КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
22 січня 2019 року, вівторок, 21:50
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:1
візитів сьогодні:235
візитів всього:615909
Презентація навчального закладу

 03 травня 2018 року в приміщені Калинівського районного будинку культури за ініціативи навчального закладу спільно з Калинівським районним центром зайнятості відбувся профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Калинівської об’єднаної територіальної громади «Презентація навчального закладу - Калинівського технологічного технікуму». Близько 400 старшокласників мали можливість ознайомитися з навчальним закладом щодо напрямів та спеціальностей, за якими він готує слухачів, загальних умов вступу до технікуму, здобутків у виховній та позакласній роботі. На захід були запрошені  представники ринкоутворюючих підприємств міста Калинівки - ПРАТ «Калинівський машинобудівний завод», ПРАТ «Калина», Військова частина 3028 Національної гвардії України,  міський голова, фахівці районного центру зайнятості.

        З привітальним словом відкрив захід міський голова Анатолій Шамалюк, який побажав старшокласникам успіхів у закінченні школи та удачі у професійному виборі. Провідний  фахівець  центру зайнятості Любов Владичук надала присутнім інформацію щодо профорієнтаційних послуг служби занятості безробітним та зайнятому населенню , презентувала також платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри на оновленому офіційному інтернет-порталі Державної служби зайнятості з можливістю проходження учнями онлайн-тестування. Старшокласників було запрошено відвідати центр зайнятості з метою консультування щодо свідомого вибору майбутньої професії.

       Представники роботодавців проінформували про потребу у робітничих кадрах з  метою укомплектування актуальних вакансій на підприємствах міста.

      Директор Калинівського технологічного технікуму Григорій Федонюк у своєму виступі презентував навчальний заклад в контексті тих здобутків та напрацювань , які має навчальний заклад за більш як 40 років свого існування та провадження освітньої діяльності. Він відзначив, що на протязі десятиліть талановита та креативна студентська молодь, яка навчалась у  технікумі, позитивно заявила про  себе на ринку праці Вінницької області та далеко за її межами, що говорить про її високий професіоналізм та конкурентоздатність на ринку праці. І звичайно запросив учнівську молодь до студентської лави закладу.

            На завершення зустрічі присутні мали можливість отримати велику насолоду від перегляду цікавого та змістовного концерту, який підготували студенти технологічного технікуму. Організатори заходу впевнені у актуальності та потребі таких заходів в частині професійного самовизначення підростаючого покоління. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (93 %)
ні (6 %)