КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:54
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
Щодо проведення круглого столу з соціальними партнерами

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 23.01.2018 року на базі Калинівського районного центру зайнятості  було проведено круглий стіл з соціальними партнерами з питань напрацювання плану спільних заходів на 2018 рік. Для проведення заходу було залучено директора районного центру зайнятості – Ткачука Ігоря Петровича, фахівця відділу надання соціальних послуг РЦЗ – Владичук Любов Вацлавівну, директора Калинівського районного ЦСССДМ – Ящишену Олену Леонідівну, фахівця із соціальної роботи – Лясковську Людмилу Сергіївну, головного спеціаліста сектору опіки та піклування служби в справах дітей Калинівської РДА  - Наконечну Оксану Ігорівну, начальника відділу Калинівського бюро безоплатної правової допомоги Козятинського місцевого центру з надання БВПД – Патинську Анну Миколаївну, старшого інспектора ювенальної превенції сектору превенції Калинівського відділу поліції – Паламарчук Людмилу Василівну та начальника Калинівського РВ з питань пробації ЦЗМУ з питань кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України підполковник вн. служби – Химеру Сергія Сергійовича.

Під час круглого столу було обговорено план спільних дій соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, із залученням представників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення , центрів зайнятості. А також було укладено договори з  соціальними партнерами на 2018 рік.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)