КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 04:39
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:31
візитів всього:657092
До увагифізичнихосіб-підприємців та самозайнятихосіб!

 У зв'язкуіз початком звітування по єдиному соціальному внеску за 2017 рік (Додаток 5), для самостійного контролю за коректністю поданого звіту та станом відображеннясплати ЄСВ, пропонуємо Вам зареєструватися на Веб-порталі Пенсійного фонду України, який цілодобово доступний за адресою: http://portal.pfu.gov.ua

Для реєстрації на ВЕБ-порталі необхідно особисто отримати в будь-якомуоргані Пенсійного фонду код доступу, або скористатися ключами ЕЦП органів ДФС, органів юстиції чи Приватбанку (з детальним переліком можна ознайомитися без реєстрації).

Якщо у Вас виникли питання щодо коректності наявної інформації чи відсутності необхідних даних спеціалісти Козятинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області допоможуть розібратися в ситуації та нададуть свої рекомендації.

Переконливо просимо скористатися цією можливістю та перевірити персональну інформацію наявну у Вашому особистому кабінеті ВЕБ-порталу. Приділивши увагу своїм даним сьогодні Ви врятуєте себе від «неприємних сюрпризів» зараз та при майбутньому призначенні пенсії.

Особливо це необхідно зробити тим підприємцям, які планують припинити свою діяльність, так як після закриття статус підприємця втрачається. Це унеможливлює коригування поданих, подання відсутніх звітів та за необхідності доплату до мінімального страхового внеску за попередні періоди.

Убезпечте себе від втрати страхового стажу!

І.Лихогляд  головний спеціаліст

відділу адміністрування, супроводження

інформаційних систем ,

електронних реєстрів та захисту інформації

Козятинського обєднаного УПФУ Вінницької

області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)