КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 листопада 2019 року, неділя, 18:22
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:159
візитів всього:669240
Щодо проведення творчого заходу «Повір у себе»

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 22 березня 2018 року в залі урочистих подій районного Будинку культури спільно із відділом освіти Калинівської райдержадміністрації, міським відділом освіти, будинком дитячої та юнацької творчості проведено районний фестиваль творчості і талантів  для 60 дітей з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Метою даного заходу є створення сприятливих умов для розкриття та самовираження талановитих дітей з особливими потребами, сприяння їх інтеграції в суспільство, пошук інноваційних форм і методів роботи, спрямованих на самоствердження, активізацію життєвої позиції особистості, розширення кола спілкування та розвиток комунікативних навичок.

Фестиваль відкрив керуючий справами Калинівської районної ради Андрій Пугач, який поділився своїми враженнями та захопленнями від робіт учасників, побажавши їм міцного здоров’я, творчої наснаги та реалізації задумів.

У веселій дружній атмосфері соціальний педагог Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст.№2-гімназії - Волкернюк Г.О. провела вправу «Мої мрії на майбутнє».

Керівники гуртків будинку дитячої творчості на чолі з методистом Чечельницькою Валентиною Миколаївною об’єднали дітей у спільній справі  та провели майстер-клас із виготовлення колективної роботи -кулі з паперу «Кусудама».

Особливу родзинку до дитячого свята додали вихованці ЗОШ с. Черепашинці (колектив «Веселики»), які спеціально відвідали цей захід із власною концертною програмою та подарували своїм ровесникам калейдоскоп веселощів, позитиву та гарного настрою.

За дорученням  народного депутата України Петра Юрчишина на свято прибула його дружина, Любов Ярославівна. Від імені народного обранця та від себе особисто вона привітала маленьких митців і поспілкувалася з їхніми батьками. Всім учасникам фестивалю Любов Ярославівна подарувала солодкі подарунки

Усі учасники фестивалю були нагороджені грамотами, подяками від директора Калинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Ящишеної Олени Леонідівни.

 По закінченню свята діти мали змогу поласувати святковим обідом, який благодійно надав народний депутат України – Петро Юрчишин.

За оцінкою журі кращі роботи будуть представляти район на обласному фестивалі «Повір у себе».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)