КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 вересня 2019 року, неділя, 03:53
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:30
візитів всього:657295
Увага! Що необхідно знати про майбутню пенсію

Вимагайте від своїх роботодавців виплату заробітної плати відповідно до законодавства, не погоджуйтесь на виплату заробітної плати в «конвертах», а також виплату заробітної плати в розмірах нижче мінімальної!Пам׳ятайте: виплата заробітної плати без сплати встановлених податків є грубим порушенням Законів України та передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність!

Чинне законодавство встановлює пряму залежність розміру пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески. Таким чином, чим більший заробіток з якого сплачені внески до Пенсійного фонду, тим більша пенсія буде в майбутньому!

Для зарахування в страховий стаж у повному розмірі одного робочого місяця розмір внесків, що сплачується роботодавцем до органів Пенсійного фонду, має бути не меншим, ніж внески, обчислені із мінімальної заробітної плати. У разі, коли працівник отримує зарплату в «конверті» і роботодавець не сплачує за такого працівника єдиний внесок,цей період не буде врахований до страхового стажу найманого працівника та, відповідно,не враховується при визначенні розміру пенсії, через що пенсія буде меншою,ніж повинна бути. Якщо найманому працівнику офіційно виплачується мінімальна зарплата, з якої сплачується єдиний внесок, а неофіційно видається решта заробітку, то з такого заробітку внески до Пенсійного фонду не сплачується і, як наслідок, не враховується для призначення або перерахунку пенсії. В умовах діючої в Україні системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, отримання зарплати без сплати внесків також впливає на оплату листків непрацездатності (не має сплати – не має «лікарняного»), на отримання допомоги по безробіттю, тощо. Не сплачуючи внески за найманих працівників, роботодавці порушують права і гарантії цих працівників на соціальний захист у разі повної , часткової або тимчасової втрати працездатності, які надані громадянам Конституцією України.

Всі працівники мають усвідомлювати вимоги чинного законодавства та дбати про своє майбутнє. Необхідно вже зараз відстоювати свої конституційні права – вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та сплати внесків з усієї суми отриманого заробітку.

Зручна форма самоконтролю своїхсоціальних прав, цереєстрація на ВЕБ-порталі Щобзареєструватися на веб-порталі, необхідно:

1. Особисто прийти у територіальний орган Пенсійного фонду й оформитизаяву (заявуможна принести й уже заповнену – на веб-порталівикладеноїїзразок, який треба лишероздрукувати і внести потрібнідані). Фізичнійособі треба мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, юридичній – документ, щопосвідчуєїїналежність до організації. Користувачувидадутьрозписку про одержання заяви, а такожреєстарційний код, якийпотрібен для реєстрації на веб-порталі.

2. Зайшовши на веб-портал ПФУ за адресоюwww.portal.pfy.gov.ua і вибравши пункт меню “Реєстрація на порталі”, заповнитиреєстраційну форму, вибравшилогін і пароль.

3. На електронну адресу, вказанукористувачем, надійде лист, потрібний для підтвердженняреєстрації. Післяпідтвердженнякористувачотримуєповідомлення з веб-порталу про успішнезакінченняреєстрації. Можливаон-лайнреєстрація за електроннимцифровимпідписом (ключем ЕЦП).

І.Лихогляд головний спеціаліст відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем , електронних реєстрів та захисту інформації Козятинського об’єднаного УПФУ Вінницької області

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)