КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:55
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:4
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232
ЗАПРОВАДЖЕННЯ НАКОПИЧУВАЛЬНОГО РІВНЯ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі інформує про те, що з 01.01.2017 року заплановано запровадження накопичувального рівня пенсійного забезпечення. Цей рівень пенсійного забезпечення надасть можливість кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє у вигляді індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку, розвантажить солідарну систему та дозволить залучити інвестиційний ресурс громадян на розбудову національної економіки.

Метою законопроекту № 2767 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій» є розвиток багаторівневої, багатокомпонентної пенсійної системи, що дозволить виплачувати пенсії з трьох різних джерел: солідарної системи, накопичувальної системи та системи недержавного пенсійного забезпечення. Перш за все накопичувальна система стосується молоді до 35 років, утім, стати її учасником зможуть і особи до 55-річного віку – на добровільних засадах.

Накопичувальну пенсійну систему планується запровадити з 01.01.2017 року. Ставка внеску планується на рівні: від 2 відсотків в 2017 році та в кожний наступний рік ставка буде збільшуватись на 1 відсоток до досягнення 7 відсотків у 2022 році.

 

Завідувач сектору ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно- аналітичних систем І.Лихогляд

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)