КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:51
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:171
візитів всього:657229
ОБЧИСЛЕННЯ ПЕНСІЇ ЧОРНОБИЛЬЦЯМ

 Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (Закон 2148) внесено зміни до ст.59 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Статтею 59 Закону визначено, що військовослужбовцям пенсії по інвалідності, а членам їхніх сімей пенсії у зв’язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї за їх бажанням можуть призначати на умовах і в порядку, визначених законодавством для осіб, які стали особами з інвалідністю внаслідок контузії чи каліцтва, які вони дістали під час виконання обов’язків військової служби (службових обов’язків), або відповідно до ст.54 цього Закону.

Крім того, з урахуванням вказаних змін починаючи з 01 жовтня 2017 року особам, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї під час проходження дійсної строкової служби і внаслідок цього стали особами з інвалідністю, пенсію по інвалідності обчислюють відповідно до цього Закону або за бажанням таких осіб – із п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня відповідного року.

Постановою № 851 «Про внесення змін до Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» внесено зміни до Порядку обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 р. №1210. Ця постанова застосовується з 01 жовтня 2017 року.

Постановою 851 внесено зміну до пункту 11 Постанови 1210, за якою гарантовано мінімальний розмір пенсії учасникам ліквідації наслідків інших ядерних навчань із застосуванням ядерної зброї.

Отже, починаючи з 01 жовтня 2017 року мінімальний розмір пенсії для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї становить:

 

Група інвалідності

Відсотки прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність

І

180

ІІ

160

ІІІ

145

 

 

Начальник  Калинівського відділу

Козятинського об’єднаного УПФ

України Вінницької області Клюс Н.І.

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)