КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 червня 2018 року, четвер, 21:06
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:209
візитів всього:568442
ВИЗНАЧАЄМО ТРИВАЛІСТЬ СТРАХОВОГО СТАЖУ

 До Козятинськог об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області звертаються громадяни з проханням провести роз”яснення щодо розрахунку страхового стажу.

Як відомо страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов”язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачувалися страхові внески в сумі, не менше встановленого законодавством мінімального страхового внеску.
З січня 2017року встановлена сума мінімального страхового внеску — 704 грн ( 22% ЄСВ від 3200 грн мінімальної заробітної платні).
Якщо сума сплаченого внеску менша, ніж мінімальний страховий внесок, особа має право доплатити необхідну суму. Якщо доплату за бажанням особи не було здійснено, стаж враховується у пропорційно меншому розмірі за визначеною формулою.
Законопроектом “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій“ ( № 6614), який набирає чинності з 1 жовтня 2017 року запропоновано надати можливість “купити” до 24 місяців стажу (у разі купівлі стажу до 12 місяців мінімальний страховий внесок збільшувати на коефіцієнт 2, а в разі купівлі від 13 до 24 місяців страхового стажу — на 1,5). Тривалість купленого стажу враховувати лише для визначення права на пенсію (для підвищення пенсії не враховувати).

 

 

І.Лихогляд,
головний спеціаліст
 відділу адміністрування, супроводження
інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)