КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 лютого 2018 року, середа, 16:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:197
візитів всього:545194

 11 травня 2017 року  у м. Вінниці відбулося урочисте закриття ХХV обласного Фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Калинівський район представляли Бовкун Вікторія (15 років) – учениця ЗОШ І – ІІІ ст. м. Калинівка, Качковська Ольга (7 років) – учениця ЗОШ І – ІІІ ст. м. Калинівка, Лукіянчук Іван (11 років) – ЗОШ І – ІІІ ст. м. Калинівка.

Лукіянчук Іван Андрійович отримав від голови обласної державної адміністрації – Коровія Валерія Вікторовича та від голови обласної ради – Олійника Анатолія Дмитровича - статуетку за перемогу у голосуванні глядачів виставки робіт учасників ХХV обласного Фестивалю творчості і талантів «Повір у себе» та подарунок на пам’ять за роботи з дерева: «Військовий гелікоптер», «Військовий намет», «Військовий корабель», «Військовий  ніж», «Корабель», «Військова машина».

Бовкун Вікторія Дмитрівна отримала нагороду від Вінницької єпархії Української Православної Церкви за вишиті бісером ікони: «Ікона Святого Дмитра», «Мадонна з сином».

Качковська Ольга Анатоліївна отримала нагороду та подарунок на пам’ять від Служби у справах дітей від Вінницької обласної державної адміністрації за роботи з декупажу: «Посуд у подарунок» 

 Учасники заходу змогли переглянути казкову музичну виставу «Бременські музиканти», а також були запрошені на обід до ресторану «Тифліс».

Директор Вінницького обласного центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Олена Стоялова нагородила дипломом та подарунком   Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участь у XXV обласному фестивалі творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Згідно ст. 1.1.6 глави 1.1 розділу І Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади передбачено відзначення в останню неділю травня Дня народження міста (Дня міста). Враховуючи, що в 2018 році остання неділя травня припадає на Трійцю, чи вважаєте ви доцільним в поточному році проведення святкування Дня міста Калинівка?
Так (39 %)
Ні (60 %)
Інше (0 %)