КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:55
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
Районна спостережна комісія

   При Калинівській районній державній адміністрації, створена та здійснює діяльність районна спостережна комісія.

У своїй діяльності керується Конституцією України, Кримінально–виконавчим кодексом України, Законами України "Про місцеве самоврядування", "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", іншими нормативно–правовими актами України.

Комісія співпрацює з органами місцевого самоврядування, Калинівським відділенням поліції ГУНПУ у Вінницькій області,   районним центром зайнятості, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та управлінням соціального захисту населення, громадськими організаціями.

Одними із завдань комісії є:

— організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання;

— організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання;

— надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Спостережною комісією вирішуються питання щодо відновлення документів, сприянні у працевлаштуванні,   безкоштовного медичного обстеження, при необхідності отримання продуктових наборів, а також розглядаються інші питання щодо сприяння у соціальній адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Зокрема, колишні засуджені, які мешкають на території району, мають змогу звернутися за допомогою до спостережної комісії за адремою:  управління праці та соціального захисту населення м.Калинівка вул В.Нестерчука 24.

Н.В.Швець

головний експерт  з умов праці

відділу з питань праціта соціально-

трудових відносин УПСЗН»

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)