КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:48
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:2
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295

 20 квітня 2018 року з метою розвитку творчих здібностей дітей та молоді з функціональними обмеженнями, самоствердження та реалізації їх талантів, сприяння їх інтеграції в суспільство, привернення уваги громадськості до проблем дітей та молоді з інвалідністю у м. Вінниці відбулося урочисте закриття ХХVІ  обласного Фестивалю творчості і талантів дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе».

Учасники Фестивалю – діти та молодь віком від 7 до 35 років, які були переможцями районних та міських відбірних конкурсів.

Калинівський район представляли Бовкун Вікторія (16 років) – учениця ЗОШ  І – ІІІ ст. № 1 м. Калинівка, Загнітко Альона (14років) – учениця ЗОШ І – ІІІ ст. с.Іванів, Бурлака Максим (13 років) – ЗОШ І – ІІ ст. № 4 м. Калинівка та Осаулко Іван (15 років) - ЗОШ  І – ІІІ ст. с.Дружелюбівка.

Всі вони 20 квітня у Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М. Садовського, де відбувся фінал Фестивалю, отримали за свої роботи цінні подарунки та дипломи переможців від організаторів заходу: Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради, Вінницького ОЦСССДМ, Вінницької єпархії Української Православної Церкви, Служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації та ін.

Учасники заходу змогли переглянути казкову музичну виставу «Аліса в країні чудес», а також були запрошені на обід до ресторану «Тифліс».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)