КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
20 квітня 2018 року, п'ятниця, 15:26
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:116
візитів всього:556011
Презентація навчального закладу

 З 3 по  5 травня 2017 року за ініціативи проректора з навчальної роботи Київського національного університету культури і мистецтв Анатолія Гуменчука у тісній співпраці Калинівської РДА та Калинівського районного центру зайнятості  у 9 школах міста та району відбулися  профінформаційні масові заходи «Презентація навчального закладу».

    Мета заходів : інформування учнів 11 класів щодо умов вступу до Київського національного університету культури і мистецтв  у контексті вступної кампанії 2017 року. Особливу увагу старшокласників Анатолій Васильович акцентував саме на вмінні працювати з сайтом вступ.інфо, правильно виставляти пріоритетні напрями при поданні документів відповідно до результатів ЗНО аби в подальшому мати можливість навчатися саме в тому навчальному закладі і на тій спеціальності про яку мріють майбутні абітурієнти.  Крім представника вишу в  заходах взяли участь фахівець районного центру зайнятості Любов Владичук,  випускники  та вчителі шкіл. Фахівець центру зайнятості акцентувала увагу   присутніх на можливості служби зайнятості щодо профорієнтаційної роботи зі старшокласниками, допомозі у свідомому виборі майбутньої професії з урахуванням загальної ситуації на ринку праці та запросила їх до співпраці.

     В заключній частині заходу майбутні абітурієнти подякували за актуальну інформацію, а також отримали буклети щодо переліку напрямів підготовки у вузі. Спілкування відбулось у теплій і довірливій атмосфері. І підтвердженням цьому є ці гарні світлини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (93 %)
ні (6 %)