КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
«Школа майбутнього пенсіонера»

 Рано чи пізно у житті кожного з нас настає своя золота осінь - “Вихід на пенсію”

 Для людей передпенсійного віку в Калинівському управлінні Пенсійного фонду України  відкрита “Школа майбутнього пенсіонера”.

   Зміни та нововведення в пенсійному законодавстві, законодавчі новації бувають не зовсім зрозумілими для пересічних громадян, тож нерідко люди не знають правил і норм, за якими обраховується пенсія, з якими документами потрібно звертатися до управління Пенсійного фонду.

Метою «Школи майбутнього пенсіонера» є:

ü     забезпечення відкритості  в роботі Пенсійного фонду

ü     поліпшення якості обслуговування громадян

ü     вільного доступу до об’єктивної і своєчасної інформації

ü     адаптації у швидкому і мінливому сучасному світі

   Спеціалісти управління здійснюють попередню правову оцінку наданих документів, визначають, де необхідно зробити запити у разі виправлення у трудовій книжці, відсутності печатки та підпису посадової особи, при необхідності здійснюють перевірку обґрунтованості видачі документів, в т.ч. довідок про заробітну плату.

    В управлінні також можуть отримати консультацію посадові особи підприємств, установ й організацій, на яких покладено обов’язки оформлення документів для призначення пенсій працівникам.

    Нагадуємо,  що крім діючої «Школи майбутнього пенсіонера» в управлінні Пенсійного фонду України у Калинівському районі (вул. В.Нестерчука, 24) здійснюється прийом громадян (перший поверх кабінет № 1) щоденно з 8.00 до 17.00, у п’ятницю – з 8.00 до 16.00 (обідня перерва: 13.0014.00). Вихідні дні – субота, неділя.

    Оперативну інформацію, консультацію або роз’яснення можна отримати за телефоном “гарячої” лінії управління 4-02-84 щоденно з 8.00 до 17.00, в п’ятницю: з 8.00 до 16.00

    Звертайтеся! Будемо раді допомогти Вам!

             Управління Пенсійного фонду України в Калинівському районі

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)