КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
14 листопада 2019 року, четвер, 09:45
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:109
візитів всього:668609
Новини
20092010201120122013201420152016201720182019
січеньлютийберезеньквітеньтравеньчервень
липеньсерпеньвересеньжовтеньлистопадгрудень
23 травня 2018 року
ПЕНСІЇ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНОЮ

 Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 №2148 спрощено порядок встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною.

17 травня 2018 року
День відкритих дверей на виробництві

 16 травня 2018 рокув рамках запланованих заходів, з метою ознайомлення безробітних громадян з наявними робочими місцями на підприємстві, та вирішення  питання їх працевлаштування, а також з метою зацікавлення роботодавця можливістю підбору необхідних кадрів за сприянням центру зайнятостіпроведено  «День відкритих дверей на виробництві» на підприємстві ТОВ «Агромаш-Калина».

10 травня 2018 року
Презентація навчального закладу

 03 травня 2018 року в приміщені Калинівського районного будинку культури за ініціативи навчального закладу спільно з Калинівським районним центром зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Калинівської об’єднаної територіальної громади «Презентація навчального закладу - Калинівського технологічного технікуму». 

10 травня 2018 року
Головні правила, згідно яких формуватиметься майбутня пенсія

 В умовах страхової системи пенсія формується у людини протягом її трудової діяльності та залежить від нарахованої заробітної плати.
Мінімальний розмір заробітної плати встановлюється Законом «Про Державний бюджет». На сьогоднішній день мінімальний розмір заробітної плати складає 3723,0 грн, максимальний розмір зарплати, на який нараховується внески складає 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, а саме 44050,0грн.

10 травня 2018 року
Трудовий стаж та пенсія заробітчан: відповідаємо на болючі питання

 Існує проста формула розрахунку


Зміни до пенсійного законодавства, які запроваджуються цього року, для багатьох досі лишаються "китайською грамотою". Аби дізнатися, як правильно рахувати період свого трудового стажу та виплати, треба спочатку розібратися у їх видах:

8 травня 2018 року
Стартує проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади

 Мрієте стати держслужбовцем чи хочете дізнатися як функціонують органи влади? Маєте ідеї, пропозиції та бажання змінювати країну на краще?

Тоді проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади саме для Вас! Ви зможете дізнатися як працюють органи влади, отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.

7 травня 2018 року
Експертиза документів

 Основним документом про трудову діяльність працівника є трудова книжка. Багато поколінь українців підтверджували свою трудову діяльність за допомогою сааме цього документа.

7 травня 2018 року
Що треба знати про накопичувальну систему пенсійногозабезпечення

Сучасна система пенсійного забезпечення в Україні складається з трьох рівнів, а саме з солідарної системи, накопичувальної системи та системи недержавного пенсійного забезпечення. Перший рівень - солідарна система базується на засадах субсидування і солідарності. В цій системі призначається пенсія за віком, пенсія по інвалідності та пенсія у зв'язку з втратою годувальника. Всі виплати у межах цієї системи здійснюються за рахунок коштів Пенсійного фонду. Саме на оплату цих пенсій йде частина єдиного внеску, який нараховується на заробітну плату та сплачується за рахунок роботодавця.

5 травня 2018 року
Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурентний вибір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти
4 травня 2018 року

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 04.05.2018 року в рамках  спільної угоди про співпрацю між Калинівською ЦРЛ, Службою у справах дітей Калинівської РДА, Калинівським районним ЦСССДМ, Калинівським відділом поліції ГУНП У Вінницькій області, відділом освіти Калинівської РДА та відділом освіти Калинівської міської ради фахівці Центру взяли участь у районному заході «Клініка дружня до молоді», який був організований та проведений на території центральної районної лікарні. Метою даного заходу є покращення інформаційно-просвітницької співпраці між службами, які опікуються питанням здоров’я молодого покоління, пропаганди здорового способу життя.

4 травня 2018 року

На багаточисленні звернення громадян стосовно виконання судових рішень Козятинське об’єднанеуправління Пенсійного фонду України Вінницької області повідомляє, що Кабінетом Міністрів України з метою реалізації пункту 3 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» 03.09.2014 року прийнято Постанову № 440 якою затверджено Порядок погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою.

2 травня 2018 року
Граничний термін подання декларації з податку на прибуток підприємств за I квартал поточного року – 10 травня 2018 року

Нагадуємо, платники податку на прибуток підприємств, у яких річний дохід, визначений за показниками Звіту про фінансові результати за попередній річний звітний період, перевищує 20 мільйонів гривень подають податкову декларацію з податку на прибуток за відповідні звітні періоди: квартал, півріччя, три квартали та рік, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім днем звітного кварталу.

2 травня 2018 року
Підприємцям – на замітку: податковий календар на першу половину травня

Фахівці Калинівської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області інформують платників, що:

Середа, 2 травня 2018.

Останній день подання:

- звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску особами, які провадять незалежну професійну діяльність, за 2017 рік (форма № Д5 (річна));

- податкової декларації про майновий стан і доходи, отримані громадянами та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність, за 2017 р.

2 травня 2018 року
Внесення інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків до паспорта громадянина України

Відповідно до п.70.10 ст.70 Податкового кодексу України та п.10 розділу VII Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822, будь-яким контролюючим органом ДФС на прохання фізичної особи до паспорта у формі книжечки можуть бути внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

До паспорта громадянина України у формі картки інформація про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків вноситься відповідно до Закону України від 20.11.2012 №5492-VI «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

2 травня 2018 року
Реалізація пального: обов’язкові реквізити касового чека

Звертаємо увагу платників, що з 06 квітня 2018 р. набрав чинності наказ Мінфіну України від 19.02.2018 р. № 288, яким внесено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого власним наказом від 21.01.2016 р. № 13.

Згідно п.11 ст.3 Закону № 265 щодо обов’язку суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, проводити розрахункові операції через реєстратори розрахункових операцій з використанням режиму попереднього програмування найменування (для пального із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.

2 травня 2018 року
До уваги громадян! Завершується кампанія декларування доходів за 2017 рік!

Відповідно до норм Податкового кодексу України громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, мають подати декларацію про майновий стан і доходи – до 01 травня року, що настає за звітним.

2 травня 2018 року
Про заборону спалювання сухої трави

         Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загорається від сірника, цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Вони завдають шкоду як господарствам так і лісовим насадженням. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває  дуже непросто.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)