КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
17 листопада 2019 року, неділя, 18:23
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:159
візитів всього:669240
Вдалий вибір професії – крок до успіху

 20 березня 2018 року в  приміщенні Калинівської ЗОШ №2-гімназії відбулась профорієнтаційна зустріч на тему «Вдалий вибір професії – крок до успіху»  за участю провідного фахівця Калинівського районного центру зайнятості Любов Владичук , 88 учнів 9-х класів та вчителів даної школи.

     Мета заходу: формування в учнів реального погляду на вибір професії  з урахуванням їх бажань, можливостей і потреб ринку праці та психологічна готовність учнівської молоді до побудови професійної кар’єри.

     Випускники почули інформацію про світ професій, їх класифікацію, головні критерії та формулу вибору професії «Хочу.Можу.Треба» , основні помилки при професійному самовизначенні. Особливу увагу учнів  було  звернуто на професії, які будуть актуальними на ринку праці в майбутньому. Провідний фахівець центру зайнятості презентувала також платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри на оновленому офіційному інтернет-порталі Державної служби зайнятості з можливістю проходження учнями онлайн-тестування.

     Зустріч пройшла  в атмосфері щирості та конструктивного діалогу. Фахівець центру зайнятості подякувала учням за увагу та запросила до співпраці в частині допомоги у свідомому виборі майбутньої професії.

           

                           

 

Директор                                            І.П.Ткачук

 

 

Владичук

21471

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)