КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 серпня 2019 року, середа, 07:01
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:67
візитів всього:653415
Де криються резерви місцевих бюджетів Вінниччини

12.12.2016 - Головне управління ДФС у Вінницькій області

Під таким лейтмотивом виступав перший заступник начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Олег Мартинюк у ході робочої наради, яка відбулась днями у Вінницькій облдержадміністрації, під головуванням її очільника Валерія Коровія

Звертаючись до присутніх голів райдержадміністрацій та голів міст обласного значення Олег Федорович розповів, насамперед, про позитивну динаміку наповнення, в тому числі місцевих бюджетів, на перевагах децентралізації у цій частині. Не оминув і проблемних моментів у адмініструванні бюджетоформуючих для місцевих бюджетів податків.

Також посадовець звернув увагу представників місцевої влади та самоврядування на ті резерви, використання яких дало б можливість збільшити доходи місцевих бюджетів. Розпочав із акцизного податку та порадив створити робочу групу до складу якої входили б представники практично всіх органів виконавчої влади та правоохоронних органів і спільно із представниками громадськості зробити своєрідну інвентаризацію наявних АЗС на території громади.

Щодо податку на нерухомість, то Олег Мартинюк зауважив, що ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановлені органами місцевого самоврядування, навіть в межах одного району, дуже різняться. Запровадження єдиного підходу до встановлення ставок по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та їх підвищення дасть можливість додатково отримати кошти місцевим бюджетам.

Ще одним із резервів в наповненні місцевих бюджетів Олег Федорович вбачає у виявленні землевласників, які використовують землі державної та комунальної власності без правовстановлюючих документів. Тож, для забезпечення своєчасності та повноти надходжень до місцевих бюджетів плати за землю, радить забезпечити взаємодію органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та фіскальної служби.

Не слід також нехтувати і питанням щодо проведення орендарями всіх розрахунків із орендодавцями. Зі свого боку керівниками ГУ ДФС у області нами надано доручення територіальним підрозділам провести відповідну роботу з сільськогосподарськими підприємствами щодо виплати в повному обсязі фізичним особам плати за оренду земельних часток (паїв). І до цих перевірок також було б доцільно долучитись всім керівникам районів та міст.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)