КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 січня 2019 року, вівторок, 21:55
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:235
візитів всього:615909

 Калинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді повідомляє, що 04.05.2018 року в рамках  спільної угоди про співпрацю між Калинівською ЦРЛ, Службою у справах дітей Калинівської РДА, Калинівським районним ЦСССДМ, Калинівським відділом поліції ГУНП У Вінницькій області, відділом освіти Калинівської РДА та відділом освіти Калинівської міської ради фахівці Центру взяли участь у районному заході «Клініка дружня до молоді», який був організований та проведений на території центральної районної лікарні. Метою даного заходу є покращення інформаційно-просвітницької співпраці між службами, які опікуються питанням здоров’я молодого покоління, пропаганди здорового способу життя.

Учасниками заходу були – представники самоврядування шкіл президенти та мери шкіл), практичні психологи та соціальні працівники, вчителі основ здоров’я, медичні працівники, заступники директорів з виховної роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (93 %)
ні (6 %)