КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
18 жовтня 2018 року, четвер, 00:35
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:5
візитів сьогодні:18
візитів всього:593745
Детінізація заробітної плати

 Коли мова йде про Пенсійний фонд, це відразу асоціюється з людьми похилого віку та виплатою пенсій. Дійсно, управління виконує важливу соціальну функцію – забезпечує своєчасну виплату пенсій та допомог.

Пенсійні виплати постійно зростають, тому робота органів Пенсійного фонду спрямована на збільшення надходжень, а забезпечити це можливо за умови легальної зайнятості населення та підвищення заробітної плати.
Своєчасна та повна сплата внесків до Пенсійного фонду України – обов’язок кожного роботодавця! Однак, на жаль, деякі роботодавці ведуть подвійну бухгалтерію - виплачують людині певний розмір заробітної плати, а відрахування єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду здійснюють із суми, що значно менша за отриману тією чи іншою особою. Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» відповідальність за сплату внесків покладено на страхувальників-роботодавців, оскільки саме вони повинні забезпечити реалізацію права на пенсію своїм найманим працівникам, тому що до страхового стажу працівника включаються ті періоди(місяці) роботи, за які нараховано та сплачено страхові внески в розмірі не менше мінімального страхового внеску.
Треба зауважити, що періоди роботи, за які роботодавець не сплатив внески, не враховуються до страхового стажу при нарахуванні пенсії.
Через несплату єдиного соціального внеску наймані працівники втрачають страховий стаж та можливість одержання заробленої пенсії в майбутньому.
Шановні громадяни! Вимагайте виплату заробітної плати відповідно до законодавства - прозоро і відкрито. Не позбавляйте себе достойної пенсії в майбутньому та соціальної захищеності у випадках, передбачених законодавством.

До речі, кожна особа індивідуально має можливість зручно і оперативно через Інтернет отримувати інформацію з реєстру застрахованих осіб після відповідної реєстрації на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.
Для подачі заяви для реєстрації на веб-порталі потрібно звернутись до
Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької областіза адресою: м.Калинівкавул. В.Нестерчука, 24, каб. №8.

 

 

І. Лихогляд  головний спеціаліст

відділу адміністрування, супроводження

інформаційних систем ,

електронних реєстрів та захисту інформації

Козятинського обєднаного УПФУ Вінницької області

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (93 %)
ні (6 %)