КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:50
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
Щодо проведення заходу «Світ моїми очима»

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 07 грудня 2017 року в залі урочистих подій районного Будинку культури спільно із відділом освіти Калинівської райдержадміністрації, будинком дитячої та юнацької творчості проведено творчий фестиваль  для дітей з функціональними обмеженнями «Світ моїми очима». 

Метою даного заходу є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження дітей з особливими потребами, сприяння їх інтеграції в суспільство, пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції особистості, розширення кола спілкування та розвиток комунікативних навичок.

Фестиваль відкрили заступник голови Калинівської районної ради Господарець М.В. та керівник апарату райдержадміністрації Якименко О.О., які привітали діток та побажали їм міцного здоров’я, творчої наснаги та реалізації задумів.

У веселій дружній атмосфері соціальний педагог Волкернюк Г.О. провела вправу «Дерево знайомств».

Керівники гуртків будинку дитячої творчості на чолі з методистом об’єднали дітей у спільній справі  та провели майстер-клас із виготовлення колективної роботи «Долоні добра» та сувеніра на згадку «Новорічна кулька».

Наприкінці заходу за  дорученням  народного депутата України Петра Юрчишина кожна дитина мала нагоду отримати подарунок з солодощами та поласувати святковим обідом.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)