КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 лютого 2018 року, середа, 16:56
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:199
візитів всього:545196
Реєстр застрахованих осіб – інформаційна модернізація

 Сьогодні, щоб реалізувати право на виплату за всіма видами соціального страхування (допомога по безробіттю, допомога по тимчасовій непрацездатності), людям не треба збирати довідки у численних інстанціях: інформацію про стан і сплачені внески спеціалізованим фондам надає Пенсійний фонд України. А все це завдяки розширенню можливостей використання реєстру застрахованих осіб.

Реєстр застрахованих осіб – це інформація про людей, які сплачують страхові внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Сьогодні в Пенсійному фонді України в кожної застрахованої особи є власний страховий рахунок – електронна облікова картка, в якій міститься інформація про заробіток і сплачені особою страхові внески, тобто про страховий стаж, який ця особа накопичила. В найближчій перспективі Пенсійний фонд буде одержувати й накопичувати у себе в повному обсязі інформацію про всі види виплат, які здійснюють фонди соціального страхування. Запровадження таких нових можливостей функціонування реєстру позитивне для застрахованих осіб, адже, людина може бачити всю cвою «виплатну» історію в одному місці, і це дуже зручно.
Щоб отримати інформацію з реєстру застрахованих осіб можна звернутися до управління Пенсійного фонду України за місцем проживання. Обов'язковою вимогою при такому зверненні є пред’явлення паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. Однак, тільки-но завершиться модернізація реєстру застрахованих осіб, громадяни, які зареєстровані на веб-порталі Пенсійного фонду Україниі мають свій цифровий підпис, матимуть змогу отримувати будь-яку інформацію з реєстру, що стосується їхніх особистих даних. Веб-портал – досить потужна інформаційна система, яка має власну систему захисту інформації яка унеможливлює доступ сторонніх осіб до конфідеційної персональної інформації.

 

 

 

Головний спеціаліст відділу адміністрування,

супроводження інформаційних систем, електронних

реєстрів та захисту інформації Козятинського

об’єднаного УПФУ Вінницької області                                             І.Лихогляд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Згідно ст. 1.1.6 глави 1.1 розділу І Статуту Калинівської міської об’єднаної територіальної громади передбачено відзначення в останню неділю травня Дня народження міста (Дня міста). Враховуючи, що в 2018 році остання неділя травня припадає на Трійцю, чи вважаєте ви доцільним в поточному році проведення святкування Дня міста Калинівка?
Так (39 %)
Ні (60 %)
Інше (0 %)