КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 червня 2018 року, четвер, 21:05
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:209
візитів всього:568442
Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України – в допомогу громадянам

Однією із форм надання дистанційних послуг громадянам є Веб-портал Пенсійного фонду України, який з моменту впровадження постійно вдосконалюється. Нині електронний ресурс дає унікальну можливість усім зацікавленим особам зручно взаємодіяти з органами Фонду і дистанційно безкоштовно отримувати різні послуги.

Нагадуємо, що за допомогою веб-порталу:

- працюючі громадяни можуть ознайомитись з даними персоніфікованого обліку, здійснити контроль за набутим страховим стажем та за нарахуванням роботодавцем заробітної плати;

- одержувачі пенсії- отримати інформацію про стан пенсійного забезпечення;

- юридичні та фізичні особи - підприємці - отримати інформацію про стан розрахунків платників з ПФУ

 Всі користувачі веб-порталу можуть записатись на особистий прийом до керівництва Пенсійного фонду, направити запит на підготовку паперових документів, які в подальшому отримати при особистому зверненні до територіального управління Пенсійного фонду України, направити електронне особисте звернення, ознайомитись з інформацією по заповненню бланків, заяв з питань пенсійного забезпечення. Все це на Веб-порталі логічно пов’язано і структуровано, що дозволяє пересічному громадянину без спеціальних знань та навичок легко розібратися у цій системі.

Для реєстрації у якості користувача Веб-порталу ПФУ необхідно звернутись до Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області у м. Калинівка (вул. В.Нестерчука, буд. 24, к. 8) та оформити необхідну форму заяви, надавши паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків. За наявності електронно-цифрового підпису процедура реєстрації на Веб-порталі максимально спрощена - громадяни мають можливість миттєвої онлайн реєстрації.Для цього необхідно зайти на сайт www .portal.pfu.gov.ua та скористатися підказками.

Як показує досвід, веб-портал – це дуже зручний спосіб найманим працівникам контролювати своїх роботодавців і дбати про свої соціальні гарантії в майбутньому, а пенсіонерам – контролювати розмір пенсійних виплат.

Головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації І.Лихогляд

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)