КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 квітня 2018 року, п'ятниця, 10:00
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:57
візитів всього:555967

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 06 квітня 2017 року в залі урочистих подій районного Будинку культури спільно із відділом освіти Калинівської райдержадміністрації (районною психолого – медико - педагогічною консультацією, будинком дитячої та юнацької творчості), проведено 25 районний фестиваль творчості і талантів  для дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе». 

Метою даного заходу є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження талановитих дітей з особливими потребами, сприяння їх інтеграції в суспільство, пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції особистості, розширення кола спілкування та розвиток комунікативних навичок.

Фестиваль відкрив радник голови Калинівської районної ради Василь Карпінець, який поділився своїми враженнями та захопленнями від робіт учасників, побажавши їм міцного здоров’я, творчої наснаги та реалізації задумів.

В урочисті хвилини концерту дітей і вихователів вітали завідувач сектору сім’ї та молоді Калинівської РДА Ірина Коваль та інспектор районного відділу освіти Оксана Блажченко.

У веселій дружній атмосфері завідувач районної ПМПК  Гаврилюк Тетяна Василівна провела знайомство між юними талантами. Тетяна Василівна вийшла до дітей з мішечком дитячих мрій. Всі діти взялися записувати на клаптиках паперу свої заповідні бажання і класти в мішечок, аби вони неодмінно збулися.

Керівники гуртків будинку дитячої творчості на чолі з методистом Чечельницькою Валентиною Миколаївною об’єднали дітей у спільній справі  та провели майстер-клас із виготовлення колективної роботи «Квіткова поляна» та сувеніра на згадку «Міні – квіткова поляна», а також лялька мотанка.

За дорученням  народного депутата України Петра Юрчишина на свято прибула його дружина, Любов Ярославівна. Від імені народного обранця та від себе особисто вона привітала маленьких митців і поспілкувалася з їхніми батьками. Всім учасникам фестивалю Любов Ярославівна подарувала солодкі подарунки

Усі учасники фестивалю були нагороджені грамотами, подяками від директора Калинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Ящишеною Оленою Леонідівною.

 По закінченню свята діти мали змогу поласувати святковим обідом, який благодійно влаштував народний депутат України – Петро Юрчишин.

За оцінкою журі кращі роботи будуть представляти район на обласному фестивалі «Повір у себе».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (93 %)
ні (6 %)