КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
КАЛИНІВСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційний веб-сайт
22400, Вінницька обл., Калинівський р-н, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 47, 04333-2-16-37
Калинівська міська рада
21 вересня 2019 року, субота, 19:55
Пошук по сайту
Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті:3
візитів сьогодні:174
візитів всього:657232
День відкритих дверей на виробництві

 16 травня 2018 рокув рамках запланованих заходів, з метою ознайомлення безробітних громадян з наявними робочими місцями на підприємстві, та вирішення  питання їх працевлаштування, а також з метою зацікавлення роботодавця можливістю підбору необхідних кадрів за сприянням центру зайнятостіпроведено  «День відкритих дверей на виробництві» на підприємстві ТОВ «Агромаш-Калина».

ТОВ  «Агромаш-Калина» є виробником сільськогосподарської техніки, ціль якої виробляти, розробляти, реалізовувати продукцію високої якості, яка складається з самих важких вимог фермерів і агрономів компаній. Агрегати своїм конструктивним рішенням призначені для сучасного агрономічного методу господарювання, який допомагає сільськогосподарським суб'єктам при мінімальних затратах коштів, досягти високих врожаїв.

Підприємство розвивається згідно ізяпонською стратегією, кожен крок якої реалізується вдало та вчасно для людей, які шукають стабільності в майбутньому. Саме з цього приводу керівництво розробило єдину концепцію, яка сприяє відповідальності, усвідомленості та причетності кожного члена колективу до життя великої компанії.

На сьогодні  серед актуальних вакансій  Калинівського центру зайнятості є  вакансіїТОВ «Агромаш-Калина», а саме слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування,  електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах та інші.

Запрошених на захід на прохідній підприємства зустрілиінспектор кадрів айчар відділу Самсонюк Лілія, консультант конструкторського відділу Дерепащук Михайло, та  провели екскурсію по  виробничих  цехах підприємства.Під час відвідування  підприємства  присутні ознайомились із  умовами та оплатою  праці, проходженням стажування на робочому місці та  соціальними програмами, які діють на даному підприємстві.

 На захід запрошено 33 осіб із числа безробітних, із них  8 учасників АТО. В ході зустрічі присутні отримали вичерпну інформацію про підприємство,та отримали  відповіді на всі запитання які виникали під час спілкування.

В результаті проведеної роботи п’ять  безробітних громадян виявили бажання пройти співбесіду для подальшого працевлаштування  на підприємство.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

архівАнонси
1 березня 2013 року 10:33

Електронна адреса Калинівської міської ради sekretar-kl@ukr.net

Голосування
Чи вважаєте ви за потрібне будівництво центральної паркової зони по вул. Незалежності (біля магазину «Арго») у 2018 році? Дане місце відпочинку передбачає влаштування дитячих містечок, будівництво елементів благоустрою, тротуарних доріжок, ліній освітлення, озеленення.
так (94 %)
ні (5 %)