КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 червня 2018 року, п'ятниця, 19:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:202
візитів всього:568650
Про проведення «Ярмарку професій»

 Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді називають другим народженням. Звичайно нікому не дано з абсолютною точністю визначити своє майбутнє. Але від того , наскільки правильно він буде вибраний,   залежить наше психічне і фізичне здоров’я, задоволеність роботою і найголовніше - наше місце у суспільстві.

В рамкам проведення  місячника професійної орієнтації випускників ЗОШ району 11 квітня 2017 року  на базі Калинівської ЗОШ №1 було проведено профінформаційний масовий захід «Ярмарок професій» для учнів 10-11 класів.

Мета заходу : ознайомлення з професіями, які актуальні на ринку праці сьогодні та в  найближчому майбутньому, а також презентація навчальних закладів . В даному заході взяли участь представники Донецького національного університету, Вінницького кооперативного інституту, Вінницького художнього професійно-технічного училища №5, фахівець районного центру зайнятості, старшокласники та педагогічні працівники вищезазначеної школи. Навчальні заклади змістовно та цікаво презентували майбутнім абітурієнтам -  професії та спеціальності , які будуть актуальні при вступній кампанії 2017 року.

Провідний фахівець центру зайнятості Любов Владичук надала випускникам інформацію про світ професій, їх класифікацію, головні критерії вибору професії , основні помилки при професійному самовизначенні. Презентувала присутнім інформаційний довідник «Атлас нових професій», науково-практичну розробку «Професії майбутнього» . Особливу увагу учнів  було  звернуто на професії, які можуть бути актуальними на ринку праці в майбутньому, а саме: сіті-фермер, урбаніст-еколог, будівельник «розумних доріг», оцінювач інтелектуальної власності, молекулярний дієтолог, генетичний консультант, урбаніст-еколог тощо.

Який би фах не здобув кожний ,  головне мати ті навички та здібності, які завжди будуть актуальні при презентації себе роботодавцю, а саме: креативність, критичне мислення, комплексне вирішення проблем, емоційний інтелект, здатність оцінювати ситуацію та приймати рішення – саме таким був підсумковий  меседж заходу.

В заключній частині старшокласники отримали буклети з інформацією про навчальні заклади.

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)