КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
19 вересня 2018 року, середа, 03:21
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:11
візитів всього:587332
День відкритих дверей центру зайнятості

 На виконання плану спільних заходів діяльності Калинівського міського відділу освіту та Калинівського районного центру зайнятості 18 вересня 2017 року в приміщенні центру зайнятості відбувся профінформаційний масовий захід за участі 15 учнів 9 класу Калинівської ЗОШ №1 - «День відкритих дверей центру зайнятості».

Мета заходу: ознайомлення учасників з послугами державної служби зайнятості, з професіями, які актуальні на ринку праці сьогодні та будуть затребувані в  найближчому майбутньому.

Зустріч розпочалася в профінформаційному  секторі центру зайнятості. Профконсультант Любов Владичук провела для учнівської молоді екскурсію по центру зайнятості , під час якої розповіла про призначення та організацію роботи функціональних секторів центру та послуги, якими можуть скористатися шукачі роботи відповідно до Регламенту роботи центрів зайнятості щодо задоволення потреб клієнтів. Учні мали змогу ознайомитись з наявними вакансіями,  які подаються роботодавцями для укомплектування вакантних робочих місць,  на стендах та з допомогою тач-скрину. Кожний з них ознайомився з паспортами навчальних закладів, паспортами ринкоутворюючих підприємств району . На завершення заходу з неабиякою цікавістю учні переглянули анімаційні профорієнтаційні відео-ролики, ознайомились з паспортами професій , які в майбутньому планують опанувати. Фахівець центру зайнятості наголосила на можливості служби зайнятості надавати профорієнтаційні послуги старшокласникам, допомагати у свідомому виборі майбутньої професії, зокрема з використанням психодіагностичного тестування, та запросила до співпраці.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)