КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
КОЗЯТИНСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ КОНТРОЛЮВАТИ СВОЇХ РОБОТОДАВЦІВ!

 При працевлаштуванні багато найманих працівників вважають, що запис у трудовій книжці забезпечує зарахування страхового стажу. Але слід пам’ятати, що сьогодні багато роботодавців намагаються працювати у “тіні”, чим позбавляють своїх працівників соціального захисту. 

Саме для того, щоб бути соціально захищеними зараз та у майбутньому Козятинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області закликає найманих працівників перевіряти свого роботодавця. Адже, якщо роботодавець ігнорує сплату внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, хоча і робить запис у трудовій книжці, він залишає працівника без стажу.
Перевірку всіх даних, які впливають на пенсійне забезпечення, кожен охочий може здійснити за допомогою Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України за адресою: portal.pfu.gov.ua.
Тому, запрошуємо всіх громадян стати користувачами Веб-порталу Пенсійного фонду України та постійно контролювати свої персоніфіковані дані, які впливають на розмір майбутньої пенсії – чим знизити ризик прикрих несподіванок, пов'язаних зі стажем та зарплатою, під час призначення (перерахунку) пенсії та інших соціальних виплат.
Для того, щоб зареєструватись на веб-порталі треба особисто або через уповноваженого представника подати до територіального органу Пенсійного фонду України за місцем взяття на облік (проживання, перебування на обліку) заяву. Відповідальна особа органу Пенсійного фонду у присутності заявника присвоює його заяві реєстраційний код та видає розписку про одержання заяви.
При реєстрації користувача в базі даних веб-порталу, використовуючи код заяви, одержаний у територіальному органі Пенсійного фонду України, проводиться автентифікація користувача та створюється персональна сторінка із зазначенням відомого лише користувачу логіна та пароля.

За додатковою інформацією звертайтесь до Козятинського об`єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області:

Мешканці Козятинського району – за адресою: м. Козятин, вул. Винниченка, 56.

Мешканці Калинівського району -за адресою: м. Калинівка вул. В.Нестерчука, 24.

 

 

І. Лихогляд  головний спеціаліст

відділу адміністрування, супроводження

інформаційних систем ,

електронних реєстрів та захисту інформації

Козятинського об’єднаного УПФУ Вінницької

області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)