії, ознайомитись з новинами підприємства.

Для реєстрації на сайті потрібна лише поштова скринька. Для доступу до даних за особовим рахунком потрібно вказати свій номер особового рахунку  та суму останнього платежу. Поділіться новиною з друзями і сусідами!  

9 листопада 2018 року
ПРАВО МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ НА ПЕНСІЮ ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ

 Згідно з пунктами 2-1 та 16 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» особам, які на день набрання чинності Законом України від 03.10.2017 р. №2148- VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» мають вислугу років та стаж, потрібний для призначення пенсії за вислугу років, передбачений ст.52, 54 і 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення, пенсія за вислугу років призначається за їхнім зверненням з дотриманням умов, передбачених цим Законом, положення якого застосовуються в частині визначення права на пенсію за вислугу років для осіб, які на день набрання чинності законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» мають вислугу років та стаж, потрібний для призначення такої пенсії.

7 листопада 2018 року
Добровільна сплата ЄСВ – запорука отримання страхових виплат в майбутньому та права на житлову субсидію вже сьогодні!

 Відтепер однією з обов’язкових умов для визначення права особи на отримання житлової субсидії є сплата єдиного соціального внеску.
Зокрема, відповідно до оновленого Порядку надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період) якщо у складі домогосподарства або у складі сім’ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (далі – особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії), і в цьому періоді за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; 

7 листопада 2018 року
У разі наявності заборгованості з ЄСВ, страховий страж не буде зараховуватись

 Із внесенням змін до законодавства про пенсійне забезпечення вагомого значення набув страховий стаж. Саме наявність необхідних років страхового стажу визначає право особи на пенсійне забезпечення.
Cтраховий стаж це період, за який сплачувались внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у розмірі не менше мінімального.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)