КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
ДО УВАГИ БУХГАЛТЕРІВ: Порядок відображення нового робочого місця в звітності

  Звертаємо Вашу увагу на необхідності зазначення ознаки новоствореного робочого місця в звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування таблицях 1, 5, 6 додатку 4.

Відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від 14.04.2015 №435 в таблиці 1 додатка 4 «Нарахування єдиного внеску» зазначається кількість новостворених робочих місць. В таблиці 5 додатку 4 «Відомості про трудові відносини» зазначається дата створення нового робочого місця. Даний реквізит заповнюється у разі працевлаштування особи на нове робоче місце, яке створене у зв’язку із створенням нового суб’єкта господарювання (крім того, який створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань та вмінь працівника. Дата (число місяць та рік) створення може не співпадати з датою початку трудових відносин. В таблиці 6 додатку 4 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам» ознака нового робочого місця зазначається по застрахованій особі, яка працевлаштована на нове робоче місце.

Завідувач сектору ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем І. Лихогляд

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)