КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:50
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
ВАШЕ МАЙБУТНЄ В ВАШИХ РУКАХ!

 Прийняття пенсійної реформи в Україні посилило роль страхового стажу для визначення права на пенсію. Відтепер, вийти на пенсію після досягнення 60 років можуть громадяни, які сумлінно працювали і набули необхідного страхового стажу. Мова йде про посилення страхових основ пенсійної системи, а саме встановленні більшої вимоги щодо наявності страхового стажу. Так, з січня 2018 року, закріплено щорічне поступове збільшення страхового стажу з 25 до 35 років у 2028 році.

Людина, яка не працювала або працювала на себе (не сплачуючи при цьому страхових внесків), більше не отримуватиме пенсію за рахунок інших і вийде на пенсію пізніше — після досягнення 65 років, але за умови наявності мінімального страхового стажу для права на пенсію на рівні 15 років!

Водночас, реформа залишила для осіб, які працюють, наприклад, за кордоном, всі можливості для добровільної участі в солідарній системі і сплаті страхових внесків за принципом «сама за себе».

Тому, багатьом нашим співвітчизникам, які працюють нелегально слід обов’язково задуматись та зробити для себе висновок – забезпечена старість або злидні?

 

Шановні громадяни!

 Не ігноруйте важливість цього питання та вимагайте від своїх роботодавців прозорості трудових відносин й пам’ятайте, що ваше майбутнє в ваших руках!

 

 

І.Лихогляд головний спеціаліст

відділу адміністрування, супроводження

інформаційно систем ,

електронних реєстрів та захисту інформації

Козятинського об’єднаного УПФУ Вінницької

області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)