КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:48
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
Щодо проведення інформаційно- просвітницького заходу з опікунами/ піклувальниками Калинівського району

 16 листопада2017р. Калинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі ЗОШ І-ІІІс.т №1 м.Калинівка проведено інформаційно-просвітницький захід для опікунів/піклувальників Калинівського району з метою надання інформаційних послуг від усіх суб’єктів соціальної роботи, дотичних до даної категорії сімей. В зустрічі прийняло участь 48 сімей.

На захід були запрошені: перший заступник голови Калинівської РДА – Слабчук Ю.О., головний спеціаліст сектору опіки та піклування служби в справах дітей Калинівської РДА – Наконечна О.І., начальник відділу Калинівського бюро безоплатної правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання БВПД – Патинська Г.М, старший інспектор ювенальної превенції сектору превенції Калинівського відділу поліції – Паламарчук Л.В., завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Калинівської РДА – Коваль І.М., районний педіатр КУ «Калинівський медичний центр ПМСД» - Клепко М.П., провідний фахівець відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості – Владичук Л.В., головний спеціаліст відділу освіти Калинівської РДА – Блажченко О.В., головний спеціаліст Калинівського районного сектору Державної міграційної служби Гаврилюк Т.М. Також долучились до проведення зустрічі соціальні педагоги, практичні психологи -(25 осіб)  та класні керівники тих шкіл, де навчаються діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

З вступним словом виступив перший заступник голови Калинівської РДА Слабчук Ю.О., який подякував присутнім за їхню благородну працю, взаєморозуміння з якими вони ставляться до своїх підопічних, а також звернувся із закликом - бути терпимими у цей досить нелегкий час та вирішувати їхні проблеми спільно.

Перша частина зустрічі пройшла у форматі діалогу, в ході якого спеціалісти різних державних установ надали корисні відповіді на хвилюючі запитання опікунів/піклувальників, зокрема, про отримання документа, що підтверджує особу та громадянство України (ІД - карта), оздоровлення дітей- сиріт та дітей, позбавлені батьківського піклування, проходження медичного огляду, кримінальну і адміністративну відповідальність дітей та самих опікунів, збереження майна та житла за дітьми даної категорії, про отримання загальної середньої освіти, а також про соціальні виплати.

Початок другої частини заходу розпочався презентацією соціальним педагогом Калинівської ЗОШ І-ІІІс.т №2-гімназії Волкернюк А.О. робіт на тему: «Протидія насильства в суспільстві» та «Конвенція ООН про права дітей».

Продовженням інформаційної зустрічі пройшла тренінгова вправа в мікрогрупах на тему «Психологічний портрет своєї дитини» з метою вивчення рівня довіри та рівня спілкування з дітьми, які виховуються в сім’ї до якої долучилися соціальні педагоги та практичні психологи шкіл району та міста. Кожен опікун дав характеристику своєї дитини, розповів про її вподобання, захоплення.

По завершенню заходу проведено анкетування опікунів/піклувальників  з метою вивчення вподобань та захоплень їхніх підопічних дітей. Всі вони отримали інформаційно – просвітницький матеріал.

Подібні зустрічі заплановані і у майбутньому. Адже наше головне завдання – створити максимально комфортні умови перебування дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у їх нових родинах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)