КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 січня 2018 року, понеділок, 00:09
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:1
візитів всього:539102
РЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ВЕБ-ПОРТАЛІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ –КОНТРОЛЮЙТЕ СВОГО РОБОТОДАВЦЯ ЩОДО СПЛАТИ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ ЗА ВАС! ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ!

 Одним з основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є підвищення якості обслуговування громадян. Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідання і часу обслуговування, а також підвищенняя кості своєчасного та доступного інформування про зміни в пенсійному законодавстві, їхні права і обов'язки. На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 401 від 25 червня 2012 року «Про доступ до послуг у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування» Козятинське об’єднане управління  Пенсійного фонду України Вінницької області проводить роботу по реєстрації користувачів на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Зареєструвавшись на Веб-порталі Пенсійного фонду, кожна застрахована особа має змогу отримувати на свою електронну адресу виписку із системи персоніфікованого обліку, в якій вказано суму заробітку, з якої сплачено страхові внески, кількість днів стажу, відмітки про сплату страхових внесків; відомості про спеціальний (пільговий) стаж. Це дає змогу застрахованій особі контролювати роботодавця щодо сплати єдиного соціального внеску. Пенсіонери можуть регулярно ознайомлюватися з відомостями з власної пенсійної справи.
    На порталі багато довідкової інформації: тексти законодавчих актів, графік прийому керівництва Пенсійного фонду, адреси управлінь ПФУ в областях. Громадяни і застраховані особи зможуть ознайомитись з порядком призначення, перерахунку та виплати пенсій, тощо. Наведено зразки бланків, заяв, інших документів.
Слід зауважити, що Веб-портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту інформації. Щоб сторонні особи не змогли скористатися вашими даними, інформація надходитиме у такому вигляді, що за нею буде неможливо ідентифікувати особу, її неможливо скопіювати чи роздрукувати. Це теж зроблено з метою захисту персональних даних.

Щоб зареєструватися на веб-порталі, необхідно:
1. Особисто прийти у Козятинське об’єднане управління ПФУ (за адресою: м.Калинівка, вул. В. Нестерчука, 24, 1 поверх, каб. №8 мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Користувачу нададуть розписку про одержання заяви, а також реєстраційний код, який потрібен для реєстрації на веб-порталі.
2. Зайшовши на веб-портал ПФУ за адресою
http://portal.pfu.gov.ua/ і вибравши пункт меню “Реєстрація на порталі”, заповнити реєстраційну форму, вибравши логін і пароль.
3. На електронну адресу, вказану користувачем, надійде лист, потрібний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження користувач отримує повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.

 

Головний спеціаліст відділу адміністрування,

супроводження інформаційних систем, електронних

реєстрів та захисту інформації Козятинського

об’єднаного УПФУ Вінницької області                                             І.Лихогляд

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Якої позиції дотримуєтесь ви по відношенню до створення ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку) в будинках міста?
це допоможе швидше вирішувати нагальні проблеми будинку (33 %)
це дасть можливість мешканцям відчути себе повноправними власниками будинку (12 %)
це додасть зайвих клопотів мешканцям будинку (37 %)
не маю нічого проти створення ОСББ, аби лише вирішення проблем не торкалось мене (3 %)
мені байдуже (12 %)