КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:52
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:173
візитів всього:657231
Oхорона праці та виробничого травматизму на підприємствах лісового господарства

 В грудні 2017 року відбулась Колегія Управління Держпраці у Вінницькій області, де було заслухано довідку «Про стан охорони праці та виробничого травматизму підприємств галузі лісового господарства та підприємств агропромислового комплексу».

 Відзначено, що робота, яка проводиться суб’єктами господарювання, щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки визнана недостатньою.

Так, з метою недопущення в подальшому нещасних випадків на виробництві, керівникам підприємств та фізичним особам – підприємцям рекомендовано здійснити ряд заходів.

Зокрема, необхідно забезпечити у встановленому порядку отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Провести навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб суб’єктів господарювання.

 Для проведення робіт з підвищеною небезпекою залучати працівників, що

мають відповідну професійну підготовку'.

Проводити щорічне спеціальне навчання і перевірку знань працівників з питань охорони праці, які виконують роботи підвищеної небезпеки.

Забезпечити виконання вимог заходів щодо усунення причин настання нещасного випадку запропонованих комісією із спеціального розслідування.

Провести детальний аналіз стану охорони праці та промислової безпеки, розробити і здійснити додаткові заходи, спрямовані в подальшому на недопущення порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Посилити контроль фізичними особами підприємцями та службами охорони праці підприємств щодо перевірок технічного стану обладнання підвищеної небезпеки та виробничого обладнання в цілому. При цьому особливу увагу приділити наявності захисних огороджень, екранів та захисних кожухів на рухомих частинах виробничого обладнання та частинах обладнання, які обертаються, та інше.

Забезпечити дієвий контроль за дотриманням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці, технологічних регламентів, інструкцій з охорони праці.

 

 

 

Н.В.Швець

головний експерт  з умов праці

відділу з питань праціта соціально-

трудових відносин УПСЗН»

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)