КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:50
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
Заробіток у конверті

На сьогоднішній день бувають випадки, коли роботодавці офіційно не реєструють своїх найманих працівників, виплачуючи їм заробітну плату в конверті. А громадяни, які погоджуються з такими умовами, сприяють розвитку тіньових схем і зменшують свою соціальну захищеність.

Як це вплине на розмір майбутньої пенсії?
Розмір пенсії за віком залежить від величини страхового стажу і розміру заробітної плати, з якої було сплачено страхові внески.
Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон 1058) страховий стаж – це період, протягом якого за особу щомісяця сплачуються страхові внески в сумі не меншій за мінімальний. Тобто, якщо працівнику нараховано заробітну плату не менше законодавчо встановленого мінімального рівня та з неї сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України, то такий місяць повністю зараховується у страховий стаж.
Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачено внески, менша за мінімальний рівень і не здійснено доплату до мінімального страхового внеску, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюєтьсяпропорційносплаченимвнескам. Якщо з якихось причин роботодавець не сплачує за своїх найманих працівників соціальні внески (причиною може бути, зокрема, виплата заробітної плати “в конвертах”), то ці періоди випадають із страхового стажу найманого працівника.
Нагадаємо, що Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” змінено норми статті 26 Закону 1058 та визначено нові умови виходу на пенсію за віком починаючи з січня 2018 року.
Починаючи з 1 січня 2018 року пенсію за віком після досягнення 60 років призначатимуть за наявності в особи необхідного страхового стажу в залежності від років виходу на пенсію передбачених статтею 26 Закону 1058.
Якщо починаючи з 1 січня 2018 року в особи немає необхідного страхового стажу на дату досягнення пенсійного віку, пенсію за віком їй може бути призначено після набуття необхідного страхового стажу.
Отже, розмір пенсії в солідарній системі залежить від страхового стажу та, що важливіше, від заробітку (доходу) протягом усієї трудової діяльності, з якого було сплаченовнески до Пенсійного фонду України.

Шановнігромадяни! Вимагайтевиплатузаробітної плати відповідно до законодавства - прозоро і відкрито. Не позбавляйте себе достойноїпенсії в майбутньому та соціальноїзахищеності у випадках, передбаченихзаконодавством.

Зручна форма самоконтролю своїхсоціальних прав, цереєстрація на ВЕБ-порталі

Щобзареєструватися на веб-порталі, необхідно:
1. Особисто прийти у територіальний орган Пенсійного фонду й оформитизаяву (заявуможна принести й уже заповнену – на веб-порталівикладеноїїзразок, який треба лишероздрукувати і внести потрібнідані). Фізичнійособі треба мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, юридичній – документ, щопосвідчуєїїналежність до організації. Користувачувидадутьрозписку про одержання заяви, а такожреєстарційний код, якийпотрібен для реєстрації на
веб-порталі.
2. Зайшовши на веб-портал ПФУ за адресою
www.portal.pfy.gov.ua і вибравши пункт меню “Реєстрація на порталі”, заповнитиреєстраційну форму, вибравшилогін і пароль.
3. На електронну адресу, вказанукористувачем, надійде лист, потрібний для підтвердженняреєстрації. Післяпідтвердженнякористувачотримуєповідомлення з веб-порталу про успішнезакінченняреєстрації.
Можлива он-лайнреєстрація за електроннимцифровимпідписом (ключем ЕЦП).

 

І.Лихогляд  головний спеціаліст

відділу адміністрування, супроводження

інформаційних систем ,

електронних реєстрів та захисту інформації

Козятинського об’єднаного УПФУ Вінницької

області

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)